Свеж
Dougpro PROLUXE MPF701R Осигурувач Ms228 Ms728 Автобус 1 Засилувач

Dougpro PROLUXE MPF701R Осигурувач Ms228 Ms728 Автобус 1 Засилувач

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 121.12

Вистински оем замена дел Производите на Dough Pro им обезбедуваат на кујните низ целиот свет конзистентни, квалитетни перформанси повеќе од 30 години. Користете вистински оем делови за сигурност и сигурност на безбедноста. Dougpro PROLUXE MPPF701 R Осигурувач Ms228 Ms728 Автобус 1 Засилувач.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Прекинувачи Функција : мини коло што се користи за преоптоварување на линијата, заштита од краток спој и

Извор на осветлување : LED Боја на ламби : RRed YYellow GGreen BBlue WWhite Напон : 20 V500 V Природа на снабдувањето : AC Оценет

Опсег на тестирање : 0150ВАК Точност : Класа 2 Големина на панелот : 88 х 4мм / 3,4 "х 0,15" (ДТ) Дијаметар на конецот

Спецификација : Должина на кабелот за напојување : 5,9 ft / 1,8 m Материјал : Пластичен номинален напон : 110125 VA

Изработена од висококвалитетен пластичен материјал, оваа дистрибутивна кутија е издржлива и цврста Ов�

Енергија : 0,4k W Излезен напон : 0220 V Влезна струја : 02 Излезна струја : 02 Влезна фаза : 1 фаза Излезна фаза : 3 ф

? 【Лесно за инсталирање】 Може да налепница на магнетна привлечност или лепак, задниот дел на bellвончето

Се одликува со еден контролиран излез кој ќе биде поврзан со сензор ЗА ДВИЖЕЊЕ НА ПИР за поефикасно енер

T5 T8 LED Цевка Продолжен Кабел Кабел Конектор 28cm (11 N), лесен и лесен за користење Безбедно : Бакар 3пин со жиц

ИЗДРЖЛИВ мерач од 10; 3 ЖИЦИ L520 TСЕЧИЛО; продолжен кабел од 50 стапки Се препорачува за употреба со тешка оп�

Современиот дизајн го подобрува изгледот и чувството на вашата куќа Сјајната завршница без вдлабнати р

Име на производот : мерач на панел за напон на наизменична струја; модел бр : SQ48; опсег на скала : AC 0 ~ 300 V...

【3насочен излез за неблокирање】 Multiplug Extender Extender се одликува со 3 места за наизменична струја (1875 W) на сек

Тестерот за цврстина на овошјето е рачен компактен петентрометар за овошје и некои тестирања на цврсти�

●Водоотпорен Zigbee3 0 Вдлабнато Светло На Центарот?Gledopto 12 W LED Downlight го усвојува протоколот Zigbee 3.0, што значи

100% Сосема Ново! Име На Производот : Осигурувач За Прекинувач За Напојување Материјал (Надворешен) : , Мета

2 Пол, 25 Засилувач Тип Ч за употреба во центри За оптоварување Со Чекан За Катлер Потребни се два 3 / 4инчни

Каква функција има? Точно измерете ја струјата AC / DC, напон на AC / DC, температура, отпорност, капацитивност

Дизајниран со фина и извонредна изработка, издржлив, не лесен за носење, погоден за производство на робо

Име на производ : Завртка Осигурувач Врска; Содржина На Пакетот : 2 x Завртка Осигурувач Врска; Модел : R022 Н

Произведено во Сад Произведено во Сад Оваа градежна жица има силна најлонска јакна со пвц изолација кој

Нашето жично осветлено копче за притискање RPW113 A е традиционална врата надградена со месинг Направено �

Земја Како Што Е Означено Дијаметар : 14Х51 Оценка : 2А 4А 6А 8А 10А 16А 20А 25А 32А Тип На Осигурувач : Удар Со Брзо �

8 "12 WG цврста пигтаил жица со #1032 x ⅜" завртка на 1 крај и одземен крај на другиот крај за брзо поврзување на

Име на производот : Осигурувачи Од Стаклени Цевки;Модел : БГ*Ц; Тип : Брз Удар Номинален Напон : AC 60 V;Номина

Производот има висока способност за сегментација и чувствителни дејства Изработен од материјал отпоре

Име На Производот : Прекинувач;Модел Бр : DZ4763 C63; Материјал : Пластика, Електрични Компоненти Номинален На

Инструмент за преносни, професионални мерни инструменти, со LCD дигитален дисплеј и има осветлување, чис�

Заменски предавател за пронаоѓач на прекинувачи на колото ET310 со интегриран тестер за излез на GFCI ET310 им�

УЛ Наведени Панел одбор монтажа Прекин на колото за заземјување Типот Сименс БИДИ Прекинувач е монтира�

Се користи со nbf серија Nema Кутија Одговара комплет : НБФ32032, НБФ32132, НБФ32232, НБФ32332, НБФ32432, НБФ32034, НБФ32134, НБ�

✅ 【Висок квалитет】 Термопластично лице и задниот дел од високовлијанието на телото елиминира пукнати

Осигурувачи на замена Се користи во многу апликации Висок квалитет на производ Осигурувачи на замена С�

Огноотпорен Материјал КОМПЈУТЕР ®Мулти Приклучок За Проширување На Штекерот Оваа 3долг ѕид приклучок е

Работен Напон : 250 V Одговоркарактеристично : Временско Задоцнување Работен напон : 55 до +125 °C Големина : 5 x

Точка : Терминатор Клин Приклучок Материјал : Челик Заврши : Насликани За Употреба Со : Сите Жица Јаже...

Стенд на вебкамера Нашата кутија за спојување на фотоапаратот обезбедува доволно простор за складирањ�

?Оваа вдлабната светлина е оценета со иц, што е дозволено да биде во контакт со изолации во таваните, што

Продолжувачите на излезот со рамно лице доаѓаат во различни бои дизајнирани да одговараат на уредите И

ПРОФЕСИОНАЛНО : Кабелот За Заварување RVGUARD е оценет НА 40 A, 250 V, 40 стапки, има одлична абразија, отпорност н

Име На Производот : Осигурувачи Од Стаклени Цевки;Карактеристики : Брз Удар (Ѓ) Низок Капацитет На Кршење

Водечкото време е околу 34 работни дена, времето за испорака на Fed Ex / DHL во САД е 57 дена Доколку има какви б�

Scroll