Свеж
Пупија Елисе Темперамент Б-Индиски Пинк-XL

Пупија Елисе Темперамент Б-Индиски Пинк-XL

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 399.84

нов елек стил темперамент како "темперамент б" леопард шема и цврста шема. прицврстувач за тока и кука и јамка. вклучен е приврзок за паметна ознака puppia(само qr код). "големина : екстра голем : 13,0" вратот, 19,2 "~20,2 "градите". Опис на возраста : Сите Животни Фази. Елисе Елек Темперамент Б е чекор-во темперамент, со задниот дел кука и затворање јамка и брзо ослободување тока. Иако големината на градите не е прилагодлива како прицврстувачите "над главата", некои луѓе сметаат дека овој ремен е поудобен и полесен за ставање на кучето. Овој ремен се одликува со леопард шема, цврст шематски и има дебело руно внатре за зимските месеци. Појавување на каишки достапни и продадени одделно. Достапно Во Индиска Розова И Морнарица во големини Кои се движат Од Мали до Х-Големи. Ве молиме имајте предвид дека бидејќи овие производи се создадени имајќи ги предвид малите раси, поголемите големини (Т. Големи, Екстра-Големи, итн.) не мора да значи поголеми раси . Ве молиме погледнете ја сликата на табелата со големини. Многу е важно да го измерите вашето куче со мерна лента според табелата со големини. Како општо правило, ако вашето куче спаѓа помеѓу големини, обично е подобро да се искачите по големина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

СИДА во варењето : Ја става устата на мачката во подобра позиција во однос на стомакот, помагајќи му да г�

Пакет : getе добиете пластични играчки со различни стилови со различни стилови со стапчиња за џвакање од 2

Негувајте Го Споменот на Вашата Сакана Мачка Губењето крзнен придружник може да биде една од најтешкит

легура Произведено во САД Или Увезено Материјал : овој смешен ѓердан од урна за миленичиња е изработен о

●Фасцинантна Геометриска Шема Користи збир од 3 јаки, ние го користиме дијамантскиот модел и пополнува�

Поводник За Миленичиња Јас "Мозочни" ЗОМБИДолги 4 СтапкиШирок 1,5" Овој поводник за кучиња напред е одлич�

Предупредувања : Се препорачува филтрите за фонтана за миленичиња во вода да бидат заменети 24 недели за

Материјал : ЗАШТИТА НА Животната СРЕДИНА 316l Изработени од нерѓосувачки челик, издржливи, без избледени,

АВИОКОМПАНИЈА ОДОБРЕН ПРЕВОЗНИКсо дизајн одобрен од авиокомпанијата, можете да го однесете вашето дом�

Играчка играчка играчка играчката ја стимулира iosубопитноста на мачката Дизајн на креативна форма, обе�

Оваа куќа за миленичиња му дава приватност на вашето домашно милениче и создава пријатно чувство на сиг

Колекција за животни Artdog Animal Еден од најдобрите чинии за вода што некогаш ќе ги видите Практичен и стилс

Калај кутија со врежана сфинкс мачка 20 парчиња транспарентни капачиња за туширање за Еднократна употре

АВИОКОМПАНИЈА ОДОБРЕН ПРЕВОЗНИКсо дизајн одобрен од авиокомпанијата, можете да го однесете вашето дом�

Природни Состојки 100% Тилозин Слободен Ефикасно за Кучиња и Мачки Работи На сите Раси Вкус На Говедско Ц�

Волна Сисал јаже ликвидација, задебелена поддршка, избегнувајте какво било тресење Супериорните матер�

Фит Миленичиња Тело : Прилагодлив ремен за градите, според прилагодувањето на бистата на мачките, удобн�

300д Оксфордска Ткаенина €Капацитет и расадник кошница, облека за складирање, бебе кошница, играчка кошн

Тропската поспана рамка за качување мачки е дизајнирана да ги задоволи вашите мачки инстинктивни потре

Реален дизајн на риби : Користење на 3Д процес на печатење, јасен и реален дизајн на форма на риба, додека

Керамиката за домаќинство, бојата на материјалот и дизајнот на производот никогаш нема да бидат застар�

легура Произведено во САД Или Увезено Материјал : овој смешен ѓердан од урна за миленичиња е направен од

●Безбедносен Ремен За мачки● : работ НА рефлектирачката лента ОД 4 ПАРЧИЊА прифаќа скриен дизајн, со це�

●КОМПАТИБИЛНОСТ●Нашите Филтри се дебели 0,60", што ги прави до 3 пати подебели од вашите просечни филтри �

НАПРАВЕНИ ЗА АКТИВНИ КУЧИЊА100% мазни и не налепница, налепница или друга површна апликација КУПЕТЕ ГО КО

Креветот за мачки е направен од платно кое е меко и дишеСовршено за вашата мачка да игра и да се одмора в�

Диспензерот за миленичиња со вода е сертифициран од одделение за храна и не содржи пластика БПА Еколошк

●Големина На Облека за мачки●пред да купите, проверете ја табелата со големини на облека за мачки и изб

Здравствен Материјал И Дизајн Фонтаната За Миленичиња е изработена од висококвалитетна природна кера�

Изработена Од Висококвалитетна Полиестерска Ткаенина, Отпечатена Од Двете Страни, Мека И Удобна, Малку

Големина S : Grath на вратот : 1822cm; Подготвување на градите : 2832 см; Должина на задниот дел : 1822 см; За тежина 1,02

Гуштер за играчки : со дизајнот на морон, корисно е да го залепите на мазната површина САМОСТОЈНА Гуштер�

Ѓердан со Посебно Значење : овој накит е совршен за да ја спомените вашата сакана засекогаш и да ја држит

Големината е 60х50см / 19, 6х15, 7 инчи, а максималната носивост е 20 фунти Погоден е за мали миленичиња како што

АВИОКОМПАНИЈА ОДОБРЕН ПРЕВОЗНИКсо дизајн одобрен од авиокомпанијата, можете да го однесете вашето дом�

Scroll