Свеж
3 Ниво Сирена Cupcake Штанд Партија Украси Сирена Тема Кекси Носител Сирени Бебе Туш Торта Носителот Сирена Роденден Десерт Штанд За Сирени Океан Под Морето Партија Ма

3 Ниво Сирена Cupcake Штанд Партија Украси Сирена Тема Кекси Носител Сирени Бебе Туш Торта Носителот Сирена Роденден Десерт Штанд За Сирени

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 159.84

Уникатен Дизајн : оваа кула за држачи за десерти за сирена е дизајнирана со сјајни лушпи од сирена и риба, морска трева за колокација, школка и повеќе елементи, живописните бои одлично се комбинираат со темата за океанот на сирена, дефинитивно ќе ја заврши работата и изгледаше прекрасно на вашата маса со тематика на сирена, што ќе додаде многу океанска атмосфера на забавата Пакетот Вклучува : ќе добиете 1 парче 3 ниво сирена тема држач за кекси украси за забави, 11,8 инчи во висина, големо ниво со дијаметар од 11,8 инчи, а средното ниво е 9,8 инчи, малото ниво е 7,9 инчи, што може да собере доволно кекс и десерт, соодветна големина го прават овој држач за роденденски кекси за сирена да стане партиски залихи за забавата на сирена. Квалитетен Материјал : декорациите за забави со кула за кула за сирена се изработени од квалитетен цврст картон, цврст и издржлив за одржување на многу десерти за забави, користејќи двостран процес на печатење, водоотпорен и еднократно, што додава активна атмосфера за вашата забава со сирена, исто така можете да ја усогласите со други украси за сирена. Лесен За Употреба : нашите украси за забави за роденденски десерти за сирена немаат потреба да користат никакви алатки за време на склопувањето, можете да се повикате на чекорите на склопување на сликата, дебелиот картон е фиксиран помеѓу секои два слоја штандови за торта, сечењето на жлебот се совпаѓа со сечењето на картонот, лесно се расклопува и складира за да заштеди простор. Широка Примена : овој картонски штанд за торта за бебешки туш за сирени е убаво парче за прикажување на вашите кекси за забава со тема за роденден на сирена, тушеви за бебиња, забава под морето, роденденска забава за девојки, исто така убав избор за украси на сцени како Што Се Денот на Вљубените, свадби, ресторани, пекарница и излози. Карактеристики : Повеќекратна употреба : Донесете ги сите овие идеи за сирени на забава за сирени со овие сирени под залихите за забава со кула за морски кекси и создадете возбудлив и привлечен дисплеј за десерти со оваа забава за сирени фаворизира кула за десерти, ставете ја вашата забава за сирени во центарот на вниманието со нашите сирени тема роденденска забава кекси.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Што ќе го добиете : ќе добиете 1 парче розово злато и 1 клуч со буква; Исто така, секоја чаша е опремена со к

Совршен натпревар со најразлични распоред на табели и додатоци , Бака од прстенот од салфетка може да г

Платно, Оксфордска крпа Нема затворање на затворање Материјал со висок квалитет : Направено од водоотпо

Совршен натпревар со најразлични распоред на табели и додатоци , Бака од прстенот од салфетка може да г

На решетката за вино не е потребно тешки и одземаат многу време собрание, што ви го олеснува инсталирање

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10 ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена од 304

Овој организатор може да ги направи работите во ред Ротирачка кутија за складирање, лесен за употреба...

Азиски чајник со рачка порцелански чај од чај од чај Зиша, оригинален рачно изработен виолетова глинест

платно Поставена постава Затворање на патент Совршен подарок Големите торбички торби за жени можат да

Дизајн на двоен слој, школка ПС, лагер ПС, капак ПП Хуманизиран дизајн, компактен, водоотпорен, безбеден,

Лесен за инсталирање : Нашиот организатор на слајд на кабинетот доаѓа со чекорпочекор инструкции, како �

Пакет од 5 дрвени прстени од салфетка Печатено од едната страна со уникатен дизајн 55мм широк x 84mm долг x 3mm

Состојките на кујнски ножици побрзо и ви заштедуваат време, и секоја кујна треба да ја има Рачката за но�

300d Оксфордска крпа 【Голем капацитет】 22 Големата торба за корпи за шопинг ви овозможува да спакувате хр

Нерѓосувачки челик, фенолна смола, силиконска гума Големина (прибл.) : 7,9 х 2,2 х 1,6 инчи (20 х 5,5 Материјали : н

Материјал : пластика Модел : решетка за складирање во кујна Тип : Рачка на хартија Овој држач за ролна за �

Чинии фект во својата едноставност и чиста во својата форма Измијте рачно или во автоматска машина за м�

големина : 17,72 × 11,42 во / 45*30*0,1см Материјал : Направено од високо квалитетен EVA.Ако вашиот фрижидер е дово�

Совршен натпревар со најразлични распоред на табели и додатоци , Бака од прстенот од салфетка може да г

Рацете за салата се совршен додаток за вашите чинии за сервирање (чинии што се продаваат одделно) Соврем

Не'рѓосувачки челик Так за чај : челикот со двојни wallидови ќе спречи прегревање на челикот однадвор и ќе

Контејнер за организација на чајната кујна за чанти : Ја одржува вашата храна и закуски посвежи и посува

Луксузни и елегантни прстени за салфетка создаваат совршен изглед за поставување на секое место на ваш�

304 не'рѓосувачки челик Направени во САД или увезени ✿ Оваа кригла е изработена од висококвалитетен не

Материјал : оваа тава за сос е изработена од висококвалитетен нерѓосувачки челик, кој не е лесен за лепе�

Решетка за приказ на садови ИСПИТУВАЕ НА СИДЕН ИСПИТУВАЕ И БУФЕТ ИСПИТ Плоча за прикажување на плочи За�

Има 360 мл добро Врежан сребрен капак и рачка Направено од стакло отпорно на топлина Внатрешен дел од мра�

Сетот за зачинети садови има грамофон за различни големини на отворање, истурајќи во фино сол и зачини �

Ова има течност во вредност од 14 мл и доаѓа со лесен рачка и одмор на палецот Засиленото дно се вклопува �

Севкупно греење, униформа загревање и брзо спроведување на топлина Задушени на најразлични начини...

Направено во Кинаки4 x висина 1,9 инчи (6,2 x 4,8 см) Материјал : Keyaken ; Земја на производство : Јапонија...

Убав дизајн : Прекрасна шема со одлична боја, овој лагер за полица ќе го подобри вашиот простор со моден �

Печете, сервирајте и чувајте во едно практично јадење со капаци : Нашите тави за торта 9 “со капаци обезб

Premium Stoneware е дизајниран за секојдневна употреба Шарената глазура е неодржлива, нереактивна и отпорна на

Носење на торба за складирање гарантира дека ништо не остава зад себе Има многу простор да додадете мал�

Шик и елегантен дизајн на боја може да ви донесе одлично визуелно искуство, добар декоративен ефект Сов�

Керамика Големина : 7,9 x 7,9 x 7,9 инчи (20 x 2 Материјал : Керамика Земја на потекло : Виетнам Големина : 7,9 x 7,9 x 7,9

Капацитет : 350 мл / 12 мл Големина : 9,6 см (3,7 инчи) висок дијаметар x 8,2 см (3,2 инчи) Функција : Активирана топл�

Компактна Рерна : Одлична За мали кујни и шалтери со ограничен простор, оваа рерна за тостер со 2 парчиња

Направено од пластичен материјал, издржлив Вентилирано складирање на сунѓер што се суши брзо и го миним

●Алуминиумска легура, Нашиот Шпорет Под Притисок е Одличен Апарат За Секоја Модерна Кујна ●Шпорет под

3 парчиња, 120 салфетки по единица Квалитет : Ткиво (кислород за белење на кислородот FSC ткиво) Производств�

Scroll