Свеж
Revlon Matte Chrome Turbo Turbo Fener за коса - RV473PK1

Revlon Matte Chrome Turbo Turbo Fener за коса - RV473PK1

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 2384.00

1875 вати, шест комбинирани опции за топлина/брзина Современ стајлинг : мат-финиш хром со црна, гумена рачка. Копче за ладно за прецизно поставување, стајлинг. Лесна, со висечка јамка за корисно складирање. 2-годишна гаранција против дефекти. Опис на производот Со 6 комбинации на брзина и топлина, овој Revlon со целосна големина турбо-фен ви овозможува да го персонализирате начинот на исушување и стилизирајте ја косата. Фен за сушење од 1875 година е исто така опремен со копче за ладно шоу, кое експлози на кадрици со ладен воздух за да им помогне да се постават. Стилската мат хром единица има рачка со мека зафат со удобен висички прстен, за да можете да ја чувате алатката за стилизирање на кука. За да го задржите вашиот фен ослободен од остатоци, има отстранлив, лесно чист филтер за линти. Со мат-финиш хромирано тело и црна, гумена рачка, овој фен за коса со целосна големина го комбинира привлечноста на современиот стајлинг и перформансите на 1.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Големина : Должината на забот е околу 1,7 см, вкупната должина е 25,3 см, ширината на грбот е околу 7 см, целок�

Унисекс Дизајн Перики Јапонија Синтетички Влакна, Природен Сјај, А Не Заплеткување Цврсто Плетенка...

Зелените иглички за коса е вистинската идеја за користење легура,зелена тиркизна,кристал и лисја, еднос

●2 Во 1 Пегла За Коса И Автоматско Виткање Железо ● Лесно креирајте повеќе стилски различни фризури за п

Долготрајно : спреј за стилизирање на коса + спреј за волумен без леплив, ова задебелување + стилер се мие

●2 во 1 ● големината на берберската наметка со вшмукувачка чаша е 65 во * 55 инчи Прилагодливото деколте го

Девојки Ленти за Глава : Отстранлив дизајн на лента за глава на зајаче уши, тенка лента за глава со лак мо

Пакет : содржи 4 стилови 80 парчиња врски за коса вкупно со 10 прекрасни бои, тие можат да одговараат на раз�

Карактеристики : Ултра тенок материјал од композитни влакна со затворање на копчињата Кога ќе се тушир�

Каваи Кадифен Додатоци За Стилизирање На Косата : постојат обезбеди 4 стил супер симпатична вештачка кр�

● Материјал : Синтетичка Коса Отпорна На Топлина До 160 Степени Целзиусови (320 Степени Целзиусови) Израбо�

Зури Сис Надвор ОД Хд Чипка Пред Перика LFFiat 4" Рачно Врзан Дел Топлина Безбедно 400 F Зури Сис Надвор HD Чипк�

Издржлив материјал, изработен од висококвалитетен метал,лесен и без лизгање,лесен за држење на косата и

●2 во 1 ● големината на берберската наметка со вшмукувачка чаша е 65 во * 55 инчи Прилагодливото деколте го

Бебе, млади луѓе, стари луѓе можат да го користат, Нека повеќе не се грижите за фризури и лесно да дадете �

Материјал : Оцетна КиселинаИзработен од висококвалитетен материјал, не е лесен за бледнее и деформира, �

Антиалопеција Масло За Брз Раст На Косата Есенцијално Масло Од Ѓумбир Ќелавост Без Влакна Висока Линиј�

СТИЛ НА САЛОН : нега на Коса за широк спектар на типови коса ПОГОДНОСТ : преклопната, мала форма го олесну

Виолетова афро чешел Приближна големина : долга 15 см долга x 6,3 см ширина x 0,5 см дебела Лесен и компактен...

€®ПАКУВАЊЕТО ВКЛУЧУВА q : ќе добиете 12 парчиња лак странични штипки за коса Доволно за да ги задоволите �

Брилијантен, покажувајќи прекрасен сјај Направено со грижа, ја исполнува својата доверба Цврст, долгот�

Турмалин Јонски Влакна Аериран Керамички Барел За Подобро Разлетување Без Издувни Гасови Беспрекорно �

Од 2000 година, висесунските линии на производи вклучуваат лигавчиња за фризури, влажни суви кеси, кеси за

Афро перика е меко, живо и жлебно бебе Оваа прекрасна афроцентрична коса е ОДЛИЧНА Тоа е мала тежина, мек

име на продавачот : Дајун, 100% Камбоџанска Девица Човечка Коса Должината на косата е испружена должина, е

Дефриз Тип на коса : третирана боја Тип на коса : третирана боја Што е тоа : гел за борба против фриз што ко

Бохемија бесконечност клипови за коса изработени од квалитетна легура, ги задоволуваат вашите дневни б

[Добро За Ножици] внатрешноста е специјално дизајнирана со место за фиксирање на ножиците, можете да при

Фиба во француски стил : едноставна и дарежлива, може да ги задоволи вашите различни потреби Овој прекра

Сина боја што се пее за коса обоен спреј за коса Погоден за боење на природна коса и перики, лесен за мие

Scroll