Свеж
Нортон R884p Bluefire Speed-Lok Abrasive Disc, поддршка на крпа, TS, Zirconia Alumina, 3 дијаметар, Grit 80

Нортон R884p Bluefire Speed-Lok Abrasive Disc, поддршка на крпа, TS, Zirconia Alumina, 3 дијаметар, Grit 80

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 623.68

Цирконија алумина е самоостварлива и потрајна од алуминиум оксид Поддршката за крпа е поцврста, построга и подебела од хартија или поддршка на филмот. Затворено палто за висококвалитетен финиш од дискот со отворено палто. TS дисковите имаат гума навојни централни центри и се монтираат до Norton TS или стандардни подлошки за резервни копии на SOC-ATT. Се користи со обликувана гума подлога за поддршка (продадена одделно). Цирконија алумина е самоостварлива и потрајна од алуминиум оксид. Поддршката за крпа е поцврста, построга и подебела од хартија или поддршка на филмот. Затворено палто за висококвалитетен финиш од дискот со отворено палто. TS дисковите имаат гума навојни централни центри и се монтираат до Norton TS или стандардни подлошки за резервни копии на SOC-ATT. Се користи со обликувана гума подлога за поддршка (продадена одделно). Диск за брзо менување на Norzon Plus Speed-Lok TS ја подобрува продуктивноста. Издржливиот абразивен абразивен цирконија го намалува бројот на неопходни промени во дискот, во споредба со сличен диск за алуминиум оксид. Овие цврсти дискови поддржани од памук се погодни за апликации за одржување и поправка, како мелење со среден притисок и дебагирање на светлина. Обложените абразиви имаат индивидуални абразивни зрна распоредени на однапред одредено растојание едни од други. Отворено палто опфаќа 50 до 70 проценти од површината со абразивни зрна, за поголема флексибилност и отпорност на затнување од затворено палто, кое опфаќа 100 % од површината. Отворено палто овозможува подолго време на употреба затоа што се затнува помалку, додека затворениот капут нуди пофина површинска завршница отколку еквивалентно абразивно со отворено палто. Ова е диск со затворен палто. Поддршката на ткаенината Y-тежина е тешка и издржлива, што го намалува абењето на работ за време на употребата. Користете со обликувани подлошки за резервни копии, користејќи тврда подлога за агресивно сечење, средна подлога за апликации за општа намена или мека подлога за контури и фино завршна работа. Системот за брза промена на Speed-Lok овозможува лесно монтирање и отстранување на дискот да ја зголеми продуктивноста со намалување на времето потребно за промена на дисковите. Овој диск е погоден за употреба со мелница за умирање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Големина : 15 см х 18 см (6 инчи х 7 инчи) Класификација : очила крпа Карактеристика : Правоаголна форма; се К�

ДЕЦА ИГРАЊЕ : топката за вежбање фрезија мини јога има само 9 инчи,можете да ја користите оваа мини топка

● Ефикасно Прочистување : Нашиот јонизатор на воздух со функција за брзо и супер прочистување, добар во

Меч за дишење на задниот дел ја намалува спортската топлина, а токата за прилагодување на лентата за рак

Професионалниот Нерѓосувачки Хонесуки На минамото Масамори (Нож За Коски) мару тип Материјал на сечило�

100% полиестер Затворање на влечење ♥ Материјал : мека, удобна и дише, ве одржуваме убаво и удобно цел ден �

Оригиналното Hp Мастило е дизајнирано да работи со hp печатачи за да обезбеди постојан квалитет, сигурнос

●Премиум Материјал ● овој конвертор На црево за аквариум е изработен од квалитетен пластичен материја

1)ЛЦДдисплеј 2) Конфигурирање 3 одделно пумпа глави 3) Одложете Минути помеѓу соседните пумпи за да избегн

Quellsuper широк дизајн ЗА да се приспособат на сите големини на рацете, совршено се вклопуваат во рацете со �

Заменете го стариот или скршен со нов, ова е прекрасен избор за вашиот Ве прави да се чувствувате поудоб�

Големина : 24x18x0,8 см Добро изработен знак за трпезарија / спална соба направено од MDF дрво со висока прец�

75% полиестер, 25% памук Карактеристики : Атлетски дуксери за вежбање, женски џемпер на пуловер, долг ракав

100% памук Направени во САД и увезени Повлечете го затворањето Одлично вклопување : Оваа маица со долг рак

Долга печатена туника holographic vest plsize babydoll tops pocket long sleeve pocket tees for men t shirt for grandpa cotton tunic men indian short tops with sleeve tunic

★ Насочена терапија со црвена светлина ★ Насочена терапија со црвена светлина користи мал уред со мала

Премиум материјал : Организаторот на држач за чисти врски за коса е изработен од врвен пластичен матери�

Повлечете го затворањето Погледнете и почувствувајте го најдоброто во нашата висококвалитетна, издржл

Мала големина и мала тежина, мала тежина и возење со светлина Едноставна инсталација и расклопување за �

Совршено за вашата прослава на странично, овие карневалски десертни плочи се подготвени за некои слатк�

Лесно се редат за да заштедат простор Транспарентен поликарбонат капак за лесна идентификација Полипр�

Квалитетен Материјал : овие пластични котли се изработени од сигурна пластика, која не е лесна за деформ

Изработен Од Висококвалитетен Стаклен Материјал, Издржлив, Брз Во Боја и Еколошки Светла Боја, Поубава

8Недл нос клешти,.Магнетско ниво на торпедо,.Нилон пролетен стегач,.хексагонални клучеви ,.Мали клипови з

СТАКЛЕН СОС бокал Изработен од Висококвалитетни И Врвни Стаклени Материјали, Чамецот Со Сос Од Стакло е

Бојата на корпата е Слонова Коска Апликација : Јасни Кристали Големина на корпа : вкупната висина е 8,6 ин�

Текстил ламинат Фенолна смола кафез со надворешниот прстен центриран Може да се монтира во секој аранж�

Занаетчиството на ова парче е извонредно, ова парче е изработено од смола Одлично египетско парче, прав�

1 ?Мини Кечап Шише Мини Зачини Шишиња Мед Сенф Стискаш Шишиња Пренослив Сад Сос За Канцелариски Работник

ДЕВОН : Оценети "Најдобри Комплети Садови за Готвење за 2021 година" од водечко списание за потрошувачи Ке�

4006" количка гума 13" дијаметар на гумата Пневматски (воздух исполнет) гума 6 " ЦЕНТРИРАН центар 5 / 8 " топчес�

Комплетен пакет за реновирање со глава, кертриџ, стилус, погон за појас и вретено масло Направено и испо�

100% полиестер Направени во САД или увезени Затворање на влечење Машина за машина и рака ✈✈ 【За испорака

ОВОЈ ДРВЕН БРОД Е ЗАБАВНА ИГРАЧКА направена за помладите обожаватели На Пепа на возраст од 2 и повеќе го�

?Повеќе предмети За Ноќта на Вештерките во нашата продавница : костими за ноќта на вештерките за мажи ма�

Комплет за поправка ЗА серијата регулатори 16 L и 17 L Нитрилни заптивки и опрстени за отпорност на масло и

Оксфорд Ткаенина Чист И Уреден Дом : со овој организатор на облека за гардероба, не мора да фрлате облека

100% полиестер Направени во САД и увезени Затворање на копчињата 715 дена испорака Спортската облека за пл�

Компатибилен со вулканот EPX / EPX Pro, Tsunami EPX, цунами (Nitro), Tsunami EPX, надминува RC infinitive HSP 94111 94188 94170 Pro 1 / 10 RC Car Buggy T

Изработен од материјал од нерѓосувачки челик, перформанси против ' рѓа Четиринасочно мерење : внатрешен

Scroll