Свеж
Sara-U ER25 ER32 Spanner за клуч за клуч за алатки за мелење на машината за мелење CNC

Sara-U ER25 ER32 Spanner за клуч за клуч за алатки за мелење на машината за мелење CNC

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 3.33

❤ER25 ER32 SPANNER SPANNER FOR COLLET CHACK HOLDER CNC Milling Tool - може да се искористи и долг животен век. - голема сила и цврстина. ❤mal големина и мала тежина. Должина : 183мм (7,20in) (ER25), 200мм (7,87in) (ER32) (приближно). ❤ Професионален и технички клуч, силен и издржлив за употреба. Карактеристики : 100% сосема нова и високо квалитетна точност и стабилна изведба, можат да работат течно. Спецификација : Факултативен тип : 1# ER25 клуч, 2# er32 ронгиматеријал : Steell должина : 183мм (7.20in) (ER25), 200мм (7.87in) ( ER32) (приближно) Боја : Црна и реквалитет : 1 PCNote : Транзиција : 1 CM = 10mm = 0.39 Inchno Пакет за малопродажба. Ве молиме, дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. PLS осигурете се дека не ви пречи пред да понудите. Да се ​​направи разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.

Основни својства

Optional type:
1# ER25 wrench, 2# ER32 wrench
Material:
Steel
Length:
183mm(7.20in)(ER25), 200mm(7.87in)(ER32)(approx)
Color:
Black&Red
Quantity:
1 pc
Note:
Transition:
1cm=10mm=0.39inch
No retail package.:
Please allow 1-3mm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid.:
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you!:
Package includes:
1 x Wrench(other accessories demo in the picture is not included.) :

Тие исто така купуваат со овој производ.

(Високи времиња)Високи времиња, јасно видете ја целта (Висококвалитетен абс материјал)Изработен од висо

【Кристално предводена ламба】 Оваа подламба е составена од 3 кристални топки, столбови со четкани никел

Ременот За неблагодарна работа Со Песок Еуроглид има горна површина со ефект на кора од портокал во сти�

Големина на одмор за стапчиња : 6 см* 4 см * 1,7 см, Стил на Промена на печка Во Јапонски стил Висока температ�

Димензии (во инчи) : 4 H x 4 W x 1 / 4 D градежно одделение Инсталација на подот не се препорачува...

Сооднос : 100 : 1 Дијаметар Влез Вратило : 7 / 8 Дијаметар Излез Вратило : 13 / 8 Прирабница за монтирање : 140ТЦ Но�

Аудио Очила со отворено уво : паметните очила за сонце се дизајнирани со звучник со отворено уво и ви ово

Рамките од 14 парчиња содржи целосен опсег на клучеви од 6мм до 19мм без прескокнати големини Querior CALLITYИзра

?МАТЕРИЈАЛ : Изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик со површина полирана со огледало Тој е из

90% Суперплекс најлон / 10% ликра еластан Направени во САД и увезени Повлечете го затворањето Четиристрана

Малата светлина за приврзоци има цврста метална рамка и чиста стаклена сенка за да му дадете на вашиот д

Одличен Избор За Складирање Маркери : Чувајте ги вашите маркери организирани и преносливи со оваа практ

Рамномерно го распределува стресот преку врзаната област Претходно исечени квадрати на јадро од 3 инчи.

1 Постои заштитна фолија на површината на Акрилната Светлосна Табла, ве молиме искинете ја пред да ја ко�

5мм тркалезна врвна RGB бавна автоматска промена LED Ultra Bright (бродови од нас) Големина : 5мм тркалезен врв, бо

Стотици избори : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со Mignyskins за вашиот животен век на Apple i Pad Pro 9 7 "

Овие компактни, ултрарални светла користат 16 LED диоди за сите насоки за видливост до 7 милји Овие компакт

Двојно засилено тркало за сечењение двојно ги засиливме нашите абразивни тркала за отсекување со фибер

Вентилаторот на шпоретот ја дистрибуира топлината на печкатаПовеќе топлина и помалку energy.It може ефикас

8инчен дијаметар 1 / 2инчен широк 1 / 2инчен арбор дупка 8инчен дијаметар 1 / 2инчен широк 1 / 2инчен арбор дупк�

ВЕЖБА РАКА СИЛАсовршен дизајн на рака зајакнувач зафат максимизира опсегот на движење за време на вежб�

Предниот капак безбедно го штити екранот од прашина и можни гребнатини капакот може да се користи како �

Хоризонталните ладилници за шишиња на Вистинските се дизајнирани со траен квалитет и вредност Нашата п

●Компатибилни Уреди / Замена / Дополнителен чувар На бенд Компатибилен Со Магичниот Бенд На Дизни / Маги

Високо конфигуриран хардвер : Брзо Реактивно и Стабилно Работење Мулти Опции, пронајдете ја соодветнат�

[Одлична Заштита] : оваа кожна футрола Samsung Galaxy A51 е изработена од висококвалитетна стп кожа и мек TPU отпор

Заштедува простор и е погоден за носење на корисниците Слободно уживајте во бесплатна врска, лесно реал

Држач за Далечински Управувач со висок квалитет : Изработен од висококвалитетна вештачка кожа надвор С�

☁ 【Цврста адхезија и лесно отстранување】 Куките се цврсто фиксирани, не се лесни за паѓање Лесен за ин�

3 CR13 материјал од не'рѓосувачки челик : Направен од не'рѓосувачки челик, висока цврстина од 5052 ч Процес н

Содржина на пакетот : ќе добиете 24 акрилни нокти со 12 големини, 1 датотека за нокти, 24 налепници за желе и 1

【132 дупки за меурчиња за меурчиња за меурчиња】 Ракетен меур за меурчиња, машински пиштол се одликува со

90% памук / 10% вискоза Нашиот производ е добро изработен и ќе ви донесе добро искуство Изработена од матер�

? [ИЗРАЗИ се] Заштитете го Вашиот Допир HD 2 со едноставно ЛИЗГАЊЕ во меката торбичка Стилски и мек снег ле�

1 рачка за нож на скалпел #3 и 4 со 100 парчиња јаглероден челик Скалпел сечило стерилен #10 #15 #21 #23 Скалпл од н

Што има во пакетот? Еден сет На 1Пакет Виси Организатор, секоја димензии : 12 Еден сет Од 1Пакет 3+3 Полици Ви

Комплет за раст на брадата 1 : 2 Пакувајте го маслото за раст на брадата, раст на брадата витамин спреј, ро�

Користете испарлива хартија За Инхибиција на Корозија (VCI) за покривање или завиткување на делови или по

Добра врска : Цврсто поврзана, кога се поврзувате со други цевки со ист дијаметар, зглобот за поврзување

Вклучени додатоци : 1 Кабел за податоци + 1 таблета за ароматерапија Капацитетот на батеријата е 1200 m Ah, а в

【Трајлив материјал】 Направен од 210 D постава (еден вид полиестерски материјал), армираната рачка го пра�

Netgear WGR614 БезжиченG рутер Општи карактеристики : Бела боја Интернет споделување на широкопојасен рутер и

Широка примена : Оваа свирка за обработка на дрво е совршена за хобисти, столари, дрвокрадци, метални раб

Scroll