Свеж
Замена На Филтерот убиец ЗА FILTREC DHD280F05V

Замена На Филтерот убиец ЗА FILTREC DHD280F05V

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1.67

Гордо Произведени во САД Медиуми : МИКРОГЛАС. Строга Контрола на Квалитетот за супериорен производ. Произведени со најквалитетни материјали достапни на пазарот, загарантирани. Филтер Вкрстени Референци p/n FILTREC DHD280 F05 V. Гордо Произведени во САД. Медиуми : МИКРОГЛАС. Строга Контрола на Квалитетот за супериорен производ. Произведени со најквалитетни материјали достапни на пазарот, загарантирани. Филтер Вкрстени Референци p/n FILTREC DHD280 F05 V. Убиец Филтер Замена ЗА FILTREC DHD280 F05 V Убиец Филтер Производи се произведени со највисок квалитет на материјали и техники на пазарот денес. Сите елементи за филтрирање гарантирано ќе ги исполнат или надминат сите спецификации на оригиналното производство на опрема. Производите За Филтрирање убијци се подложени на строга програма за тестирање и се придржуваат до повеќе ИСО стандарди за филтрирање. Сите предмети означени замена или еквивалент не се поврзани со оригиналното производство.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Гордо Произведени во САД Медиуми : МИКРОГЛАС Строга Контрола на Квалитетот за супериорен производ Прои�

ЛЕСЕН за ИНСТАЛИРАЊЕ : регулаторот на филтерот за компримиран воздух има компактна големина, опремен со

Овој хидрауличен филтер кертриџ е ослободен од производствени дефекти и ги исполнува или надминува фаб

Воздушни Честички (10 €m), Комбиниран Филтер за Спојување (0,1 qm) Влезен Притисок : 250 ПСИ...

Заменува п / н 25171947 Гордо Направени во САД Произведени со најквалитетни материјали достапни на пазарот,

Заменува p / n 0986452019 Гордо Направени во САД Произведени со најквалитетни материјали достапни на пазарот,

Димензии на пакетот : 8,8 см (Л) х 11,4 см (Ш) х 24,3 см (Ч) Тип На Производ : Лабораториско Снабдување...

Ние користиме премиум девствено полипропиленско куќиште и заварено со висококвалитетна мембрана, за д�

Шприцевите се направени од стакло отпорно на топлина отпорно на боросиликат Материјалот и конструкциј�

Овој хидрауличен филтер кертриџ е ослободен од производствени дефекти и ги исполнува или надминува фаб

Гордо Произведени во САД Медиуми : МИКРОГЛАС Строга Контрола на Квалитетот за супериорен производ Прои�

Произведено ВО МИЧИГЕН САД Видовите медиуми за филтрирање што се користат зависат од апликацијата и се

PR3209 Q PR3210 Q PR3211 Q PR3212 Q замена на хидрауличен филтер елемент PR3209 Q PR3210 Q PR3211 Q PR3212 Q замена на хидрауличен филт

1000 мл полистиренско шише врвен аспиратор за стерилно одвојување и прочистување на лабораториски приме�

1 / 4 " НПТ Филтер За Воздух Регулатор Модуларен Комбо 1 / 4 " НПТ Влез И Излез, 10 Микрон Филтер Елемент Станда

Гордо Произведени во САД Медиуми : МИКРОГЛАС Строга Контрола на Квалитетот за супериорен производ Прои�

【Квалитет】 Висок квалитет на материјали за издржливост 【Мулти употреба】 Овој производ може да се при

Гордо Произведени во САД Медиуми : 304 СС ЖИЦА Строга Контрола на Квалитетот за супериорен производ Произ

Произведено ВО МИЧИГЕН САД Гарантирано Ќе Биде Компатибилен со оем производ Фотографиите може да бидат

Различни типови мембрани за задоволување на повеќе потреби за филтрирање Ниска содржина на соединениј�

Материјал со висок квалитет усвојување на двојни слоеви од не'рѓосувачки челик, структура на решетки, с

Овој хидрауличен филтер кертриџ е ослободен од производствени дефекти и ги исполнува или надминува фаб

Дијаметар на филтерот : 33мм, големина на Порите : 0,22 (€m) Мембрански материјал : ПЕС Голема брзина на филтр

Гордо Произведени во САД Медиуми : Микроглас Строга Контрола на Квалитетот за супериорен производ Прои�

Гордо Произведени во САД Строга Контрола на Квалитетот за супериорен производ Произведени со најквали�

Заменува Дел БРОЈ 5 L011 Гордо направени во САД 100% ОЕМ Компатибилен Произведени со врвни материјали и најк

Димензии на пакетот : 4,87 Л х 1,24 Ч х 4,21 В (инчи) Тежина на пакетот : 0,1 фунти Земја на Потекло : Сад Дел Број : А

Гарантирано Ќе Биде Компатибилен со оем производ Сите производи се загарантирани да бидат ослободени о

Тип На Производ : Лабораториско Снабдување Димензии На Пакетот : 20,0 См Л X20, 0 См W X20, 0 См H...

Одделение 1 : 24см Еквивалентно на Ватман квалитативно одделение 1, стандардна лабораториска филтерхарт�

Заштита : високоефикасна филтерска прашина, може да спречи честички прашина во моторната просторија да

ОДДЕЛЕНИЕ 4 V : 12,5 смЕквивалентно на квалитативната филтерхартија Whatman, флејтирана одделение 4 V (125mm) ПРЕТ�

Тежина : 3,00 фунти Димензии на производот : 15 Состојба : Нова Тежина : 3,00 фунти Димензии на производот : 15...

Гордо Произведени во САД Медиуми : Микроглас Строга Контрола на Квалитетот за супериорен производ...

Номинална должина : 20 Тип на производ : Механички компоненти Произведено во Соединетите Држави...

Гордо Произведени во САД Медиуми : МИКРОГЛАС Строга Контрола на Квалитетот за супериорен производ...

Произведени Со Најквалитетни Материјали Достапни на Пазарот Услуги На клиентите И Задоволство Загаран

МЕ25 изберете 21 ул кругови 3,1 мм црна мрежа Care Fusion 4559gsp Ларингоскоп Рачка, Greenlight, ISO Зелен Стандард, Тврдогл

Филтер Крст Референци Наслов Гарантирано дека ќе ги исполни или надмине оригиналните спецификации за п

Заменува p / n 95007 Гордо Направени во САД Произведени со најквалитетни материјали достапни на пазарот, за�

Апсолутна големина и густина на порите : обезбедува контрола на протокот на течности што се движат низ м

Scroll