Свеж
Медицинска медицинска сестра капачиња жени долга коса, прекрасно куче со капа, прилагодливо работно капаче со копче и лакови за коса

Медицинска медицинска сестра капачиња жени долга коса, прекрасно куче со капа, прилагодливо работно капаче со копче и лакови за коса

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 134.24

100% полиестер Затворање на влечење. Компона за опашка и дизајн на копче - За долга коса, торбичката за конска опашка ви помага да ја прилагодите косата. Нашите панделки можат да бидат врзани во лак или други форми како што сакате, ве тера да изгледате професионално и брзо. Со копчето околу увото, што можете да ги избегнете лентите на маски за да ги направите ушите да ви бидат повредени или да добијат брчки на лицето. Премиум материјал-Хируршката капа изработена од висококвалитетен полиестер, кој е лесен, удобен, дише, пријателски за кожата, удобно долго време. Со добар квалитет на печатење, по миењето, тие нема да се намалат или избледат. Нашиот сет на медицинска сестра капа содржи 1 буфан капа и 1 држач за конска опашка од еластични јажиња, што е погодно за промена и миење секој ден. Дизајн на памук за џемпери - не само буфан капи со дизајн на копчињата, а исто така и вградена џемпери низ челото што може брзо да ги апсорбира сите потење за да го задржи челото чисто суво и свежо долго време, никогаш не влијае на делата, супер удобно, особено во лето или Долго време носење. Прилагодливи и песни - прилагодливи капачиња за чистење доаѓаат со еластична лента и лента на задната страна. Можете лесно да ја прилагодите затегнатоста на хируршките капачиња за да одговараат на формата на главата и стилот на коса. Без разлика колку е долга и густа вашата коса, оваа капа може целосно да ја покрие. Лесно прилагодете се од задниот дел без да ја мачкате главата. Широко користете - Погоден е за здравствена заштита, домашни работи, работа во дворот, сликарство, дрво, грижа за лицето, готвење и многу повеќе. Можете да ја добиете најдобрата работна состојба со неа. Тоа е најкласичното капаче за само-вратоврска дизајнирана за секојдневниот живот. Оваа медицинска сестра е идеален производ за сите. Прилагодливи медицински капи со копчиња и вратоврска со лента за жени со долга коса Абсорбирајте пот- лесно апсорбирајте пот за време на вашето работно време и одржувајте го челото свежо. Компанијата за конска опашка - капачињата за чистење на конска опашка се дизајнирани да бидат и ласкави и удобни да ја задржат вашата долга, густа коса под обвивките со нашите стилски и функционални капачиња за чистење на конска опашка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

1Откачен Директно Човечка Коса Перики Материјал : Овој Откачен Директно перики се направени 100% бразилск

? Олеснување на првут за 14 дена : Направено со најчисти, најчисти и најефикасни растителни, органски и ве�

Увезени Затворање на тока Направено од висококвалитетна полиестерска ткаенина, која спречува статичка

100% Рачно изработени Оваа ставка е чипка цвет Со Бисер лента За Глава Партија Вечер Фустан Според вашите

ПАКЕТ СО ВРЕДНОСТ од 288 ПАРЧИЊА нашите тоалети со најголема големина на патување се совршени за употреб

Лесен за инсталирање : лесен за отстранување, поголем избор, ви дава различни стилови Заштедува повеќе в

●Глава за обука на човекот е направена од 100% природна Вистинска Коса ;обем На Главата : 21,5 инчи; Пакет За

Сигурни материјали : овие штипки за цвеќе со шарки се изработени од квалитетна пластика, кои се безбедни

Големина на свадбена забава : Украс прибл 35*5,5 см (13,77*2,16 инчи); Лента : 135*0,6 см (53,14*0,23 инчи) ❀ Карактеристик�

Одличен квалитет : мазната текстура од нерѓосувачки челик може да ја намали неуредната коса Отпорен на �

?●Оригинален и Трендовски Дизајн ● розови Овци 10 парчиња кул и привлечни клипови за коса, што додава пр�

●Материјал од плетенка опашка е Изработен од висококвалитетни синтетички влакна отпорни на топлина, з�

Додатоци за коса : ќе се истакнете со овој клип за коса Прекрасен подарок за вашите пријатели и семејств�

Уредно чешлање, тркалезен чешел за коса, областа на контакт со кожата станува поголема, поудобна и го шт�

Увезени Затворање на бравата Машинско Перење Изработена Од Висококвалитетна Полиестерска Ткаенина, Ко

Длабока хидратација : маската за коса без сулфат од кокосово млеко длабоко ја навлажнува и ја храни сува

Точка : HD Транспарентен Нагласи Чипка Пред Перики Човечка Коса Претходно Изветвена Изветвена Јазли При�

Алатка за коса : Дизајнот е едноставен и кориснички, безбеден и практичен Забите со мазен чешел можат еф�

Тоа не е само зацрвнувач, тоа е виткање железо Мултифункционалниот професионален директор ви заштедува

Претходно Извадена Линија На Косата ~ поубаво Бебешка Коса Околу ~ поприродно 13Х4 инчен HD Транспарентен �

Моден ДизајнШупливи геометриски клипови за коса со модна шема, не само што ја разубавуваат вашата коса,

❥Пакет и Дизајн : Пакетот вклучува 85 парчиња Мешани Стилови Брада Плетенка Коса Стравови Мониста Накит

Метални Шноли : Слатки Метални Штипки За Коса : клиповите за коса се изработени од железо и обоени со деб�

Изработени ОД НЕРЃОСУВАЧКИ челик 6 CR13, цврстина ОД 56 HRC Содржи : 1 ножици за сечење, 1 ножици за разредување

①Материјалот●висококвалитетните пластични материјали можат да ги поддржат овие клипови за коса да се

Премиум Материјал женска патка бил фиба е изработена од акрилик и кристали, фиба е врзана со кристали

Избриши чисто Забава и модерен двојно ед гумени зафат грива и опашка четка Специјално дизајниран за да �

Добра завеса, удобна и лесна за чистење Оваа наметка може да ја користи во фризерски салон или дома...

Лесен за инсталирање : лесен за отстранување, поголем избор, ви дава различни стилови Заштедува повеќе в

●Спецификација На Ленти За Коса ● спиралните врски за коса се со дијаметар од 1,5 инчи и доаѓаат во 18 лен�

Прилагодени чешли Вовед : Лого : ласерско врежано големина : 10*5,5 см материјал : добар квалитет на праска д

Пакетот Вклучува : 1 парчиња Јаже За Коса Материјал : Ацетат, Гума Големина : Дијаметар 5см Боја : Розова, Ж�

Scroll