Свеж
Шарм завиткан јапонски харамаки - машки стомак потопла жени по породувањето и породилното појас

Шарм завиткан јапонски харамаки - машки стомак потопла жени по породувањето и породилното појас

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1494.40

95% рајон, 5% политуран Завитката на стомакот ја подобрува циркулацијата и го зајакнува имунолошкиот систем - нашиот стомачен опсег „Харамаки“ е дизајниран да ја одржи вашата стомачна и основната температура, со што го зајакнува вашиот имунолошки систем. Како и посилен имунолошки систем, опсегот на стомакот поттикнува подобрен проток на крв за да циркулира кон вашите витални органи. Среќен тело здрав живот!. Направено со развиена ткаенина на НАСА - секако дека не сите ќе имаме кариера во вселената, но наместо тоа, можете да земете еден мал скок за човештвото со овој стомак потопол. Тој е дизајниран да ја апсорбира и ослободи топлината како одговор на надворешните температури, истиот материјал што се користи во вселенските костуми! Иако материјалот може да биде тенок, ова создава помалку рефлексија во средниот дел, но сепак ве одржува доволно топло. Погоден за мажи и жени!. Постпартални најважни работи; Поддршка и удобност за жените - по стапка што желудникот на жената расте со бременост, потребно е не само на нејзината кожа, туку и нејзините органи и долниот дел на грбот. Грижата по раѓањето е исто толку важна, а оваа обвивка за стомакот ја обезбедува дополнителната поддршка на оваа многу ранлива област. Со истегнување, се вклопува во повеќето големини на телото - 68 - 100 см / 27 - 45inches.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Полиестер Повлечете го затворањето Само миење на рацете ♣ Материјал : полиестер, мода и удобна, мала теж

100% полиестер Еластично затворање Една големина најмногу се вклопува : 18 см / 7in во дијаметар на горниот д�

Име на производот : Балет Поинте чевли Групи : тинејџери, жени, дами Ергономски изглед Погоден за танчери

Полиестер, руно Само миење на рацете 100% полиестерска крпа Целосен поштенски патент со стендап јака Поли

95% полиестер, 5% спандекс Затворање на влечење : 6 Велика Британија : 10 ЕУ : 36 биста : 100см / 39,37 '' ракав : 51см / 20

92% памук и 8% спандекс Повлечете го затворањето Сет на врвови за основни култури за земјоделски култури :

Нормално време на испорака : 710 работни дена Белешка за големина Ве молиме, погледнете ја нашата табела �

100% полиестер Еластично затворање 【Цврст еластичен опсег】 Еластичниот опсег на задниот дел има засиле�

✅ 【Материјал】 : Мекиот француски тери со дишење со истегнување за дополнителна удобност 95% памук и 5% сп

100% чипка За големината : Ве молиме изберете ја големината според табелата со големина на сликата на прои

Божиќни врвови за жени ❤ Кралицата Кралица, ве молиме, прочитајте ја табелата со големина пред да ја куп

Мама блузи за тинејџери Најдобри продавачи 99% 3 / 4 блузи со екипаж ✈✈✈ ДЕЛОВИ : Обично 714 работни дена...

65% полиестер, 28% вискоза, 7% еластан Повлечете го затворањето Карактеристики : Големина : S = , M = , L = , XL = �

мрежа Вратилото мери приближно глужд од лак Отворање на подигање мери приближно 5 "Околу Фле набори со с�

Висока половината, висока еластична ткаенина, компактен абдомен, добар скок, прилагодете се на разни ти�

Еластично затворање Хелеги за тренингот : хеланки со целосна должина се дизајнирани во стил на средниот

✅ 【Материјал】 : Оваа ткаенина се суши брзо Тоа е затегнување, дише, супер мека, лесна, пријателска со ко�

❤ 100% сосема нов, мек материјал, лесен и удобно, добра еластичност, не е лесна за деформација, не е лесно д�

45% полиестер, 35% најлон, 10% еластан, 10% полиуретан Затворање на кука и очи Дизајнот „Лесно вклучување и ис�

100% памук ★ Направено во САД и увезена 【Големина на Азија】 Ако сакате лабава, можете да нарачате 12 голем

100% памук Повлечете го затворањето Вратот на екипажот Окли Б1Б лого низ градите Посетете го Oakley.com за купу

Модал Повлекување на затворање Само миење на рацете Материјал : полиестер; Се чувствуваат како модални;

Затворање на копчињата Затворање на копчињата Фиксна половината со среден пораст, предни џебови, џебов�

Гума ѓон Целосно зрна, восочена кожа горната со третман на хидроблок Дишењето на мембраната за удобност

100% памук; 60% памук, 40% полиестер Повлечете го затворањето Удобно истегнување Погледнете и почувствувајт�

100% полиестер Затворање на копчињата Женска облека летни женски високи половини плетени шорцеви здолни�

Suede единствено ? Надворешни материјали : висококвалитетен сатенски синтетички материјал, исклучителен �

100% полиестер 915 дена испорака ★ Бидејќи азиските големини се различни од европските големини, препорач�

100% полиестер Beanie for Mense Women Closing Машка капа за камионџии Совпаѓање на повеќето луѓе : капакот на черепот е �

100% памук Затворање на копчињата Лесна, чиста измислица, низ целиот печатење понуден на лабава фитинг, се

Обезбедете најудобна спортска облека Создадете позитивен и здрав спортски животен стил Добредојдовте

70% најлон, 25% полиестер, 5% спандекс Повлечете го затворањето Еластично затворање, 70%најлон 25%полиестер 5%с

100% полиестер Затворање на влечење Работно капаче со копчиња и џемпери Нашите работни капачиња се дизај

55% памук, 40% најлон, 5% еластан Повлечете го затворањето Само миење на рацете Материјал : Нашите кошули за �

памук 【Цитати чорапи】 Со понуда : Јас повеќе би сакал да гледам ТВ шоу 【Удобен материјал】 Направен од 8

Маица за вежбање на атлетски тренинзи Bubblelime Комбинирајте мода, функција и највисок квалитет, совршена з

Ултра лесен топол материјал против чешање Еластично затворање Само миење на рацете Обем на плетење на Be

95% полиестер, 5% спандекс Затворање на патент Ткаенина за влага : Високост, негледање, дишење и брзо сушењ�

100% памук C0 STCO_WH0 LESALE Смешна модна капа, прилагодлива капа C0 STCO_WH0 LESALE Модна капасовршена со фармерки, џемп�

100% мрежа женски сандали широка ширина пешачење женски сандали широка ширина големина 12 жени сандали до�

100% полиестер Затворање на влечење Премиум материјал : Модната капа за корпи за жени е изработена од висо

Нормално време на испорака : 710 работни дена памук девојки боксерски брифинзи за жени сите памучни брифи

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Затворање на влечење Aeroready ткаенин

Scroll