Свеж
Машина за топлински печат, 15x15in, 8-во-1 топлински печат, соберете машина за сублимација, 360 ° вртење на ротација на ротација, за DIY маици платно кеси за капачиња со капа?

Машина за топлински печат, 15x15in, 8-во-1 топлински печат, соберете машина за сублимација, 360 ° вртење на ротација на ротација, за DIY маици

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 2.33

【8-во-1 разноврсен комплет】-со голема плоча од 15 "x 15" (38 x 38 cm), 8 во 1 топлина со притискање користи платен обложена со тефлон, нелепнат 4x вшмукување на чаша со дијаметар 50мм; 1x шрафцигер 1x фиксна заграда за притискање на топлина во чаша (целокупна големина : 275 * 175 * 305mm) 1x упатство за упатства

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

【Бренд : Tuciyke】 Ова е табла за кошула за печатење на екран (може да се постави во кошулата) Ставете ја кошу

➤ [?????????] Износ : 6 компјутери / пакет; Надворешна димензија : 20 x 24 инчи (51x61 cm); Внатрешна димензија : 17 x 20,8 и

【Пакет и големина】Овој пакет содржи 2 парчиња ексклузивни самолеплици за печатење на свилен екран, гол

? Материјал и димензија : правоаголник од 8 x 12 инчи, изработен од алуминиум Може да се прилагоди Ве молиме

Одличен квалитет Подобрената пластика ја подобрува отпорноста на висока температура на машината за пе

дрво Декор за столче за сублимација : Ова украсување на столчето за сублимација на DIY може да ви помогне �

Направено од квалитетен алуминиум и силика гел, печатот за кригла е издржлив и има добар отпорен на топл

Орнамент на табелата за DIY Оваа табела за украсување на табелата е произведен со безбеден материјал, пра

Оваа ставка ја продава продавачот на трети страни Попустот е обезбеден од Ова е попуст со ограничено вр�

Поништување Ако сакате чорапи за сублимација, тогаш треба да го олесните процесот и да користите свирка

Permaset Aqua Glow 1 литар зелена 100% растворувач бесплатно Ненадмината мекост и издржливост Погодно за сите тка�

Божиќно дрво што виси снегулки можете да ја на различни места околу вашата куќа Божиќни украси за снегу�

Модел : TLM38388 Напон : 110 V, 13,5 A, 60 Hz; Енергија : 1500 W Температурен опсег : 0 482 ℉ / 0 250 Контрола на тајмерот : 0 999

дрво Празната декорација на сублимација би било несомнено големо изненадување за вашите деца или прија

Притиснете Перница за притискање на МАТ, перници за пренесување на еднократно за печатење и притиснете

1 Дизајн на отворање со еден клуч, брз и едноставен Целосната слика за случајот со мобилни телефони со то

Спецификација : Машината за печат на топлина на Tumbler е 110 V, 698 W, должината на прицврстувањето на топлотнио

Нашата мерна лента може да се користи за мерење на обемот на преградите за сублимација, со што хартијата

Мини машина за пренесување на топлина : Не само машина за печатење маици, овој топлински печат е совршен

24 парчиња по пакет, нашето сублимација за пиење може изолатор е направен од полиуретанска пена дебелина

Капацитет : 18 мл; Димензии : 19,8 см x 7,5 см (7,8 "x 2,95"); Количина : 25 парчиња / картон Материјал : не'рѓосувачки ч�

Доволно количество : 50 парчиња празни крајбрежни термички трансфери во 5 различни форми, вклучуваат трк�

Пакет од 6 абсорбентични крајбрежни автомобили : крајбрежјето направени од абсорбента неопрена што лес�

Ова е една машина за печатење со топка со уште еден елемент на топлина за печатење со капачиња, што треба

【Спречете го духови можете да ставите три или повеќе силиконски ленти на стаклото за сублимација од вр

4 големина во 1 : 5''x5'''x04 '', 10''x10'''x0.4 '', 12''x15''x0.4 '', 5''x15''x0.4 '', исполнете ја вашата различна потреба, лесно може д

Совршен Комплет За Машина За Преса За Кригла : дали барате машина за топлина за притискање чаши што може

DIY свилен екран матрица Користете ја еднократната матрица на дрво, подови, wallsидови, книги, за да направи�

2 парчиња пеперутка рамка за шарки за прицврстување на свилен екран печатење хоби алатка за DIY 2 парчиња �

Материјал со висок квалитет на јаглероден челик : Оваа рачка е изработена од висококвалитетен јаглерод�

Димензии на филмот : 20in W x 7ft L Предложено основно палто : бело или сребро За најдобри резултати предлагам�

Совршено за користење со нашите украси со свилен екран, мастило за печатење на екранот е одличен начин д

Производ 1 : 2 во 1 топлински печатДвете големи влошки за греење, 15 x 15 во / 38 x 38 cm рамна плоча и 6 x 3 во / 15,24 x

Плоча за греење : Топлина Прес 15х15 инчи Енергија : 1400 W Силиконски гел база табла Прилагодлив притисок...

【Поставување со еден допир】 : Допрете го копчето на горниот дел од криглата Притиснете за да го вклучит

МДФ ? ? ? 【2023 Дипломирање Рамка за слика】 2023 Дипломирање Фото рамка Сублимација Слика Рамка DIY празна фот

Синџирот на клучеви за сублимација е составен од метал, со сјајна површина Не е лесно да се избледат, изд

Карактеристики : · Големина на производот : 17,72 "x1772" (45x45cm) · Големина на печатење : 17,72 "x17...

Screeegee е исто така наречен Scraper, тоа е еден вид алатка што се користи за гребење на мастилото на екранот за

Одлични сублимациони гулаби 100% директно тело е лесно да се направи целосна обвивка околу гушкачите Хол

DEN 3355.84

[Машината за притискање на топлина на Tumbler] : Машината за топлинска печат на Sienson Tumbler 2030 мл одговара на це�

Увезени Материјал : MDF (фиберборд со средна густина) Големина : приближно Дебелина : 3мм / 0,12" Водич за субл

★ Цврсто пакувања : Силиконската лента за сублимација има рамен дизајн, кој може безбедно да одговара н�

Scroll