Свеж
Хаваи Алоха 3 парчиња Налепница За Капак На Целото Тело За PS5 Дигитално Издание ЗА PS5 Конзола И Контролер

Хаваи Алоха 3 парчиња Налепница За Капак На Целото Тело За PS5 Дигитално Издание ЗА PS5 Конзола И Контролер

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 3.00

Пвц отстранлив заден лепак Произведено во САД Или Увезено. Материјал : оваа прилагодена налепница за кожа е изработена од пвц отстранлив заден лепак што прецизно сече,совршено заштитувајќи ја вашата конзола ЗА ИГРИ PS5 од гребнатини и прашина. Уникатен дизајн : Достапен Во различни модели, целосниот сет на персонализирани налепници ќе направи разлика за ВАШИОТ контролер И КОНЗОЛА PS5. Компатибилен : оваа заштитна налепница совршено се вклопува на вашиот БЕЗЖИЧЕН контролер PS5 dual sense.Прецизното сечење ви овозможува лесен пристап до сите копчиња.Ви носи повеќе совршен игри искуство. Лесно за инсталирање : оваа печатена НАЛЕПНИЦА PS5 е лесна за инсталирање.Дури и ако налепницата не е на место,можете да ја отстраните и повторно да ја залепите додека не бидете задоволни. Професионална поддршка : доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте не.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Connyam Мобилен Телефон Менгеме ЗА PS5 контролер : CONNYAM Dual Sense контролер монтирање ви овозможува да клип вашио

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Стефани Законот Производ Ултра Тенок и Супер Лесен...

Компатибилност : прилагодените заменски плочи и долната обвивка се компатибилни со контролорот ps5 BDM010 Ц

Alphadia Genesis е на физички диск без регион за Play Station 5 reанр : играње улоги, авантура, симулација, стратегија...

4 ДОВЕДЕ на : 100% , 3 ДОВЕДЕ на : 75%, 2 ДОВЕДЕ на : 50% 1 ДОВЕДЕ на : 25% Се препорачува пакетот батерии да биде целос

[Силна Заштита ] оваа кожа ps5 обезбедува моментална заштита на сите страни, ефикасно спречува судири, ка�

Пвц отстранлив заден лепак Произведено во САД Или Увезено Материјал : оваа прилагодена налепница за кож

Универзална Компатибилносткабелот за напојување на кабелот за полнење од типот ц е специјално дизајни�

Продолжете со патувањето На Кал : веќе не е падаван, Кал влезе во своето и прерасна во моќен Витез Џедај; �

Ова Е КОРЕЈСКА ВЕРЗИЈА објавена во Кореја Регион слободен наслов за Да можете да ја играат на Вашиот Сис

Дизајн на главни случаи официјално лиценциран производ на Assassin's Creed Ултратенка и супер лесна Отпорност

Сплит дизајн, компатибилен со официјална Станица за Полнење Висококвалитетната силиконска кутија е сп�

Совршено опфаќа нови Game Pads Заштитниот случај е специјално дизајниран за новиот Play Station 5 Подобрена конт�

Дизајн на главни случаи официјално лиценциран производ на Assassin's Creed Ултратенка и супер лесна...

Шарени ликови : Запознајте симпатична екипа на плашила на патот, секој со своја приказна за разоткривањ�

? Изградена за сите платформи : Слушалките за жични игри поддржуваат разноврсни игри на конзоли, вклучув

Со екстремен ПОРАСТ4 или ПОРАСТ комплет за ремапирање, 15те функционални копчиња на контролорот може да �

●Безбедна Заштита●Овој Капак НА КОНТРОЛОРОТ PS5 100% силиконски материјал му носи на вашиот контролер skin�

Брзо полнење : Може целосно да ги наполни контролорите во доволно време со користење на полнење, штандот

Модел на поддршка : PS5 Пакет вклучуваат : 1 x Декоративна лента PS5 DIY вашата рачка Направете ја рачката разл

Quight Callity ® Изработен Од водоотпорен материјал СО висока густина PP&EVA за да ве заштити PS5 конзола и други д�

Пвц Произведено во САД Или Увезено Совршено Совпаѓање : смешните печатени налепници се совршено прилаг�

П : Зошто се осветлени само неколку или половина од светлосните ленти? О : Можно е RGB пикселот да не е пост�

Гаранцијата на производителот не може да се примени Искусете го оригиналниот брутален предизвик, целос

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Мачка Кокилет Производ Ултра Тенок и Супер Лесен Вода и о�

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Следната генерација на игра за стрелање од прва л

Специјално дизајниран ЗА PS5 Издание На Дискови Изработени од висококвалитетни лепливи винил налепници.

?Надграден Дизајн : оваа станица ЗА полнење ЗА КОНТРОЛОРОТ PS5 е совршена замена за официјалната станица �

Професионален Контролер Монтирање : Совршено се вклопува за универзални контролори за игри, вклучувајќ

Универзална Компатибилност : Карактеристики СО USB / type C конекција, дизајнирани да работат совршено со п

€ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Големиот ранец за игри за складирање на отворање дизајнираше прегради со различни г�

Декоративна Лента и Декоративен Прстен ЗА PS5 Контролер Оваа замена школка случај е тешко со мазна површ�

Зошто Ви Е Потребна Станица за Ладење За Вашата КОНЗОЛА PS5? PS5 конзолата е хоризонтална, која зафаќа мног�

ПВЦ отстранлив лепак за грб Направени во САД или увезени Материјал : Оваа сопствена налепница за кожа е �

Налепница кожата одговара за playstation 5 контролер Не вклучувајќи вистински контролори Налепници, вклучув�

ПВЦ отстранлив лепак за грб Направени во САД или увезени Материјал : Оваа сопствена налепница за кожа е �

Scroll