Свеж
Sony PlayStation 5 Digital Edition PS5 Конзола.

Sony PlayStation 5 Digital Edition PS5 Конзола.

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1.33

Зачудувачки игри - зачудувајте се на неверојатни графики и искуство со нови карактеристики на PS5 Зачудувачко потопување - Откријте подлабоко искуство со игри со поддршка за хаптички повратни информации, адаптивни предизвикувачи и 3Д аудио технологија. Брзина на гром - Искористете ја моќта на сопствен процесор, графички процесор и SSD со интегриран I/O што ги преработува правилата за тоа што може да направи конзола Play Station. 4 K ТВ игри - Играјте ги омилените игри PS5 на вашата зачудувачка 4 K телевизија. Зачудувачки игри - зачудувајте се на неверојатни графики и искуство со нови карактеристики на PS5. Зачудувачко потопување - Откријте подлабоко искуство со игри со поддршка за хаптички повратни информации, адаптивни предизвикувачи и 3Д аудио технологија. Брзина на гром - Искористете ја моќта на сопствен процесор, графички процесор и SSD со интегриран I/O што ги преработува правилата за тоа што може да направи конзола Play Station. 4 K ТВ игри - Играјте ги омилените игри PS5 на вашата зачудувачка 4 K телевизија. Интегрираната i/ote прилагодена интеграција на системите на конзолата PS5 им овозможува на креаторите да ги повлечат податоците од SSD толку брзо што можат да дизајнираат игри на начини никогаш порано. Ултра-висока брзина SSDMaximize вашите сесии за игра со скоро непостојани времиња на оптоварување за инсталирани игри со PS5. HDR технологија со HDR TV, поддржани игри со PS5 прикажуваат неверојатно живописен и животен опсег на бои. Зголемување на играта PS5 конзолата може да игра над 4. Уживајте во побрзи и помазни стапки на рамки во некои од најголемите игри на конзолата PS4.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Дизајнирано и продадено од Егеек Амз Печатење со висока резолуција за долготрајни резултати Винил деко

Користете ја оригиналната картичка за игри во САД / ЕУР за Mega Genesis Megadrive Game Card Користете Flash Kit MD Electress Gold PCB

Официјално лиценциран од Sony Play Station Premium 3 M Ultraтетен материјал независно тестиран и одобрен од Sony Play Station �

? Ретро игра : Класична картичка за игри ? Висок квалитет : Тој е со висок квалитет кој е строго тестиран...

ПВЦ Целосен сет на сеопфатни налепници дизајнирани исклучиво за Switch ПВЦ самолепливо, без воздушни меур�

Овој 9 V висококвалитетен адаптер за замена за замена е компатибилен со системот за преносни видео игри G

10x замена CR2025 батерии компатибилни со игри Pokemon Овие зачувани батерии имаат јазичиња за лемење 10x замена

Ве молиме, осигурете се дека и бројот на моделот и батеријата се совпаѓаат со вашиот уред пред да го наба

Ова не е тежок случај Тоа е винил налепница за кожа / декларација и не е изработена од гума, силиконски, г�

Пет терористички поттикнувања и уникатни области на паркови Играјте во режим на приказна или режим на а

Компатибил со систем на игри Nintendo Wii Голема заштеда од MSRP Компатибил со систем на игри Nintendo Wii Голема заш�

[Опис на материјалот] Пластика на компјутер [Додаток структура] Сплит Тип на прекинувач со пет парчиња, з

Неверојатните несреќи на несреќи Сите игри имаат верзија на ЕУР и САД Обично САД Версон е NTSC, верзијата E

Одлична семејна приказна за тинејџерски размери, дали девојките ќе одберат loveубов, или нивната loveубов к

Сосема нова титула тематска по корозијата на секојдневниот живот развиен со концептот на „притаен стр

Повеќе од 27 раси за избор, вклучувајќи кутриња и мачиња Секое кутре и маче има уникатни можности за боењ�

Уривајте и комуницирајте со сè на вашиот пат Поставете ги вашите непријатели со лансирање на мелени авт

Final Fantasy v 5 Сосема нов и најдобар квалитет Касета за печатење и игри со висина Сите игри RPG / ARPG со функција

Опис на материјалот : Најлон + EVA + Velvetsize : 10,2 x 4,5 x 2 инчи (26 x 11,5 x 5,2 см) Перформанси на производот : Овој конзо

1 Висок квалитет на материјал, безбеден и издржлив Сите предмети се тестирани Касети за игра само како ш�

Погледнете го насловот за компатибилни модели Покријте ги гребнатинките и да ви дадете нов уред Ефекти�

Висок квалитет на ткаенина, отпорност на здроби и анти пад, обезбедете целосна заштита за контролорот н�

Користете ја оригиналната обвивка за Sega Genesis Megadrive Game Carduse Flash Kit MD Electrales Gold PCB картичка, врвен квалитет, су�

Поставете го трендот : Покажете го вашиот уникатен стил со моќни кожи за вашиот Nintendo 3 DS XL! Не ви се допаѓа

Лесно за нанесување, чистење, отстранување и вода, УВ заштитен Користење на американски и јапонски мате�

Опис на материјалот : Најлон + EVA + Velvetsize : 10,2 x 4,5 x 2 инчи (26 x 11,5 x 5,2 см) Перформанси на производот : Овој конзо

100% сосема нов и добар квалитет 85% конвенционалните нарачки ќе бидат доставени во рок од 718 дена...

【Преклопување со еден допир】Еден допир за префрлување на екранот (копче за конвертирање на задната ст�

Safity : Производите на Supply Source произведени со највисок квалитет на материјали и вклучуваат повеќекратни п

Продолжете против лизгање, умерена цврстина, добро чувство на рака Наменето за дизајн на Game Pad, совршена

1 Висок квалитет на материјал, безбеден и издржлив Сите предмети се тестирани Касети за игра само како ш�

Користете ја оригиналната обвивка за Sega Genesis Megadrive Game Carduse Flash Kit MD Electrales Gold PCB картичка, врвен квалитет, су�

Платформа : За Nintendo Wii U Димензии : 33 x 26 x 25 mm Компатибилност : Погодно за системот Nintendo Wii U Пакетот содржи : 1

PSONE 1 MB мемориски блок Работи со PS2 за PS1 игри Мемориската единица е компатибилна со psone / Play Station PSONE 1 MB мемо

Scroll