Свеж
БИДИ Кул 83663 Радијатор Модул

БИДИ Кул 83663 Радијатор Модул

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 2.67

Изведба Одделение Двоен Еден Инчен Јадро Природен Финиш Радијатор Држачи за монтирање на вентилаторот. Два вентилатори со висок вртежен момент од 13 инчи. Полиран Крајен Модул со директно Вклопување За Gm LS-1, w/A/C, w/Auto Trans. Квалитетот е белег на секој Кул производ Од формирањето на компанијата. Почнувајќи со јадро на радијаторот ОЕМ-одделение (за најдобро отфрлање на топлина) секој ладен радијатор Се произведува со употреба на висококвалитетни алуминиумски резервоари. Сите Бидете Кул радијаторите се прецизно заварени од инженерски план. Овој метод на градба обезбедува добро дизајниран дел кој точно се вклопува и обезбедува врвна ефикасност на ладењето.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

2слој простор за складирање : целосно искористете ја целата кутија за потпирачи за раце 3 големи преград�

Натпревари ОЕ форма, одговара и функција Контролната рака доаѓа без топчест спој што одговара на дизајн

Оваа ставка е сосема нова и доаѓа со 5ГОДИШНА ГАРАНЦИЈА! Ова се флексибилни пластични парчиња што ги ста�

Заменете акции ОЕМ гумени црева за течноста за ладење што на крајот може да ослабне со текот на времето,

поголема густина на енергија и помала тежина, што ги прави батериите доволно добри при високи температу

Произведени според СТАНДАРДИТЕ НА АФБМА користејќи висококвалитетни материјали Брегот до Брегот обез�

Димензии на пакетот : 12,3 см Л х 15,1 см В х 15,2 см ХКоличина На Пакет : 1 Тип на производ : Auto_Part Земја На Потекл�

Дел број : 160001 Тежина на пакетот : 2,85 килограми Оем еквивалентен дел број : 160001 Димензии на пакетот : 24.843 W (

Дизајниран за оес форма и функција Вклучени се сите потребни фитинзи или хардвер Јадрото е индустриски

Број На Ставка; 10 Парчиња, Боја ; Црна Одговара На Тојота Хилукс Рево Корола Алтис 20152018 За 2, 4 Врати...

Гордо Произведени во САД Медиуми : МИКРОГЛАС Строга Контрола на Квалитетот за супериорен производ...

Одговара : МерцедесБенц Е300 19961997 Произведени преку ригорозни производствени процеси за да се обезбеди и

Билштајн 22040534 Шокови и Потпори Билштајн Б4 амортизерите За Замена на ОЕ се специјално дизајнирани да би�

Вклучени : 1x Нов Комплетен Радијатор € ФУНКЦИЈА : Радијаторот е одговорен за елиминирање на топлината о�

19972001 ЕС300 В6 30 Л Автоматски Менувач, Со Ладилник За Масло за Пренос 19972001 Камри V6 3.0 L Автоматски Менувач, Со

Одличен квалитет и одлично вклопување Точен конектор без сечење или спојување Строги стандарди за конт

Близнак Воздух е горд да го објави нашиот најнов производ, Близнак Воздух Радијатор Ракав Близнак Возду

Компатибилен СО ЧОВЕКОТ, Нисан и многу повеќе Ве молиме потврдете го вашиот број на дел ОД ОЕМ ОД вашата

ФункцијаОем Замена ФункцијаГи Исполнува Или Надминува Оем Спецификации КарактеристикаДизајн За Ладењ

Земја / Регион На Производство : Сад Производителот Дел Број : СПЦXT52000 ETFAT Завршна Површина : Пластика...

Оригинален Оем Фабрички Дел Во Оригиналното Малопродажно Пакување Оем квалитет и Директна опрема Зага�

①Користете ја директната замена, За леснотија на инсталација Се враќа е прифатено 12Месечна гаранција...

Големина на јадрото : 20 3 / 4 инчи Hl x 19 1 / 4 Инчи W; Вкупна Големина : 26 3 / 4 Инчи H x 23 инчи W Приклучок За Влезно Ц

Ги исполнува Или Надминува Спецификациите НА ОЕМ Фабрика Оем Одговара Форма и Функција Сосема Нови Чер�

Џип Чироки, ТЈ, Команче, Гранд Чироки, Вранглер, Гранд вагонер Центрик Нуди целосно тестирање на лице мес

Затемнета и флексибилна лед лента за осветлување на брод, Р, авто, камион и авиони Лесен за инсталирање с

Дизајниран за оес форма и функција Вклучени се сите потребни фитинзи или хардвер Јадрото е индустриски

Вклучени : 1x Нов Комплетен Радијатор € ФУНКЦИЈА : Радијаторот е одговорен за елиминирање на топлината о�

5ГОДИШНА ГАРАНЦИЈА! Ако имате проблеми со трим во следните 5 години, НИЕ ГО заменуваме БЕСПЛАТНО! ЗАБЕЛЕШ

Вклучени : 1x Нов Комплетен Радијатор € ФУНКЦИЈА : Радијаторот е одговорен за елиминирање на топлината о�

Боја : Пушена Леќа / Килибар Агол Сијалица Модел : 9005 Висока / H11 Ниско Светло (Светилки Не Се Вклучени)...

Компатибилен СО Бмв 19921999 Е36 325 / М3 Заменете акции ОЕМ Гумени Црева На Радијаторот што на крајот може да �

Совршена заменаобратна конструирана за изглед, вклопување и функционирање точно како оригиналното рет

Идеална замена ова склопување на вентилаторот на кондензаторот на климатизерот е дизајнирано да одгов

Странично Огледало Оем Замени : 76203ТК8А51 / 76203ТК8 а41 за стакло со огледало од десната страна, проверете г�

Произведени според СТАНДАРДИТЕ НА АФБМА користејќи висококвалитетни материјали Брегот до Брегот обез�

Компатибилен Со Лексус, Тојота и многу повеќе Ве молиме потврдете го вашиот број на дел ОД ОЕМ ОД вашата

Идеална замена ова склопување на вентилаторот за ладење на моторот беше прецизно дизајнирано за да одг

Фитмент : ве Молиме проверете Фитнес Филтер и Опис за да видите дали оваа ставка ќе работи на вашето вози

Димензии на пакетот : 1867 W (сантиметри) Дел број : 1045 Тип на вклопување : Специфично За Возилото Тежина на п

●Безбедносна Заштита● : панелот на модулот на контролорот на моторот на генераторот има заштита на ген

Scroll