Свеж
Операција капа, буфан капа, работно капаче со копчиња и лакови за коса за жени, долга коса, тропски зелен лист

Операција капа, буфан капа, работно капаче со копчиња и лакови за коса за жени, долга коса, тропски зелен лист

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1.33

100% полиестер Затворање на влечење. Компона за опашка и дизајн на копче - За долга коса, торбичката за конска опашка ви помага да ја прилагодите косата. Нашите панделки можат да бидат врзани во лак или други форми како што сакате, ве тера да изгледате професионално и брзо. Со копчето околу увото, што можете да ги избегнете лентите на маски за да ги направите ушите да ви бидат повредени или да добијат брчки на лицето. Премиум материјал-Хируршката капа изработена од висококвалитетен полиестер, кој е лесен, удобен, дише, пријателски за кожата, удобно долго време. Со добар квалитет на печатење, по миењето, тие нема да се намалат или избледат. Нашиот сет на медицинска сестра капа содржи 1 буфан капа и 1 држач за конска опашка од еластични јажиња, што е погодно за промена и миење секој ден. Дизајн на памук за џемпери - не само буфан капи со дизајн на копчињата, а исто така и вградена џемпери низ челото што може брзо да ги апсорбира сите потење за да го задржи челото чисто суво и свежо долго време, никогаш не влијае на делата, супер удобно, особено во лето или Долго време носење. Прилагодливи и песни - прилагодливи капачиња за чистење доаѓаат со еластична лента и лента на задната страна. Можете лесно да ја прилагодите затегнатоста на хируршките капачиња за да одговараат на формата на главата и стилот на коса. Без разлика колку е долга и густа вашата коса, оваа капа може целосно да ја покрие. Лесно прилагодете се од задниот дел без да ја мачкате главата. Широко користете - Погоден е за здравствена заштита, домашни работи, работа во дворот, сликарство, дрво, грижа за лицето, готвење и многу повеќе. Можете да ја добиете најдобрата работна состојба со неа. Тоа е најкласичното капаче за само-вратоврска дизајнирана за секојдневниот живот. Оваа медицинска сестра е идеален производ за сите. Прилагодливи медицински капи со копчиња и вратоврска со лента за жени со долга коса Абсорбирајте пот- лесно апсорбирајте пот за време на вашето работно време и одржувајте го челото свежо. Компанијата за конска опашка - капачињата за чистење на конска опашка се дизајнирани да бидат и ласкави и удобни да ја задржат вашата долга, густа коса под обвивките со нашите стилски и функционални капачиња за чистење на конска опашка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

8 долги со челични иглички навлезат дури и најгусти коли Рачка дизајнирана за удобно да одговара на која

Со влажна коса, нанесете Шампон Против Отпад Нанобткс, нежно масирајте ја косата и тријте по целата долж

Горива коса со моќен спој на проV хранливи материи и антиоксиданти, така што косата е силна против оштет�

Големина : Приближно11, 61 инч Во Должина, 2,16 инчи Во Висина( висина 5,5 см*Должина : 29,5 СМ) Тежина на производ�

Дел Бр Компатибилен Со Суперсоничниот Фен За коса Дајсон Овој Додаток За Чешел За Заби Со Широк Дисон е �

Освежува, Издолжува И Истегнува Кадрици Ги Штити Кадрици Од Намалување Остава Кадрици Мазни, Без Разлет

Изработен од висококвалитетен пластичен материјал, кој е цврст и цврст, еднократно Мечка уши мерење на �

МОДА и РЕТРО : дизајнот е ретро и елегантен,погоден за специјални прилики како што се свадбени носии,тан�

Ботанички орхидеј сјај серум; Природните ботаники со мешавина од високо квалитетни состојки додаваат м

Издржлив и толку убав рачно изработен, ова не е пластична играчка дијадема Кралицата круна изработена О

За нашиот бренд : имаме сопствена фабрика за коса Нашата фабрика има 20 години историја на обработка на к�

Воздушното перниче ефикасно ја разгорува јачината на чешелот за масирање на скалпот и ја зголемува обл�

Материјал : Абс Применлив тип на коса : влажно и суво Изработено е од композитен материјал отпорен на топ

Само користете железо без виткање за да заспиете, поправете ги свилените влакна на косата и да се разбуд

СООДВЕТНА СЦЕНА : Безжичен Дигитален Микроскоп Погоден За салони за убавина, синџири за убавина, фризер�

По секоја употреба, извадете ја вишокот на коса од забите Редовно чистете чешли со професионално раство

Антискалинг дизајн : Оваа ортоза на брада има класичен дизајн на розов чешелкакокако Со функција за за�

Надворешна Човечка Коса Ткаат Премиум Дуби Бакнеж Wvg 100% Ткаење На Човечка Коса Една Насочена Крива Едно

Големина : 5,2 см*4см Материјал : легура Пакет : 4 клипови за коса Метален Тон : сребро, злато Quality Квалитет, 100

613 русокоса боја косата може да се обои во која било боја и многу добро ја зема бојата Ве молиме предложе�

1100% Бразилска Човечка Коса, Мек, Здрав Крај, Без Сува, без фоликул, без заплеткување Без пролевање.ХД Тран

Боја : бела / жолта / црвена / зелена / сина / виолетова / Розова црвена / Повеќебојна маргаритка фриз�

●2 во 1 ● големината на берберската наметка со вшмукувачка чаша е 65 во * 55 инчи Прилагодливото деколте го

Рачно изработена лента за шампон : Состојки на чисти природни растенија, за да можете да го користите со

100% полиестер Затворање на влечење Компона за опашка и дизајн на копче За долга коса, торбичката за конс�

Големина : секоја спирална перм прачка мери прибл 15,5 см / 6,1 инч во должина, дијаметарот мери прибл 0,6 см /

Димензија неговата должина е 6,3 см, соодветната големина е погодна за повеќето видови коса Дијаметарот

Слајд за коса : Чешел може да биде чешел за коса и да го масира вашиот скалп Клипови за коса за свадба и че

Машина и Ткаенина За Да Се Избегне Пролевање Тесни, Уредни и Издржливи за Употреба Природен, Здрав И Удо�

100% индиска човечка коса нема синтетички влакна или мешавини од животни 100% Рачно Изработени .Длабок Бран

100% полиестер Меки материјал Хируршка капа Користете хуманизиран дизајн и изберете мека, удобна, пријат

ВО МОМЕНТОВ ИЗБРАНИ : Боја 51 во 4 пакет е избран Бојата 51 Е ИСКЛУЧЕНА ЦРНА со 75% СИВА боја...

GPPS пластика, покрај воздушната перница, сите пластика се отпечатени Масажа за масажа на воздухот со пер�

Scroll