Свеж
Кригла за кафе, термос, кригла за патување со кафе, термос за топли пијалоци, термос на кафе, розово фламинго животно црна шарена шема

Кригла за кафе, термос, кригла за патување со кафе, термос за топли пијалоци, термос на кафе, розово фламинго животно црна шарена шема

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 2.33

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см/10 ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена од 304 материјал од не'рѓосувачки челик. Капацитет од 500 мл. Преносни и издржливи. ★ Изолирана кригла за кафе : На површината на термовите се отпечатени разни обрасци, бидејќи целина има силно украсно и практично. Повеќе исклучителни обрасци можат да влезат во мојата продавница за да ги видат. ★ Термос за топли пијалоци : Нашата кригла за патување со кафе е мала во големина и големи во капацитет, лесен за транспорт и складирање. Тоа е совршен подарок за пријателите и семејството. Ние исто така поддржуваме прилагодување на моделот. ★ Купете со доверба : Ако имате какви било прашања или незадоволство, ве молиме слободно да ни кажете, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Дајте ви добро искуство за купување. ★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см/10. ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена од 304 материјал од не'рѓосувачки челик. Капацитет од 500 мл. Преносни и издржливи. ★ Изолирана кригла за кафе : На површината на термовите се отпечатени разни обрасци, бидејќи целина има силно украсно и практично. Повеќе исклучителни обрасци можат да влезат во мојата продавница за да ги видат.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

100% алуминиум леано метал Декоративни прстени со современ стил : сет од 6 прстени со салфетки со дијамета�

Апс Погодно под организатор на мијалник Чувајте го вашиот мијалник уредно и уредно, додека сите ваши ра

Ова има течност во вредност од 14 мл и доаѓа со лесен рачка и одмор на палецот Засиленото дно се вклопува �

Мулти намена : Кутијата за складирање може да складира секаков вид храна Со чаша за вашиот лесен пристап

Лумина Колекција кристално стакло салата сад служат сад чинија Прекрасниот сад е совршено јадење за се�

Пакетот вклучува : 2 парчиња стаклени лавици за вино (единечни редови, 2 парчиња) со 4 завртки Изгледа одли

Голем Сад За Хранаорганизаторот и садот за складирање житарки од 4 литри има цврста рачка и лесен за отв�

Испратете пријатели, старешини, препорачан избор Дизајн на капакот, изолацијата на топлина не е топла Д�

Држач за лажица за лажици во форма на бранови во форма на бранови Направено од премија Одлична кујна, ре�

Организатор на решетката за зачини Строго материјали и исклучителна изработка во голема мерка неговио�

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10 ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена од 304

Оксфордска крпа Нема затворање на затворање Материјал 300d Оксфордска ткаенина, цврста ткаенина, не е ле�

Ултраизолиран : Нашата вакуумска запечатена технологија со двојни wallидови ги задржува вашите пијалоци

Одделение за храна : Нашите чаши за десерти се изработени од цврст пс материјал, безбеден, без мирис и не

Condiment Caddy нуди неколку можности за складирање за чаши и контејнери за сите мирудии Дизајнот на едно ниво

ПВЦ Детска послужавник 23,58х17,68 инчи, голем капацитет и лесен за употреба; Нашата партиска лента е доволн�

Силен долготраен : И лесно се одржува, убаво се вклопува и со современ и со класичен декор После продажба

Возете завртки низ дупките за монтирање во кабинетот, потребни се само неколку минути за да ја завршите

ЧУВАЈТЕ ЈА ВАШАТА ФРИТЕЗА ЧИСТАдали сакате печење, но мразите чистење? ОБЛОГАТА ЗА пржење СО ВОЗДУХ ОРИ�

Тепсија со капак Материјал : челик 24 см (инч 9 1 / 2) ч Серија Пеперутка Пеперутка, првите колекции на тенџе�

Комплетен комплет со високо квалитетни брачни другари Нашите 5 парчиња Јерба Мате од тиква од чај вклуч

Прекрасната тематска песна на Окландер „Скај брод“ во фонт на галски стил „Пејте ми песна на лас што г�

Контејнер за ткиво и е погодно да се користи за вашиот живот Кутии за ткива Избрани материјали, модерна �

Најлон Најлонска обвивка Промовира зелен начин на живот Помага во заштитата на животната средина и див�

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Големина на производот : (приближно) ширина : 1,8 ин�

Одличен помошник за слепо печење, спречете ја кората од пита или друго пециво да се намалат или да форми�

Вклучува : Девојки 16 мл Лате кригла, сет од 4 избрани дизајни Направено со трајно каменување Димензии на �

【Диспензерот за ориз】 10 кг максимален капацитет на ориз ги задоволува потребите за складирање со висо�

Чајник 6 чаша Мет Блек Сликите на производот се само за илустративни цели и може да се разликуваат од вис

【Совршена солза】 : држачот на ролна за хартиени крпи има генијален систем за ракување што го зголемува

Складирање со голем капацитет, може да држи кујнски зачини и алатки Отворање на складирање, лесно за пре

Олово бесплатно керамика Дизајнирано од Сју Зипинг Рачно насликана опрема за керамички сервиси...

Госусина чаша Да : Микробранова бр Целата ставка е бесплатна испорака Поштенската пошта е вклучена во ц�

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Големина на производот : приближно 3,3 x 3,3 инчи (8,5 x

Тој може да се повлече и може да се преклопи, заштедува простор Лесно е да се движи и да се земе и да се ко�

Голем капацитет : Овој голем капацитет може да смести разни суви зрна, како што се ориз, грав, соја, црвен

Рачно насликана шемаЈапонски ремекдело со рачно насликана златна риба Деликатната изработка и прекрас

Сет на јапонски чаши за саке : Совршен за забава пријатели и семејство на лична забава Керамички чинии з�

1 Лесни за чистење и еднократно Занаетчиството е многу деликатно, сечење е прецизно, а.ideal за случајна и ф

Остри и издржливи сечила од не'рѓосувачки челик Дизајнот на заглавени и сечилото на токи овозможува пре

РАЗНОВИДЕНБарате најдобра млечна пена за кафе? Нашиот електричен размахване стручно меша капучино, мач

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10 ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена од 304

Scroll