Свеж
126 ПАРЧИЊА Зелен Котел За Вештерки Држач За Бонбони Пластичен Котел Со Рачка Котел За Бонбони Мини Пластичен Котел За Вештерки И Монети За Денот На Свети Патрик Мал?

126 ПАРЧИЊА Зелен Котел За Вештерки Држач За Бонбони Пластичен Котел Со Рачка Котел За Бонбони Мини Пластичен Котел За Вештерки И Монети За

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 3.00

Мини Котли Партија Фаворизира : можете да ги користите овие бонбони котли за чување на монети, бисквити, бонбони, чоколади, закуски, пуканки или мали играчки, додавајќи радосна и возбудлива атмосфера за вашите партии Широк Спектар На Прилики : овој пластичен котел за вештерки е отпечатен со зелена боја, што е во согласност со темата На Денот На Свети Патрик, можете да го користите за чување златници На свети Патрикс, или како реквизит за лекување или трик На Ноќта на Вештерките, или како интересен декор на забави со теми за вештерки и други смешни забави. Цврст И Сигурен Материјал : овие саксии За Денот На Свети Патрикс главно се направени од пластични материјали, кои не се лесни за бледнеење или носење, безбедни и неиритирачки мириси, отпорни на истекување на дното, што ви овозможува да држите течност. Доволно Материјали За Забави За Денот На Патрикс : има 6 парчиња мини пластични котли и 120 парчиња Монети За Денот На Свети Патрикс, кои се доволни за да ги задоволат вашите потреби за забава За денот На Свети Патрик и ќе ви овозможат да споделите со пријателите за да се забавувате. Пренослива Рачка и Мини Големина : секој котел Свети Патрикс е прибл. 6 х 6 см/ 2,4 х 2,4 инчи, дизајниран со рачка, која е пренослива и удобна за носење; и секоја пластична монета е прибл. 3,2 х 3,2 см/ 1,3 х 1,3 инчи, што е соодветно да се стави во малиот котел. Карактеристики : Повеќекратна употреба : Малите пластични котли не само што се погодни за држење мали закуски и играчки, туку и погодни за нанесување како саксии, само треба да дупчите неколку дупки на дното на садовите За Денот На Свети Патрикс, а потоа, можете да ги ставите во градината за да растат вашите омилени цвеќиња.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Трајни дрвени закачалки : Нашите закачалки од дрво направени од високооценето цврсто дрво во трајно и ц�

Тестирани единици Во одлична работна состојба.upbright 30 дена гаранција за враќање на парите...

Едноставно решение за скоро целосна дренажа на течности од тапани од 30 и 55 галони, елиминирајќи ја потре

Син распрскувач со 9 1 / 2 инчи Млазницата обезбедува променлив спреј од ситна магла до поток, бродови во и

1 x 10ft ликра крошна со 8 вреќи со вреќи 4 x 6,6ft преклопени алуминиумски столбови 2 x лопати од песок 8 x копнен�

1057LA620 / 47 AMETIRC (R) Број на дел Метрика за заклучување на заклучување на клуч тип 6 47 мм со дијаметар на ракав.

Batter Up картичките за бејзбол место вклучуваат 24 индивидуални картички кои мерат високи 3,5 ”широки x 2,5” �

Материјал : Керамика Двострано печатење Големина : 3 инчи (7,5 см) во дијаметар Дебелината е 0,3 см...

Тешка и биоразградлива завртката за стрии е направено од 80 материјал за дебелина на мерачот кој е исклу

ESP32 модул на PCB со коло за менување на ниво Тридржавен чип за MOSI за да можете да го споделите SPI автобусот �

Потешко од тешко! Заштитник на екран на стакло од 9 часа од какви било гребнатини, без оглед на клучевите,

Селфи мини тело со еден клик со добар квалитет на звук Мал и исклучителен, со извонреден звук Минипортди

Безбеден и материјал за ретардант на пламен : АБС пламен ретардантна материјална обвивка поседува висо�

Кратка кадифна + гума Направени во САД или увезени Материјал : Кејд од кратка кадифна + гума, обезбедувај�

IcexpertInventory, основана над 10 години, е професионален во електронските компоненти и производи за индустриск

Совршено е за вашиот ходник, плакарот, дневна соба, спална соба, бања, тераса или кујна Заграда во форма н

Активирана лента за активирана вода за рециклирање на вода за употреба со машината за затегнување на ми

Совршено за подароци за роденден : Направете го својот 60ти роденденски подарок екстраспецијален со ови�

[Големина] Дијаметар на Шанк : 1 / 2 "Дијаметар на сечење : 1 / 2", 3 / 4 ", 11 / 8"; Длабочина на сечење : 5 / 8 ", вкупна д�

89% полиестер, 11% спандекс Повлекување на затворање Само миење на рацете ИНУЛАТИВНА ВЕРТИНА ТОГО : Неверо�

54х66 Стипса Приклучна Табла за камиони 6к приклучната табла за алуминиумски Камиони е дизајнирана и изгр

Предизграден модел Големина во инчи : должина : 13,77 ширина : 11 Материјал : диекаст Предсобраниот модел, по�

【Пространа простор за складирање】 Карактеристики 4 фиоки за ткаенини обезбедуваат многу простор за ск

IcexpertInventory, основана над 10 години, е професионален во електронските компоненти и производи за индустриск

Спецификација : Материјал : најлон; ID на Spacer : 6,2 mm / 024 "; Spacer OD : 11mm / 0,43"; Должина на растојание : 5,8,10,12,15,18,20,2

20 крштевање сини елегантни прописи за крос фото штанд Професионално печатените додајте ги во вазни и цв

Ултратенок сјајно заштитен филм на екранот дизајниран специјално за Samsung Galaxy Tab E 8 Кристално чиста оптич

Официјално лиценциран лиценца за колеџ производи : Сискиј Бака Комплетен со отвор за шишиња; ножици; нож

Двојно дејство на пневматски мали цилиндри од не'рѓосувачки челик 16мм носат 175мм мозочен удар MA16175 мини �

Вклучете се во wallидна ноќна светлина : приклучокот во wallидното ноќно светло има стандарден дизајн на пр�

Испратете го кангаи црв дрво лепенка половината на половината ладна компресија лепенка црв дрво моксиб

Повторно употребливи ладни пакувања остануваат остварливи и меки, дури и под замрзнување Ставете во ла�

Додадете го овој Божиќен украс за снег Ангел, за да го осветлите дрвото Со деликатни крилја од снегулка �

Боја : 2 сет 10 спецификации, 50 парчиња секоја, вкупно 500pcs, 3*4*2,5 50pcs3*4*2.3 50pcs3*6*5 50pcs3*4*2 (2pin) 50pcs3*4*2 (4pin) 50pcs4*4* 1,5 50

Содржина : getе добиете 1 Union приклучок за џек со мерење 9,8ft x 4,8ft, 20 салфетки на Unionек Jackек, 12 чаши за хартија,

Влезен напон : AC 110 V240 V; излезен напон : DC 312 V (Adjust Abble) За LED лента, безжичен рутер, модем DSL, мрежен центар, пр

? ? ? Вградена функција за повик поддржана од микрофон Micro USB порта за брзо полнење голем капацитет на бат

21,8мм HSS MT2 Morse Taper Shank Reamer Толеранција : H8 Сликите на производот се само за повикување 21,8мм HSS MT2 Morse Taper Shank Ream

Седнете на удобна столица за промена на чевли Фланелот со метална текстура ја прави спалната соба повеќ

Пиновите за котли се познати и како иглички, но овие не треба да се мешаат со валани иглички за разделува

Боја : SCS12 UU Број на модел : SCS Ширина или дијаметар на водичот : 6 / 8 / 10 / 12 / 13 / 16 / 20 / 25 / 30 / 35 / 40мм Сертификаци�

Димензија на пакетот на артикалот : 852 W x 1,94 H инчи Тежина на пакет на артикли 2,03 фунти Количина на пакет н

Прекинувачи Switchs4p 100 N 160 N 250 N MCCB обликуван случај на прекинувач за прекинувач на воздухот за дистрибуциј�

Scroll