Свеж
XTRONS Автомобил Стерео За Bmw X5 E53, Android 12 Окта Јадро 4GB RAM МЕМОРИЈА 64GB Rom Автомобил Радио, 9 Инчен IPS Екран На Допир GPS Навигација За Автомобил Bluetooth Главата Единица, Вграден

XTRONS Автомобил Стерео За Bmw X5 E53, Android 12 Окта Јадро 4GB RAM МЕМОРИЈА 64GB Rom Автомобил Радио, 9 Инчен IPS Екран На

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 3.00

БРЗО Независно и сигурно; Директно и точно позиционирање●Поврзување на паметен телефонвградена Игра За Безжичен Автомобил; Вграден Жичен Андроид Автоматски; Bluetooth 5.0 Врска за повици и гласовна контрола.€Вграден DSPTake вашиот аудио искуство на ново ниво.●Оптимизираното Декодирање На Канбус (SWC)Ги прави оригиналните карактеристики да работат совршено по надградбата. Функциите вклучуваат контрола на воланот, КОНТРОЛА НА АКЦ, контрола на рикверц, статус на врата и многу повеќе.●Сплит Екранможете да отворите еден прозорец за да извршите навигација додека ја користите другата музичка апликација за репродукција на музика.●Слика На Сликадржете доследно искуство за гледање видео додека го користите стереото за автомобил за нешто друго истовремено.●Wi-Fi Support Dual band Wi-Fi Support и 2,4 GHz и 5ghz бендови и обезбедуваат побрза брзина и флексибилност.ДВОЕН кориснички Интерфејс со ДВОЕН ексклузивен XTRONS ПРЕТСТАВУВА оптимизирани менија и интуитивни икони на начин без одвлекување на вниманието за вашето безбедно возење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Новиот AKB73975722 Го Замени далечинското вклопување ЗА LG TV 22 LB4510 24 LB4510 29 LB4510 22 LB4510СТП 22 LF4520 22 LF4520СТП 28 LF4520 24 LF452

Излез : 36 V 3 A; Влез : 90230 Vac, 50 ~ 60 Hz Обезбедете 1* Осигурувач и 1* американски стандарден кабел за напојување...

Димензии : 123 / 8 in Ширина x 73 / 8 in Висина x 01 / 4 in Дебелина x 01 / 25 квадратни Собрани димензии : 12 3 / 8 "W x 7 3 / 8" H (оп

Ротационото Копче на потенциометарот е корисно за поврзување на ротациониот потенциометар, обично пов�

Ремените за неблагодарна работа Ширум светот се едни од најголемите акционери на ремени за трчање со пр

Директна Замена Без Модификација Драматично Подобрување На Стилот И Изгледот, Подобрување На Осветлен�

Q Светилки Соларни Напојувани Q нишање соларни светла е составен од 10 LED светилка монистра, отворено сола

Подарок за денот на подалеку, Денот На Независноста, Денот на Трудот, Божиќ или која било посебна пригод�

Средно HDD за 3 TB 3,5 "SATA 6 GB / S 64 MB 5400 RPM за внатрешен HDD за следење на HDD за WD30 EURs Средниот HDD за 3 TB 3.5" SATA 6 GB / S 64 MB 5

Постојано акрилно лепило се држи до широк спектар на површини Внатрешен / надворешен винил филм издржув

Калко осветлување Калко осветлување Овој мини приврзок од колекцијата Портланд од Калко ќе го подобри �

♥ Димензии : 46 во (12x17x17 cm); Направено од Оксфордска ткаенина, а не водоотпорна ♥ Трајната и висококвалите

Големина : 2Х4 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : Прскање доволно пареа на површина�

Комплетот за дупчалки се вклопува во поголемиот дел од вежбите за напојување што моментално се на пазар

За НАШИТЕ ПРОИЗВОДИ Професионална Фотографија ПозадиниБеспрекорен дизајн,конзистентна боја,двостран

Реални и Светли : безгласните вотивни свеќи се изработени од висококвалитетни материјали, со реален пла

Гаранцијата на производителот не може да се примени Полиестер и јута Кошница за перење 32 х 32 х 45 См Филц +

Компатибилни модели : HP 14 Pavilion X360 14 MBA011 DX 14 MBA013 DX 14 MBA114 DX 14 MBA015 DX лаптоп; HP 14BW006 NR 14BW010 NR 14BW065 NR; 14" HP 14BK061 ST 14BK091 S

Микро Прекинувачи Микро Прекинувачи Едноставен вклучен рокерски прекинувач Овој тип може да се корист�

Подобро Од Кога било : YOTTO USB микрофонот е опремен со врвен кондензатор со кондензатор од 16mm електрик кој

Copyright2014 SSC Inc Направено во Соединетите Американски Држави со висок квалитет винил, ќе трае со години!...

Дисплеј : 16" 165 HZ IPSНиво FHD+ (1920x1200, WUXGA) АнтиОтсјај Дисплеј Графичка Картичка : NVIDIA Ge Force RTX 4060 8 GB GDDR6 Графичка �

Производ 1 : Изработен од најлон ткаенина материјал На Брејди Б 499, кој има заштитна полиамидна обвивка и

Извонреден И ДОЛГОТРАЕН КВАЛИТЕТ : оваа тешка преса за лук, која ќе трае со децении, е изработена од цврс�

2007 година, Bowman Draft ги избира перспективите Chrome Thomas Deper #BDPP33 StLouis Cardinals Rookie Baseball Card 2007 година, Bowman Draft ги изби�

Рачно изработено : Музичката кутија е врвен додаток за подароци изработен со рака, кој е исклучително из

● Јога Мат Големина : 80х183 см / 32х72 во ● Материјал За Јога Душеци : Подлогата за Вежбање е Изработена од Ма

Метрика Налон пластична прилагодлива рачка со челични компоненти Рачка : стаклено влакно засилено терм

✅ 【Применливо место】 : Акрилна сина светлина заграда може да држи монети, картички, картички за собира�

МАТЕРИЈАЛ : торбата За Ручек е изработена од пвц алуминиумска фолија, отпорност на абење,изолација СО USB

Совршено е за товари со големина на семејство помеѓу миењето ●Мрежен материјал, рачка / лента за рамо и �

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

5 парчиња 6х8 6х8см Двојна Страна Прототип Пхб Конзервирана Универзална Плоча Експериментална Плоча Коло

Име На Производот : Дијагонална Клешта За Сечење;Устата За Сечење Отворена Макс Ширина : 12мм / 0,47"; Справи

Нашите мали корпи за пикник на врба имаат рачки за преклопување што се склопуваат за складирање или скл�

Ве молиме прво измерете ја големината на работната површина, а разликата помеѓу вкупната големина на гр

Моќни Перформанси Со Дизајн На Двоен Екран : 16 во 14во деловен лаптоп со двоен екран со најновата 10та гене

Мрежа Земја како етикетирана Странични прозорци за вентилација и вентилација, странични прозорци и стр

Scroll