Свеж
4 сечило на блендер со лисја со прстен за заптивка со гумен заптивка, заменете го KSBGCB 9704267 9706716 PS11746926, 4KSB5BK4, 4KSB5BU4, замена за кујната

4 сечило на блендер со лисја со прстен за заптивка со гумен заптивка, заменете го KSBGCB 9704267 9706716 PS11746926, 4KSB5BK4, 4KSB5BU4, замена

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 0.33

Сечилото за секач од 1 парчиња x Заптивка од гумен блендер од 1 парчиња x. AP6013699, 9704267, 9706716, PS11746926. > [Премиум квалитет] : Строги стандарди за контрола на квалитетот за градење и тестирање. Не е оригинален, но квалитетот е подобар од OEM. Направено од премиум квалитетна храна од пластика и не'рѓосувачки челик, не'рѓосувачки челик го одржува вашето мешање совршено добро во блендерот, каде што припаѓаат, а лопатките се доволно остри за да го уништат мразот и совршено добро за мешање на производи. > [Белешка за производи] : Основна димензија : OD 80mm / 3. Новата замена ќе ги замени истрошените или оштетените лопати. Лесно е да се стави во стаклен сад и е дизајниран да ја отстрани завртката за чистење од навртката. Оваа верзија е полесно да се исчисти. Промената на големината и аголот на сечилото имаа мал ефект врз промешаната изведба на мешаната храна, може да го замени оригиналниот сечило на сокови или блендер и да парчиња најразлични овошје и зеленчук без напор. > [Компатибилен со Produrt] : BFP703, BFP-703, BFP703 B, BFP-703 B, BFP703 CH, BFP-703 CH, SPB-7, SPB7, SPB-7 BK, SPB7 BK, SPB-7 CH, SPB7 CH, SPB-7 BC, SPB7 BC, CB7 CB8, CB9, BFP-703, BFP703, BFP-703 BK, BFP703 BK, BFP-703 CH, BFP703 CH, BFP703 R, BFP-703 R, CBT-500, CB-18 серии и SPB-6 серии и паметни сили Дуел/храна за сила, Blender/Foot Процесори. > [Придобивка за блендер] : Подобро да го заштити миксерот и запечатете го, заменете го стариот заптивка и сечилото, чувајте го капакот чист и водоотпорен, направете ја храната да се распаѓа потемелно. Може да се користи долго време. Лесно за инсталирање, секачот за сечилото на блендер и еден заптивка се неопходен додаток за блендер во случај на итни случаи. Blendaid Blender Blade & Gaturt Peal за да можете да мешате буквално нешто, без да се грижите!. > [Гаранција и услуга] : Секачот за сечилото на блендер и два дел за замена на заптивки завршени со едногодишна гаранција. Заштедете многу пари од цените на дилерите. Ако сечилото и заптивката еднаш не успеаја на вашиот блендер, едноставно контактирајте не за замена или поврат. > [Премиум квалитет] : Строги стандарди за контрола на квалитетот за градење и тестирање. Не е оригинален, но квалитетот е подобар од OEM. Направено од премиум квалитетна храна од пластика и не'рѓосувачки челик, не'рѓосувачки челик го одржува вашето мешање совршено добро во блендерот, каде што припаѓаат, а лопатките се доволно остри за да го уништат мразот и совршено добро за мешање на производи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Со вискозата зад решетката, може да се залепи на вратата на орманот, кабинетот, wallидот на плочки, стаклот

【Содржина на пакетот】 : држач за пешкири за хартија за готвачи + две дрвени стапчиња Може да се користи �

120 минути стабилна, непрекината пареа Специјализирана технологија за докажување на леб, печење и доказ �

Мама кафе врежана лажица, подарок за мама, најпродавани предмети, подарок за роденден на мајка, подароци

Прилагодлива рачка : Висината на рачката на отворено бенто кутија може да се прилагоди или отстрани, што

Синтетички материјал Дрвениот држач за пиво : фино изработка, рабовите на решетката за складирање се по�

Елегантен правоаголен дизајн заштедува вреден контра простор Отпорен на удари, маснотии, масло, детерг�

Меламин за сервирање на меламин Премиум меламин материјал, здрав и еколошки Поддршка за држач за прстен

Тавата со сос од аркадија е идеална за мешање, матење или правење сос, сосови и житарки Изработен од 3000 а�

Организирајте полици за да ја поедноставите и организирате вашата кујна, користејќи ги на countertops, плака�

Димензии на пакетот : 13462 CMS (L) X 13.462 CMS (W) X 13,97 CMS (H) Тип на производ : Снабдување со услуги за храна...

[Прилагодено подарок] : Оваа персонализирана чаша за кригла од бело кафе е прекрасен подарок за кригла з�

Квалитетна акрилна чаша со двојно идови со 16 унца со слама од еднократно користење БПА бесплатно и пред�

Getе добиете решетка за хартиена крпа и куки за wallидови од 2 парчиња Не се применува само во кујната, исто �

Едноставно во дизајнот, но практично е да се користи, што ќе ви овозможи фантастично искуство со употреб

[Време на испраќање] : 12 дена, Проценето време на пристигнување : 1225 дена, ако имате какви било прашања, ве�

Сет на сад за сервирање на правоаголна храна со 12 парчиња Направено од лесна, но сепак издржлива PP пласт�

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10 ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена од 304

Луѓето кои го сакаат животот мора да имаат срце да ја истражуваат природата Користете шишиња со вода и ч

Одржувајте ја температурата на храната : Рамката вклучува дното на фиоката што поддржува 2 лавици за гор

Чагите се кул! Ова е кригла со кафе бела керамичка државна керамика Со својата удобна и совршена форма, �

10% рајон Решетката не е држач за чаши, како и креативен украс за таблети за вашиот дом Совршената изработ

Свесност за зелена лента Свеста за заболување на Лајм Свесност за рак на бубрезите Свесност за транспла

Совршен натпревар со најразлични распоред на табели и додатоци , Бака од прстенот од салфетка може да г

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10 ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена од 304

100% памук Поставена памучна обвивка Торба за тотална торба оваа торба со тота од 14,5 x 16 инчи е изработена

Текстура на чекан, детална и јасна Високо боросиликатно стакло, може директно да се загрева со електрич�

Зелениот / црвениот мини термички гулаб е направен од 100% не'рѓосувачки челик од храна Капацитетот, 8oz (230 m

Опис на материјалот : Внатрешниот слој е 304 не'рѓосувачки челик, надворешниот слој е 201 не'рѓосувачки чел�

Нивните преголеми 18 мл Капацитетот не само што ги прави совршени за lубител на кафе, туку и идеални за су�

Scroll