Свеж
Exiron RJ45 CAT6A Keystone Jacks заштитени Toolless 6-Pack, 10 GPBS лесни модуларни приклучоци за 23 до 26 AWG цврсти или заглавени STP/FTP Ethernet CABL

Exiron RJ45 CAT6A Keystone Jacks заштитени Toolless 6-Pack, 10 GPBS лесни модуларни приклучоци за 23 до 26 AWG цврсти или заглавени STP/FTP Ethernet

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 3.00

Заштитените метални RJ45 CAT6 A Keystone приклучоци се дизајнирани да влечат во wallидни плочи, лепени панели и кутии за површински конекција за брзо, непречено распоредување со стандардни порти на клучници Лесна и брза инсталација : Можете да го инсталирате приклучокот за клучници Toolless без алатка за влијание, бидејќи кабелските проводници можат да бидат прекинати со капаче за прицврстување од 180 степени што се притиска на своето место. Тоа е многу погодно за итна инсталација на мрежни кабли. IDC модулите можат да бидат жици за жици T568 A или T568 B. Поддржува 23 до 26 AWG цврста или заробена жица; Конекторот CAT6 A е наназад компатибилен со мамниот кабел CAT 6 и CAT 5 E. Широко користена : Комплетна метална јакна RJ45 180 степени со податоци за податоци се вклопуваат во wallидни плочи или лепења со панели со стандардни празни места. Совршен избор за целосен заштитен мрежен систем 10 Гигабит во вашата канцеларија или дом. Перформанси на CAT6 A : Металниот RJ45 Keystone Jack поддржува 23 до 26 AWG цврста или жица жица со надворешен дијаметар помал од 8,5 mm, вклучувајќи заштитен кабел STP/FTP, назад компатибилен со мачки кабел CAT 6 и CAT 5 E. Заштитените метални RJ45 CAT6 A Keystone приклучоци се дизајнирани да влечат во wallидни плочи, лепени панели и кутии за површински конекција за брзо, непречено распоредување со стандардни порти на клучници. Лесна и брза инсталација : Можете да го инсталирате приклучокот за клучници Toolless без алатка за влијание, бидејќи кабелските проводници можат да бидат прекинати со капаче за прицврстување од 180 степени што се притиска на своето место. Тоа е многу погодно за итна инсталација на мрежни кабли. IDC модулите можат да бидат жици за жици T568 A или T568 B. Поддржува 23 до 26 AWG цврста или заробена жица; Конекторот CAT6 A е наназад компатибилен со мамниот кабел CAT 6 и CAT 5 E. Широко користена : Комплетна метална јакна RJ45 180 степени со податоци за податоци се вклопуваат во wallидни плочи или лепења со панели со стандардни празни места. Совршен избор за целосен заштитен мрежен систем 10 Гигабит во вашата канцеларија или дом. Перформанси на CAT6 A : Металниот RJ45 Keystone Jack поддржува 23 до 26 AWG цврста или жица жица со надворешен дијаметар помал од 8,5 mm, вклучувајќи заштитен кабел STP/FTP, назад компатибилен со мачки кабел CAT 6 и CAT 5 E.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Getе добиете максимални перформанси од нашите материјали за заптивка кога ја користите нашата постапка �

Тестер на јаглерод диоксид може да открие концентрација на јаглерод диоксид во воздухот, може да се кор�

Љубов чистење, уживајте во животот, мултифункционална четка за чистење Фините парчиња ѓубре скриени во

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : куките за Палто се изработени од висококвалитетна легура на цинк, цврста и

Нето тежина : 70g; Материјал : Алуминиум Боја : сребрен тон; Димензија : 76 x 70 x 21mm / 3 '' x 2,76 '' x 0,83 '' (l*w*h) Содржина

Напредни Безбедносни Материјали : изработени ОД СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, ПП и силикон БпаБесплатно (посигурен

СОВРШЕНО КАМУФЛИРАН : Додадете допир на авантура во вашата бања со оваа глава за туширање камо или подар

Водоотпорна хартија : 500 листови бела 32# копирање хартија по пакет Овој труд што нема да се сврти кон каша

Напојувањето на батеријата, светлата за Ноќта на вештерките се напојуваат со батерии 2 AA, а не вклучени П

Микрофибер кожа Големина : 8x8in / 20 Материјал : Кожа од микрофибер и 300 DPVC, лесно е да се исчисти, треба само �

●Списоци со пакети € 2 парчиња налепници за дрвја и планински автомобили за мажи, Совршени За врата од а

✪ БЕСПЛАТНО ИСПИТУВАЕ, Стандард : 714 дена испорака / Забрзана : 35 дена испорака Направено во САД...

акрилик Акрилна кутија за покривање на лицето изработено од високо квалитетен акрилен, убав и практиче�

Чист амониум хлорид Користете за велосипедизам без риби Материјал со висок квалитет Земја на потекло : �

●Дизајн На меки Влакна ● влакната на четката за чистење на внатрешноста на автомобилот се дизајнирани

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

⚡ 【USBC HDMI】 : е совршенство компатибилен со Dell XPS 15 9550 на максимален излез на резолуција е 4 K (4096x2160)@60 Hz, исп

Ориентирање, премин, посветен компас Има функции на ориентација, лупа, скала, скала итн Покажувачот е чу�

Големина : 3 " Американски направен производ Водоотпорен винил отпорен на отворено Одлично за телефони, �

Двојна Гласовна Калем (ДВЦ) Сабвуфери со Конфигурациски Џемпери Полипропилен / Керамички Композитни Пр�

Ова е насловна рака на албумот од дрво, направена во 1950 тите од светло обоено дрво Не сум сигурен за видо�

Тежина : 4,67 фунти Димензии на производот : 18 Состојба : Нова Тежина : 4,67 фунти Димензии на производот : 18...

Среден притисок на ноктите : Лесно за носење и истовар, изработен од материјал за смола од апс, не е лесен

ААА метален материјал : Нашата просторија за менување е изработен од квадратна железна рамка, која е цвр

Висококвалитетно влакноИзработено е од мек памук, удобност за дишење, така што е антиотворено и антисма

Применлив модел на мелница за агол : Големината на конецот за 14мм, погодна за меленици со агол од 115, 125 ти�

Висок квалитет : Направено од високо квалитетен стаклен материјал, фитилот е издржлив и антистареење Бе

Пополнување на тетратката за полнење : дизајниран да се користи за работа, училиште и при патување, ова е

Прекрасна спирална жица за додадена привлечност за очи Атрактивна светла завршница на месинг Висок диз

Ескалатор Чекор Ролки Надворешен Дијаметар 80мм Дебелина 22мм Лежиште 62042Р 35 Работни Дена Во сад Ескалато

Вкупна висина : 22мм / 0,87 "; дијаметар на главата : 19мм / 0,75" Боја : тон на бакар; Тежина : 58g Име на производо�

100 метри, SC / PCST / PC, симплекс, Single Mode, дијаметарот на влакната е 3,0мм Компатибилен со целата стандардна опр�

Многу елегантен, погоден за лето, забава и плажа Бидејќи вентилаторот е ткаен од природен бамбус, тој е б

14 "x 19" x 2,75 " Главниот оддел е доволно широк за држење лаптоп од 14 инчи 4 џебовите можат да ве натераат да на

Големина : 16х16см / 20, 5х20, 5см Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, лесно се чисти, само треба да се избрише со

Ќе добиете Филаделфија И Денвер Нане 2 Монета Во собата Буш Претседателски Долари Специјално Издание За

Атрибути : Сет за прецизни шрафцигер Материјали : Челик на хром ванадиум Овие шрафцигери се изработени о

Димензија : (Преклопено)107 х 13 х 8мм / 431 " (Л*В*Т); Боја : Сребрен тон Тежина : 57г; Содржина На Пакетот : 1 х Мерач

? ? ? Вградена функција за повик поддржана од микрофон Micro USB порта за брзо полнење голем капацитет на бат

Микрофибер Кожа Големина : 8х8ин / 20, 5х20, 5см Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, лесно се чисти, само треба �

Scroll