Свеж
Пеперутка со дамки во боја Работно капаче со копчиња, долга капа за чистење на косата со лак за коса, пискава држач за конска опашка

Пеперутка со дамки во боја Работно капаче со копчиња, долга капа за чистење на косата со лак за коса, пискава држач за конска опашка

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 2.00

100% полиестер Затворање на влечење. Материјал : Буфантната капа е изработена од полиестерска ткаенина, која е мека за допир, дишење, лесен и брзо суво. Fellе паднеш удобно долго време облечена. Скрушката за коса од лак е изработен од полиестер, гумена лента. Прилагодлива големина : Дијаметарот на горниот дел од медицинската сестра е 18 см/7in, висината е 13,5 см/5,3 ин. Хируршкото капаче може да се прилагоди за да одговара на големината на главата, без оглед на долгата коса или кратка коса, хируршкото капаче за чистење ќе ве одржува чисти и уредно за време на долго време. Буфантниот дизајн е погоден за дами со долга густа коса или кратка коса. Работно капаче со копчиња - Хируршкото капаче за чистење е дизајнирано со копчиња од двете страни на главата, кои можат да ги постават лентите на лицето на лицето за да ги олеснат ушите болни, особено за доктор, медицинска сестра, стоматолог или кои треба да носат обвивка за лице долго време долго време . Работно капаче со џемпери : Заштитени шами за заштита на челото може да ја апсорбира потта, што ја одржува главата сува. Носењето на тоа цел ден ќе ве направи удобно. Печатеното работно капаче не само што е естетски пријатно, туку и ве штити од мириси на нечистотија и готвење. Апликација : Овие работни капачиња со копчиња главно се користат за лаборатории, преработка на храна, убавина и фризура, апарати за точност, електрони и други различни полиња. Големина : Една големина одговара на главата на повеќето луѓе. Боја : Единствена колекција на шемата и vabriant бои. Ги доловува духовите на имагинацијата и модата за вашите loveубовни девојки или wifematerial : Полиестерска ткаенина машина за перење : 1 Работна HAP и 1 лак за коса Скручна работна капа со копчиња - Хируршкото капаче за чистење е дизајнирано со копчиња од двете страни на главата, што може Поставете ги лентите на лицето на лицето за да ги олесните ушите болни, особено за доктор, медицинска сестра, стоматолог или кои треба да носат покритие на лицето долго време.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

95% полиестер, 5% спандекс Повлечете го затворањето Материјал за миење Материјал : полиестер и спандекс...

85% памук, 15% постелнина Големина Белешка : Ве молиме, внимателно прочитајте ја табелата со големина што ј�

Поликонтон Направени во САД или увезени 【Брза испорака】 720 дена !!!!! Има за цел да избере побрза логисти�

80% полиестер, 5% рајон, 5% спандекс girls cardigan sweater womens plsize tshirt tops over sweater tshirt dresses for women below knee womens plsize velvet tops pink sa

Памук, чипка Затворање на тока Само миење на рацете ❤ Големина : Рим : 2,92 '', Обем на главата : 21.3 ''22,8 '' метр�

100% полиестерско засадување 【Карактеристики】 Божиќ и дневни маици за Ноќта на вештерките, плус големин

?? големина во Азија, ???? ???? ????? Ве молиме, нарачајте големина ✈✈ Стандарден превоз : 715 дена Може да одгова

Памучен дрес Само миење на рацете ❤ уредно под шал ова уредно под шал олеснува да се носат марами...

100% полиестер Затворање на влечење Материјал за миење Материјал : Буфантната капа е изработена од полие

Полиуретан ѓон ? 【Трајни и квалитетни рачно изработени】 : Уживајте во вашиот секојдневно излегување со

100% полиестер Затворање на привремено Само миење на рацете Материјал предна 100% полиестер, задна 100% најл�

60% полиестер, 30% памук, 10% рајон Повлечете го затворањето Основи кои се далеку од основните стилска колек

? Материјал : Направено од супер меки и удобни ткаенини Помогнете му на топлината на телото да се распадн

Sweatshirt за жени Изработено во САД и 715 дена испорака ❤ Почитувана кралица, ве молиме проверете ја табелата

Нозечки панталони хеланки јога црна за жени женски кожени како обликувани бели дами девојки capri високо �

Градиент розови жени сет за џогирање на костуми Градиенски црни 2 парчиња џогери за жени...

88% полиестер, 12% спандекс Полојака од четири копчиња 88% рециклиран полиестер, 12% Еластански единечен дрес

Удобна ткаенина : Нашиот фустан е изработен од висококвалитетна плетена ткаенина, мека, пријателска за �

Гума ѓон Водоотпорни чевли за пешачење за жени : Водоотпорна мембрана за дишење на камилиTec ги задржува �

2023 Блуза кошула за девојчиња за складирање на девојки Кратка 1 / 2 3 / 4 Долманска екипа на вратот кошула ✈�

Облека трендовски графичка блуза маица за избор на дами Кошница со блуза со кратки ракави ✈✈✈ ДЕЛОВИ :

Руно *** Модерен и удобен дизајн на панталони за пуловер и џогирање, худи со долги ракави, еластични спорт

【Материјал】 полиестер Дишење и лесна ткаенина, многу мека и удобна за носење и во есен / зима / пролет /

2023 Womenените Нов врв / кошула / блуза / пуловер / туника Направено во САД и 715 дена испорака Големина : Ве мол�

Затворање на влечење Проточни шорцеви за трчање се совршени за атлетски, теретани, јога, фитнес, обука, т

Fit Design & Button Front Design направи да изгледате симпатично, потенок и мода Оваа кошула на Хенли има доволно долж�

54% најлон, 34% полиестер, 12% спандекс Повлечете го затворањето Летна трендовски : CFR женски 3 инчен велосипе

50% полиестер / 37% памук / 13% рајон Затворање на чипка Етикета без ознаки Худ со цртеж само на S2 XL...

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Предмети за дозвола на продажба, з�

Мала ткаенина за истегнување, лесна и удобна за носење Ве молиме, kindубезно повикајте се на нашата послед

87% полиестер, 13% еластан Повлекување на затворање Изградено за активност на поддршка од светлина и целод

100% полиестер Затворање на влечење Работно капаче со копчиња и џемпери Нашите работни капачиња се дизај

100% слама Слачна капа : Летни капи се изработени од дише хартија слама и полиестер што го прави лесен и фл�

Удобна боја 2023 Облека графичка блуза маичка за жени црни петок зделки 2023 маичка со блуза со долги ракави

Мека удобност 2023 облека Трендовски графички врвен кошула за продажба на дозвола за тинејџери Без ракав�

Увезени Инженерско мрежно горе : Завртете го стапалото со меко чувство додека ја подобруваат дишењето...

Премиерите за продажба на ран пристап Womenените екипаж вратот на вратот кратки ракави активни маички маи

Jerseyерси, полиестер, спандекс, чешлиот памук Повлечете го затворањето Само миење на рацете Материла : 70% п

92% памук, 8% спандекс Повлечете го затворањето Висок квалитет Овие шорцеви за велосипеди се изработени о

100% полиестер ❤ Разновидни : Нашите слатки кошули можат лесно да се спарат со друга облека, како што се фа

88% полиестер, 12% спандекс Повлечете го затворањето Повлечете го трепкањето со половината со половината..

100% мешавина од памук Нема затворање на затворање.? ? ? ? Ве молиме, проверете ја табелата со големина внима

Мерино Повлечете го затворањето Само миење на рацете Нашиот сет на основни слоеви на нашите најтопли ју

100% полиестер Повлечете го затворањето Супериорна топлина и удобност Дизајнирано и инженерство да пону�

Заштедете 35% на 1 од секои 2 квалификациски артикли што ги купувате понудени од Lucktop Истиот ден за испорак

Scroll