Свеж
Екрафт Машина За Сечење Хартија Тример Со Винил Плевене Алатка Постави Плевел/Стругалка/Шпатула/Пинцети/Ножици Основни Алатки Комплет За Бележник, Лабел,Картон,Ку

Екрафт Машина За Сечење Хартија Тример Со Винил Плевене Алатка Постави Плевел/Стругалка/Шпатула/Пинцети/Ножици Основни Алатки

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 0.67

Овој комплет алатки содржи еден пренослив тример за хартија од 12 инчи, шпатула, еден плевел, една стругалка, еден пар ножици и еден пинцета Ecraft 12 Инчен Машина За Сечење Хартија Тример И Винил Плевене Алатка Во Собата За Бележник, Силуети,Камео,Букви,Сечење, Занаетчиска Хартија, Етикети и Картон. Сечилото за тример за занаетчиска хартија прифаќа скриен дизајн и може да се исече само кога ќе се притисне сечилото.Заштитете ја безбедноста на корисниците. Ножевите од нерѓосувачки челик се остри, издржливи и лесни за замена. Имаме замена ножеви на располагање за купување. Користете ги прстите за да ја отворите проѕирната пластична лента. Отстранете го оригиналното сечило за сечење. Ставете го новото заменето сечило за сечење. Ецрафт 6-Парче Основна алатка основен сет за сечење, снајперист, бодување, плевене, горење и кастрење на широк спектар на материјали Совршени за винил, хартија, проекти за пеглање и многу повеќе. Овој комплет алатки содржи еден пренослив тример за хартија од 12 инчи, шпатула, еден плевел, една стругалка, еден пар ножици и еден пинцета. Ецрафт тример за хартија со мерна плоча од 45 степени до 90 степени и скала од см/инчи што може да помогне да се намали аголот и должината што ја сакате. Преносливиот тример за хартија од 12" (30,5 см) има континуирани мерни ознаки, линијари во инчи и сантиметри и мрежни ознаки од 1 см-заедно со раката за нишање од 15" (38 см)-ви помагаат да измерите за точни резултати. Скриено сечило за сечење хартија го штити операторот. Алатките за плевене од ецрафт за плевел од винил кука се одлични за отстранување на ситни парчиња, вклучувајќи негативни парчиња винил и железо од листот на носачот или извлекување ситни негативни парчиња од исечената слика од картон.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Алуминиумска легура Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен од алуминиумска легура, многу

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

Мерач : 4Мед Најлош, 100% Памук Одгледуван во САД Капчиња мерач : 13 кометал и 14 редови со 5 мм (САД H / 8) капчиња

Земја Како Што Е Означено 100% Најлон Сосема нов и квалитет Персонализирајте ја вашата нараквица за да од�

возилолифтовиидигалки ХД14Т со индустриски квалитет е сила за подигнување со целосна големина дизајнир

Направено од издржлив полиестерски материјал Поштенски преден со два надворешни и два внатре џебови...

Нерѓосувачки Челик Со врвен Квалитет : сечилото е изработено со висококвалитетен нерѓосувачки челик за

Природен, за еднократна употреба, биоразградлив, микробранова печка, без токсини, течен доказ Идеален з�

✿ 【Супериорна изработка тенок цилиндрична фигура го заштедува вашиот подни простор Аштрај на отворен�

ВИ БЛАГОДАРИМЕ за ПОДДРШКАТА НА МОИТЕ МАЛИ ВИЗИТКАРТИЧКИ : Вклучува 120 парчиња, Големината е 2х3, 5 инчи (г�

Добар Материјал : садот изработен од издржлив, но лесен нерѓосувачки челик 304, нераскинлив, без ' рѓа и не

Тип на производ : Печат Произведено од Чикаго Rawhide Направено во Кина Тип на производ : Печат Произведено �

●Обука за рехабилитација за пациенти со дисфункција на рацетеобука за флексибилност на Рацете / промов

Состојба : Сосема Ново Гаранција : Една Година Пакет : 1 х Вентилатор За Ладење Време На Испорака : 1015 Дена

24 парчиња двостран желе лепак 1 датотека за чистење нокти Голите лажни нокти на нозете се изработени од �

Функција за лажни кутии за складирање на трепките : Овие празни куќишта за трепки можат да ги задржат тр�

[Надградба на дизајнот] Нашиот лево и десно од хардверот на адаптерот за патишта е изработен од фалсифик

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

ЕУ Рохс : Усогласен ЕКЦН (САД) : Еар99 Дел Статус : Непотврден Тип : Аранжман За Сув Контакт : СПСТНЕМА НАПОН

Комплетот вклучува : Марк II 26 Манометар, течност за сина мерач, 1oz Флексибилна пластична цевка со двојна

【Проверете го вашиот модел】 Само компатибилен со Mac Book Air 13,6 инчен M2 чип со ID на допир и дисплеј за ретин�

100% пластика Штарот за чадор е изработен од пластика Засилено дно, многу стабилно Дизајн против лизгање �

Премиер Рано Продажба Пристап мажи маици машки маици машки маици машки маици графички машки маици машк�

100% полиестер Направени во САД и увезени Затворање на копчињата 715 дена испорака 【Материјал】 Изработен�

Титаниум Детокс Лимфна дренажа на зглобот : Многу стилски и елегантен, погоден за мажите и жените да нос�

?€Добра вредност●комплетот ножеви содржи 16 парчиња ножеви за стек, повеќе од 8, кои можат совршено да ги

Бренд на компоненти на Upstart Ова е дел за замена на брендот Upstart Components, а не OEM производ Сите споменувања на

Материјал : дигалката е изработена од висококвалитетен челик и обработена со црна обвивка во прав на по�

SEARCH ПРЕБАРАЈ за "Меикоски" за повеќе нови алишта ?? Азија Големина Забелешка ! ! ! Attention внимание : Азиската

Сигурен, квалитет во секој производ Калапи од ое спецификации материјали вклучувајќи поликарбонат леќ�

Име на производот : Ограничување на шпоретот на оризот Термостат; одговара за : Електрична печка Енергиј

Вентилаторот на шпоретот ја дистрибуира топлината на печкатаПовеќе топлина и помалку energy.It може ефикас

Име На Производот : Бариера Терминал Блок; Материјал : Метал, Пластика, Алуминиум Тип : Тип На Двојно Ниво;

Модул (батерииLR44 (Qty3), пластика, ПВЦ, магнет, ПЦБ, пролетен челик) 27%, полиетиленски влакна полнат 13%, полие�

Користете Постојано : овие торби за забави со врвки се направени од полиестерска ткаенина, која е сигурн

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Ако се автограмира, вклучува ин

【FEATURES】 : Special design and high quality materials ensure that the adapter is kept in low temperature to charge safely, and Certified by FCC CE ROHS, We focon producing high quality

За 6 до 8 фунти санка или впечатливи чекани Добар Квалитет Американски хикори Сопственик одделение...

Материјал : Тоалетната Торба е изработена ОД 900д шифрирана оксфордска ткаенина која е водоотпорна, Отпо�

Свадба Кошница : Исклучителни детали лесно можат да го привлечат вниманието на народите, оваа кошница е

Топло подготвено за јадење оброк за 1012 минути, само додадете вода Нежно слатко и чадно свинско месо со ч�

Големина : флексибилна млазница за дизајн на ротација од 360 степени надворешен дијаметар : 25мм (1инч) внат

Совршено за домашна декорација, соба за игра, човечка пештера, канцеларија, декор за детска соба, соврше�

Земја на производство : Кина; Материјал : стаклени влакна, милениче Нето тежина : 110g; Содржина на пакет : 1 x

Лесно програмирање дома, без кавга за дилери! Гаранција : 90 дена Батерии : вклучени Гаранција за задоволс

Scroll