Свеж
МОТОТ FXCON ЗА PS5 Кожата Диск Издание &засилувач; Дигитално Издание Конзола И Контролор Винил Покритие Кожи Обвива Отпорни На Гребење, Компатибилен 15503 Меур Слободен

МОТОТ FXCON ЗА PS5 Кожата Диск Издание &засилувач; Дигитално Издание Конзола И Контролор Винил Покритие Кожи Обвива Отпорни На Гребење, Компатибилен

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 3.33

Оваа кожа е достапна и во големини На Дигитални Изданија И Во Верзии на Дискови Ве молиме проверете ГО вашиот МОДЕЛ PS5 и изберете ја точната големина на кожата. (1 обвивка за конзола + 2 обвивки за контролер) налепницата без меурчиња е лесна за инсталирање. Ако изберете да ја отстраните кожата, таа нема да остави лепливи остатоци. Висококвалитетен слоевит винил со стилски дизајн. Заштитете ја вашата КОНЗОЛА ЗА PS5 и контролори од нула и прашина. Налепницата Е Изработена од Еколошки Винил, ист квалитет на налепници за автомобили. Заштитете го вашиот ps5 од гребнатини и прашина, без да влијаете на дисипацијата на топлина. Ласерско печатење со висока дигитална резолуција, јасни слики и светли бои. Никогаш не бледнее. Содржина на пакетот : (Забелешка : конзолата За Игри и контролорите не се вклучени.) 15503-1 x конзола кожа (2 страни) -2 x контролер изглед забелешка : Изберете го моделот на ВАШИОТ ЗА PS5 во опцијата големина : Дигитално Издание или Верзија На Диск .Гарантираме дека ќе продаваме само производи СО НАЈДОБАР КВАЛИТЕТ, еве 3 Предности на нашите налепници.1) Висококвалитетни винил налепници. Може да ги заштити вашите уреди од гребнатини, избледување и лупење. Трајни, нема да исчезнат испукани.2) ние ја користиме најнапредната опрема за печатење за да обезбедиме слики со висока дефиниција. За разлика од другите производи на пазарот, само ние можеме да печатиме слики СО резолуција ОД 4 K.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

100% сосема нов и исклучително висок квалитет Квалитетни материјали за издржливост.Насии Совршено вклоп�

Наменето за PS5 контролер : DIY заменска школка за обвивка за PS5 Dual Sense (електронски дел што не е вклучен) мо�

Од студиото што ви донесе Снајперска Елита 4 И Трилогија На Зомби Армијата Сетеки Кралицата На Вештерки�

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Атентатор Кредо Производ Ултра Тенок и Супер Лесен Вода и

СТОТИЦИ ИЗБОРИ : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со Моќни Кожи За Вашиот Sony PS Vita (wiFi 2ри Генерал

Најдобро во квалитетна декларација Лесно за инсталирање и отстранување без да оставите гума за џвакање

Uncharted : Колекцијата Натан Дрејк Play Station 4 Uncharted : Колекцијата Натан Дрејк Play Station 4 Овој производ ги помина

✪ Елегантен И КомпактенОвој двоен полнач обезбедува лесен и брз начин за полнење и складирање на ВАШИО�

Анти ' рѓа слој Целосно печатење во боја Бонус прозорец налепница Снек големина торби кој дизајни од си�

Најдете ја вашата внатрешна нинџа СО целосно новата лего нинџаго филмска видео игра Играјте како вашит�

Гаранцијата на производителот не може да се примени Изградба : Соберете ги потребните ресурси и надград

Поддржани Јазици : Јапонски Ние не простуваме Пуерариум : сцената е одвоена однадвор со магла...

Свиња Јаде Топката на физички диск За Play Station 4 Регионот слободен Ограничено на 1.500 примероци достапни ши

Професионално дизајниран за конзолата за игри PS4, точна Прецизно сечење и интерфејс Обезбедете совршен�

Производ 1 : ДОБРЕДОЈДОВТЕ во СВЕТОТ на ТЕМНИНАТА : што Ако вампирите беа вистински, крвожедни предатори

Направено од висококвалитетен леплив винил кој е совршено исечен за да одговара на вашата конзола и кон

●Играјте Како Професионален контролер во Стилот на црни графити Компатибилен СО PS4 / Pro / Slim(ЗАБЕЛЕШКА : о

Опис : Површината на текстурата на точките и 3Д се зголемија дизајн со повисок профил, Подобрете го иску�

Wifi модул кабел ЗА PS4 Конектор кабел дел Wifi конектор 1000 / 1100 Компатибилен со Sony Play Station 4 Ова е извлечен п�

Висококвалитетна Графика Винил кожата налепница Заштитник За Playstation 4 конзола Направено од квалитетен,

Лесно инсталирајте, превртете го зафатот однадвор и потоа превртете го надолу за да се завитка околу ан�

Компатибилен модел : Play Station 4 PS4 JDM011 JDM001 Пакетот содржи : 1 x целосна куќичка со копчиња Заменете ја вашата

1 пар замена За Џојстик ЗА ПАЛЕЦ ЗА PS4 Вратете се да играте удобно Едноставна Инсталација Материјал : Пла�

Компатибилност : Дизајн за далечински управувач PS5 Само покријте, а не далечински вклучен Прецизно вкло�

Претворете го вашиот постоечки контролер ЗА PS5 во професионален контролер на esport elite 2 addedономски програ�

За : PS4 За Sony PS4, PS4, торби од типот на додаток, случаи и кожи, интерфејс безжичен, боја бела, црвена, виолето�

Специјален дизајн и во фина изработка најдобрата замена за вашата стара, скршена Полнење од типот на ко�

Користејќи врвни материјали за ABS, отпорни на абење и отпорни на корозија Компактна големина, рационали�

Совршен компатибилен : LED комплетот за копчиња за лице е дизајниран за PS5 контролер и совршено се вклопув

100% Сосема НОВО! Висок Квалитет! Површина со текстура во професионален стил Едноставна апликација трае с

Најдобро Во Квалитетна Налепница Лесно За Инсталирање И Отстранување Без Да Оставите Гума За Џвакање И�

Компатибилен Со : Прецизно сечење Одговара само На Двојниот Шок 4 ПС4 Не одговара ЗА PS4 Pro & PS4 Слим...

Пвц отстранлива гума за џвакање Произведено во САД Или Увезено Материјал : капакот на кожата ЗА КОНТРОЛ�

Комплетен комплет за налепници од 43 Парчиња дизајниран за максимално покривање на заштитата и дигиталн

Ако имате какви било проблеми со овој производ, слободно контактирајте не Ласерско печатење со висока д

Најдобро Во Квалитетна Налепница Лесно За Инсталирање И Отстранување Без Да Оставите Гума За Џвакање И�

Scroll