Свеж
Божество Тц-1 Безжична Временска Кутија, 2,4 G Радио, Точност На Временскиот Код 0,5 ppm, Bluetooth 5.0, Максимален Опсег 250FT, Контрола На Апликацијата За Поддршка

Божество Тц-1 Безжична Временска Кутија, 2,4 G Радио, Точност На Временскиот Код 0,5 ppm, Bluetooth 5.0, Максимален Опсег 250FT, Контрола

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 3184.00

Заклучување 3,5 мм Временски Код Порта0 : Макс Опсег 250 FT.4 G Радио; Макс Опсег. Работи со мобилната апликација Сидус аудио. Поддржува Сите ФОРМАТИ SMPTE Временски Код. Точност на временскиот код 0,5 ppm. 1 Рамка Лебдат На Секои 72 Часа. Прикажува 1" OLED Дисплеј. Контроли и Мени на одборот. УСБ-Ц Полнење; 2 Часа За Целосно Полнење, До 28 Часа Траење На Батеријата. СВЕТЛАТА ЗА Статус НА ЛЕР Укажуваат На Напојување, Синхронизација НА ТК и Безжично Спарување. Вклучува Кука-N-Јамка И Dslr Ладна Држач За Чевли. 1x Заклучување TRS НА TRS Кабел. 1 X USB Тип - А ДО USB-C кабел. 1x Ладна Држач За Чевли. Заклучување 3,5 мм Временски Код Порта.0 : Макс Опсег 250 FT.4 G Радио; Макс Опсег .Работи со мобилната апликација Сидус аудио. Поддржува Сите ФОРМАТИ SMPTE Временски Код.Точност на временскиот код 0,5 ppm.1 Рамка Лебдат На Секои 72 Часа. Прикажува 1" OLED Дисплеј.Контроли и Мени на одборот. УСБ-Ц Полнење; 2 Часа За Целосно Полнење, До 28 Часа Траење На Батеријата .СВЕТЛАТА ЗА Статус НА ЛЕР Укажуваат На Напојување, Синхронизација НА ТК и Безжично Спарување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

⭐ 【Карактеристики】 : Специјален дизајн и материјали со висок квалитет Осигурете се дека адаптерот се �

Пештерска куќа од риба од риба Обезбедува да се игра и да се храни и да се ужива во капење на природното с

Влез : AC 100 V 240 V 5060 Hz PPJ производите се сертифицирани CE / FCC / ROHS, тестирани од производителот за да одгова

канцелариска работна површина Табели за облекување Конзерва за отпадоци од бања ❤ 【Мал ѓубре може со к

Lumseенски летни врвови Пронајдете ја вашата големина : Проверете ги информациите за големината пред да н�

Пакет содржина100 бела двојна слој за заштита на жицата, лесни за замена и инсталирање на повеќето, еконо�

Цврсти бои : 80% памук, 20% полиестер; Хедер Греј : 78% памук, 22% поли; Темен Хедер : 50% памук, 50% полиестер Повлеч�

Замена за батерија Интермец 075082002 Единица по продажба : 1 Замена за батерија Интермец 075082002 Единица по пр�

Доста голема од јазот на врските нема да ви ја заглави косата, издржлива и удобна за носење, лесно прилаг

Светилка за ламба за маса, осветлување може да помине низ замена на лабави, привлекувајќи внимание и да �

Спинер прстен што вели : Продолжете со кралот, е инспиративен и функционален за да ве однесе низ стрес, в�

Големина : Вкупна должина : 5m / 14,6ft, ширина : 5cm / 1,97 ", отпорност на пилинг од 180 ° : ≧ 8n / 25 mm, јачина на зате

【Не е потребно сечење】 Едноставно разменете го оригиналниот сечило на клучот и постојната електроник�

150мм анодизиран алуминиум загревање; Димензија : 5,9 x 2,76 x 0,43 инчи / 150 x 70 x 11mm (L*W*H) Алуминиумска легура, одл�

Неверојатно реалистично дилдо : Не само што ова фрлање дилдо изгледа реално, туку нејзината мекост и сил

Користи статички наместо традиционално лепило Станува непроирен кога се печати; Направено од транспар�

Големина На Торба за складирање : 18см / 7,1 инч *15см / 5,9 инчи *3,5 см / 1,38 инчи Вкупна Тежина : 316гр / 0,69 фунт�

HD дисплеј : Опремено со дисплеј за задно осветлување со висока дефиниција, Refractometer Brix поддржува три вида

3 фиоки за флип обезбедуваат доволно простор за складирање на чевли 2 куки од страна за да висат работи...

Дизајн на лебдечки ноќни часови : Дизајнот на полицата што виси wallид е лесно да го зачувате вашиот прост�

【Голем капацитет】 Matekxy Голем капацитет ладилник ранец може да задржи до 48 култури пијалоци, 5 bs мраз и 4 �

8 од 8 инчи, мешавина од памук / 50 / 50 памук / полиестер Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси...

Оваа цевка за чистење на резервоарот за риби обезбедува удобен начин за промена на отпадна вода и чисте�

не'рѓосувачки челик Прилагодлива алатка за локација за удирање : Владетелот е направен од не'рѓосувачки

Заштедете 35% на 1 од секои 2 квалификациски артикли што ги купувате понудени од Lucktop зделки за осветлувањ�

Лесна инсталација Мора да се обезбеди препорача да се обезбеди со винил цемент (не е вклучен) Многу изд�

Копчињата за машка нишка се изработени од бакелит, со добра цврстина и силна способност против стареење

Стакло Направени во САД или увезени Големина : Дијаметарот на пепелта е 3,3 инчи x 3,3 инчи x 1,4 инчи во тркал�

? Чисти бакарни прстени? Направено од 99,9% цврст бакар, олово и никел бесплатно Внатрешноста е цврста бака

Тип на производ : Снабдување со услуги за храна Количина на пакет : 1 Димензии на пакетот : 6 Земја на потек

100% памук Еластично затворање Материјал за миење Материјал изработен од 100% памук Тоа е лесна, дише, мека �

❤ 【Безбеден силиконски материјал】 Изработен од силиконски материјали со висок степен, безбедна зашти

Стискајте шишиња за патувања можете да ги користите за да го чувате вашиот шампон, течен сапун, лосиони,

Конекторот и кабелот со помала големина заштедува простор на уредот Обезбедете четири канали за пренос

Материјал : Памук и полиестер ☀еј момци! Добредојдовте во нашата продавница! Посакувајте да имате доба

Димензии : 18 "W x 40" H (секој бленда) Дизајнирано и собрано на вашите спецификации Вистински изглед и чувств

Пу Играчка Овие играчки се исклучително меки, лесни за стискање и удобни за рацете и зглобовите...

Сигурно да ви служи : 200 парчиња црни пластични клипови за закачалки за бебиња се изработени од квалитет�

Power Servo 37 Димензија : 41 x 20 x 39 mm За документација и преземања, видете Официјална вебстраница на универзалн�

◆ Добредојдовте во продавницата За време на настанот во продавницата, цената е поволна, ве молиме поста

Производ 1 : Површината на калено стакло суво избришување никогаш не е дамки или духови, а белата замрзна

Оваа табела за ламба е 3се сертифицирана, без блиц, без извор на светлина без сијалица Оваа област за апл

Scroll