Свеж
Мини проектор изграден во звучници Дифузна рефлексија Слика за слики црна 1080p преносен филмски проектор за филмски проектор за домашен театар

Мини проектор изграден во звучници Дифузна рефлексија Слика за слики црна 1080p преносен филмски проектор за филмски проектор за домашен театар

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 672.00

Мини и компактен : мини и компактен, еден рачен, дизајн со големина на дланка, погоден за сместување во затворен простор или излети на отворено Вграден во звучници : Мини проекторот има изградено во премиум звучници, донесувајќи ви удобно и интимно звучно искуство. Интерактивен екран : Интерактивно искуство на истиот екран на мобилниот телефон, големиот екран ви носи различно шокантно искуство. Богат интерфејс : Опремено со богати интерфејси, професионална и целосна конфигурација на интерфејс, за да се задоволат потребите на различни надворешни уреди. Одличен подарок : Овој мини проектор е многу популарен за децата да гледаат цртани филмови, во меѓувреме, им нудат на децата околина на онлајн студијата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ние сме професионално производство и снабдувач на извор на светлина за проекција и фаза, со повеќе од 10 �

Нов лесен тунел за замена без домување Големината е 20*7,2*5,5мм Ако не сте сигурни, ве молиме, известете го б

1 Мини приватно домашно кино : Мал и преносен дизајн го олеснува носењето за патувања, ви овозможува да у�

Лесен и пријателски за патување, тенок како лаптоп Врвна поврзаност USB приклучок 'N Play Автоматскиот клуч

Не е вклучена батерија и упатства, типот на батеријата е AAA Нема потреба да се постави, ќе работи директн�

Свртете дома во кино Можете да гледате филмови удобно дома Преносен проектор со WiFi и Bluetooth звучник 1080p це

Случајно носење кутија за M1 Mini или M1 Mini PlProjector, далечински управувач, кабли и адаптер за напојување Се од�

Собрание за замена на проекторот Sanyo PLCXF20 со оригинална сијалица OEM внатре Собранието има оригинална сиј

Бела осветленост 2000 ANSI Lumens / 1.600 лумени (Еко) Резолуција 1024x768; Сооднос на аспект 4 : 3 (xga); Контраст 400 : 1 Екр�

Замена за Mitsubishi WD60638 DMD DLP чиппроектор ТВ ламба сијалица Единица по продажба : 1 Замена за Mitsubishi WD60638 DMD DLP ч�

【Објаснување за кутијата за пакување】 V53p ја надгради функцијата врз основа на V53, од 250 ANSI Lumen на 350 ANSI Lumen

Ултра чист квалитет на сликата, леќи со фокус на голема моќ , Мала и преносна, една рака контрола, за да се

● Android 94 G ● Поддршка Air Play, Miracast, DLNA протокол, ● Поддршка Поврзете се со паметни телефони или табели со та

Визуелно искуство за забави, домашно кино, видео игри и многу повеќе! Преносни и лесни за носење Пластич�

Брза и бесплатна испорака од магацинот Волтареа Мајами Проектор со висок квалитет на DLP за проектор View So

Мини преносен проектор : Мал и преносен, Pico Projector (7,8 * 7,8 * 14cm / 550g) Проекторот е многу мал и удобен, погоден з

【HD Home Projector】 Надградете го вашето домашно кино искуство со овој проектор, фали домашна резолуција од 1920

Уживајте во вашата музика, фотографии и видеа, каде било во кое било време Со оглед на проекторот проект�

Вашето совршено домашно кино уживајте во среќните часови со вашето семејство, исто како и во домашното �

Се одликува со домашна резолуција од 1920*1080p и 6000 луксузни осветленост, давајќи ја вашата јасна лична сли�

Технологија на 3Д холографска проекција : холографска технологија за 3 D проекција, позната и како технол

Брза и бесплатна испорака од магацинот Волтареа Мајами Проектор со висок квалитет на DLP за проектор Mitsubi

Зошто сликата е појасна? Усвојуваат повеќе високи дефинирани и прецизни увезени ламбини, до 256 монистра

ЦЕЛОСНО HD Филмски ПЕРФОРМАНСИ Пренослив Мини LED Проектор Прикажува Слики Со Беспрекорна Јасност, Боја И

【Произволно спојување на хексагонални комбинации】 : 3Д холографски рекламни играчи со хексагонални ук

1024x768 Резолуција 2200 ansi lumens Брилијантна технологија во боја 2000 : 1 сооднос на контраст I yr или 500 hr гаранција

Ако нема звук кога проекторот што свири видеа како, исклучете го Dolby Sound на вашите поврзани уреди или апл�

Не се вклучени батерии и упатства Не е потребно програмирање 60 дена гаранција Замена далечински управу�

Светла 2500 ansi lumens 1280x800 WXGA Резолуција 1900 : 1 сооднос на контраст DLP и Brilliant Color Technology 30 стапки (9 метри) Максима

1 Сè уште ви дава најдобар ефект на гледање во светла околина Уживајте во поостри детали и живописни дет�

Брза и бесплатна испорака од магацинот Волтареа Мајами Висок квалитет DLP чип за NEC NP216+ проектор Доаѓа со

OEM чип за NEC проектори Вклучена е нова термичка подлога Запечатена во антистатичка кеса Доаѓа со упатств

Спецификација : Карактеристики : Проекторот за паметни телефони DIY е надграден во втората генерација, ко

Epson Powerlite Pro G5750 WU нуди крајно решение за проекција за кој било аудиториум или одбор, дури и во амбиентална

Epson Powerlite 1975 W LCD проектор 720p HDTV 16 : 10 f / 15 2 NTSC, PAL, Secam 1280 x 800 WXGA 10,000 : 1 5000 LM HDMI USB VGA IN Ethernet безжичен LAN 435 W

Зумот од 20% дава максимална флексибилност IN1503 за промена на големината на екранот без да се премести про

Мрежа за филтрирање на проектори За : Barco HDXW12 HDXW14 HDX W20 Flex HDXW18 Мрежа за филтрирање на проектори...

OEM чип за NEC проектори Вклучена е нова термичка подлога Запечатена во антистатичка кеса Доаѓа со упатств

[Брза стабилна 5 G Wi Fi & Bluetooth 50] Проекторот со Wi Fi и Bluetooth обезбедува 2,4 G / 5 G Wi Fi конекции со двојна опсег, ви �

Најновата LCD технологија, користејќи спакувана оптичка машина, изолирана прашина и без проблем со горењ

Не се вклучени батерии и упатства Не е потребно програмирање 60 дена гаранција Замена далечински управу�

500 : 1 4000 LUMENS VGA / DVI / LAN 16 LBS NEC го претставува NP3151 W, LCDпроектор со висока светлина, висока светлина за инстала

Scroll