Свеж
Палта: нишка и патенти F4318-BLK Sport Sparting Zipper, 18 “, црно

Палта: нишка и патенти F4318-BLK Sport Sparting Zipper, 18 “, црно

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 3.33

Прилагодете го вашиот проект со уникатен патент Одлично за секој проект за занаетчиство или облека. 18 -инчен патент. Најдобро за употреба на отворено. Одлично за шатори, багаж и облека за кампување. Лесен за поправка. Најразновиден од сите патенти. Одлично за облека и чанти. Може да работи во која било насока. Одлично за облека. Претставува чиста завршница. Може да биде најлон калем. Има подолго абење/животен век. Одлично за облека, особено тексас. Доаѓа во мноштво завршувања и мерачи. Запер за спортска тежина изграден од бујни, обликувани полиестерски заби кои се лесни, но сепак силни и издржливи. Забите нема да замрзнат или кородираат, правејќи го одличен избор за носење на отворено. Користете во јакни, џемпери, елеци и занаетчиски предмети. Одлично во поларно руно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Пакување : 1 сет, материјал : легура челик Горниот нож 412585 (Број на резервни делови : 9341412585 / 000, 416321701, 416669301.)

Материјал : Везена ткаенина Бои : прикажана како слика (боја можеби малку поразлична од различен екран и�

Големината е приближно : 0,7 / 8Х1 ИНЧИ Висококвалитетен лепенка може да се пегла со топлина за јакна панта�

? Гранулот од даб крок дрво е затегнат и може да се самопоправа долго време повторна употреба Професиона

Винил со највисок квалитет Нашиот силен полиуретан (PU) винилни листови за пренесување на топлина се со �

Спарклер колекција Од Рајли Блејк Дизајни Дизајниран Од Мелиса Мортенсон Масти Четвртина Пакет вклучу�

Големина : 1,4 / 8x26 / 8 инчи / кликнете / слајд на следните слики за големината Сосема нов и висок квалитет...

КРИСТАЛНИ КРИСТАЛИ : Изработени од 888 Кристали увезени од Блискиот Исток Камењата можат да трепкаат как�

ВИСОКОКВАЛИТЕТНА волна1 / 2" дебела подлога за пеглање обезбедува заштита, заштита на сите тврди површин�

Вклучен пакет : Пакетот вклучува 3 комплети броеви за закрпи, вкупно 30 парчиња, што е доволно за да ја ис�

Материјал : Овие шик и симпатични пинови за емајл лапли се изработени од метал со врвен квалитет, кој е и�

Ironелезо на везена фудбалска фудбалска лепенка Земја на знамето на земјата Има топлинска заптивка на за�

Издржлив и Удобен Материјал : еластична лента со Плетенка изработена од издржлива и врвен квалитет ткае

Овие се 4 парчиња сосема нова замена на горниот и долниот полиуретан појас Заби на само едната страна Бо�

Мрежа Лента со врвен квалитет на деко поли Достапна елеганција, одлична за венци и метеж Возбудлива нов�

? , фармерки, торби и многу повеќе ? [Лесен трансфер] : Нема потреба да се грижите за лошо плевење или сечењ�

Pack Super Value Pack】 Getе добиете 20 закрпи на цртани филмови, доволна количина и економично, кога ви требаат пове

1package Вклучи : 6 ролни со тематски панделки со пчела како приказни на слики Најдобри материјал : Сите мои п

Големина : 22 / 8 инчи / шоу на следната слика Упатство за железо на : прскање доволно пареа на површината на

Во живо за возење во живо од 42 п сет со моторцикли со мотоцикли содржи повеќе од доволно закрпи за да ги п

100% свила 20 лапчиња од 100% чиста свила панделки од 4мм Секоја количка има 10 метри лента Овој сет вклучува 20

Она што ќе го добиете 4 ролни со летни овошни теми жични панделки се вклучени во пакетот, различни стило�

Компатибилен со братот пејач бел бебезаклучување викинг, машина за шиење Pfaff, компатибилна со Brother CP6500 CP7

Пакетот за шема за шиење доаѓа со шаблони за шиење, препораки за ткаенини, парчиња шема, упатства за голе

Ние ги завршуваме торбите со троен слој полиуретан за отпорност на вода и додаваме конечен слој на зашт�

6 листови на бришењена трансфери Секој лист е со димензии 6х8 инчи и е натоварен со разни акварелни слики

Прекрасен кабел со дијаметар од 5мм со мек сјај и прирабница Прирабницата (или усната) на овој кабел се в�

Направено од квалитетен полиестер, мека плетенка со коњи може да ги украси работните рабови Совршено за

Производител : BR44 (од 1987 година) Совршено завршено Големина : (6,8 × 8 см Печ за везење, затворање на контакт

Златообложена сатенска раб органза лента Создадете убави акценти и блескави дизајни со оваа класична л

Цврсти, остри ситни точки и главата „T“Опредената глава ги прави лесни за одржување и употреба Идеално

ДОБРА ЕЛАСТИЧНОСТ : Висококвалитетното еластично јаже е добра еластичност, а во рамките на дозволениот

La Sable Leatherette нуди изглед и чувство на оригинална кожа по дел од цената La Sable Leatherette нуди изглед и чувство н�

100 % полиестер, сатен {htmlentitions (содржи една количка со една континуирана должина на лента)}...

Scroll