Свеж
Подароците на Ник Нок го добија Хунг? - 14oz не'рѓосувачки челик патување кафе, сребро

Подароците на Ник Нок го добија Хунг? - 14oz не'рѓосувачки челик патување кафе, сребро

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 485.60

Трајни и силни - Нашата карпеста цврста 14 унца кригла од не'рѓосувачки челик е совршена за сите видови на активности за пиење во затворен и отворен простор Се одликува со силна градба, мазна завршница и непречено печатење со прикажаниот дизајн. Навистина е изградено да изгледа одлично и да трае многу долго. Спецификации за безбедност - Оваа кригла со патувања од 14oz не е безбедна за машината за миење садови или микробранова печка. Тоа е само ставка за миење на рацете. Идеални времиња за употреба - избијте го ова за забава или забави, лежење, пешачење, кампување, возење велосипед или која било друга активност во внатрешноста или надворешната страна. Можете да му го покажете на вашиот сопруг, сопруга, девојка, дечко, шеф, секретар или кој било друг член на семејството. Совршен подарок - секако ова ќе направи совршен подарок за специјална личност! Тоа е одличен подарок за Денот на мајката, Денот на таткото, дипломирањето, Божиќ, младоженецот на ергенска забава, невестински тушеви или забава за диплома, свадби, родендени, Денот на вineубените или кој било друг ден. Трајни и силни - Нашата карпеста цврста 14 унца кригла од не'рѓосувачки челик е совршена за сите видови на активности за пиење во затворен и отворен простор. Се одликува со силна градба, мазна завршница и непречено печатење со прикажаниот дизајн. Навистина е изградено да изгледа одлично и да трае многу долго. Спецификации за безбедност - Оваа кригла со патувања од 14oz не е безбедна за машината за миење садови или микробранова печка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Вклучен пакет : 4 × рустикални прстени со салфетки Материјал : прстените на салфетката со ратан се израбо

? 【Лесен и издржлив】 направен од цврсти, но лесни материјали, овој производител на мини палачинка е лес�

Лесен, но издржлив, ова тело од јаглероден челик со тенџериња го прави повеќе топлински одговорен од леа

Не можам да верувам дека не е метал! Тоа е порцелан Високо отпуштен порцелански сервер...

Платно Полиестерска обвивка Затворање на патент Вклучува само една торба за тота ◆ ❤❤ Издржлив матери

Изолирани термички пијалоци шише направено од 304 одделение не'рѓосувачки челик Ги одржува течностите т�

Мерки приближно 4 "широки Совршено за чаши за патувања од 20oz и 32 мл Умираат исечен винил со висок квалите�

☕ 【Мулти модели се вклопуваат】 Филтри за замена за производителот на кафе Breville Barista Pro BES878, Barista Touch BES880,

Прилагодување : Ве молиме, одете во продавницата на Којанг, најдете прашање за Којанг? Кликнете Почитува

Решетката за складирање на капакот на тенџерето, еден за да се добие, удобен живот, тава за вода од жлеб, �

Пакет од 5 дрвени прстени од салфетка Печатено од едната страна со уникатен дизајн 55мм широк x 84mm долг x 3mm

Nife, нож за комунални услуги од 1 x 5 инчи, нож од 1 x 5 инчи Сантоку, нож за боење на 1 x 5,5 инчи, нож од 1 x 7 инчи, н

Големина( W x d x h) : 15 Материјал : Тело : нерѓосувачки челик (дебелина на плочата 0,02 инчи (0,6 мм)); Основа : алум

Уметноста со срцев вклопување Повеќето високи конзерви од 12 мл вклучуваат најпопуларно пиво, шише со пи

Premium Stoneware е дизајниран за секојдневна употреба Шарената глазура е неодржлива, нереактивна и отпорна на

Ги држи повеќето роули за хартиени крпи Направено со долготраен не'рѓосувачки челик Ставете го на која �

[Материјал] Материјал од ковано железо, држачот на капакот на тенџере има голема издржливост, спречува д

Заштедете простор : Поедноставете го вашето готвење Со Тефал Ингенио Неограничено, садовите за готвење

Полиестер, волна Поставена, полиестер, постава од волна Магнетно затворање Само Хемиско чистење...

Големина : 15,5 "W x 14,5" H x 5 "Д Има цврсти рачки со пад на рамото од 11,5" Држи до 40 килограми Стилски дизајн : Бој�

Tumbler Travel Cafe Chige со капакот на флип, издржлива изолирана чаша за кафе Капацитет : 350мл Материјал за произво�

Големина : Достапно во пакет од 3, нашите душеци од 11,8 x 17,7 инчи ќе ја заштитат вашата табела од сите видов�

ДУРИ И ДИСТРИБУЦИЈА НА ТОПЛИНА : 600 вати моќ на сушење обезбедува рамномерна дистрибуција на топлина; по�

Супериорен дизајн што не се лизга Мат со кафе кафе се фаќа како висе, така што никогаш повеќе нема да мор

Совршено и за лето или за зима тоа е совршен избор или за жешките летни месеци или за ладни зимски клими

Стилски може да се ладиме големина 10 Го задржува вашиот пијалок изолиран и вашите раце се заштитени...

Цврсто и издржливо Нашата кригла со кафе 15oz има трајна конструкција, чист и рафиниран изглед, светло жи�

Домашен пакет : Вклучува 1 големина на лепило за лепило 17,5 од 10 и 1 големина на фиоки со ребрави, 17,5 до 20, и �

Додадете еден вид пастирска хармонија на вашето искуство за јадење Така што вашиот ум и тело се меѓу заб

Вино стаклено шише решетката за шише со шише за ладилница за вино држач за сапун за кујнски wineидни вино �

Енергија : 1000 W Капацитет на резервоарот за вода : 1 Карактеристики : Целосно автоматско, еднокомно работе

Совршен натпревар со најразлични распоред на табели и додатоци , Бака од прстенот од салфетка може да г

Материјал : Керамика Тип : Поставени ленти Апликација : Дома, канцеларија, бизнис Погодно за : вино, алкох�

Повлечете го затворањето Повлечете го затворањето Прекрасно! Малку кошули со алоха за вашиот пијалок м�

Scroll