Свеж
Пизара Замена За Перење Двојно Ниво Филтрација Хепа Филтер Компатибилен За Аерослим 29869 Рачни Правосмукалки

Пизара Замена За Перење Двојно Ниво Филтрација Хепа Филтер Компатибилен За Аерослим 29869 Рачни Правосмукалки

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1358.40

[ФУНКЦИЈА] : комплетот филтер се состои од филтер чаша што го штити плисираниот филтер од поголеми остатоци и механички оштетувања Добра практика е да ја допрете чашата за филтрирање и да ја филтрирате на внатрешната страна на корпата за отпадоци секогаш кога ја празните чашата за нечистотија. [ДИЗАЈНИРАН ДА ОДГОВАРА] : Компатибилен со За Аерослим Литиум Безжичен 29869, , 29861, 29867, 29868, 2986 (Дел # 1624405) Рачни Правосмукалки. [] : Пакетот вклучува 2 Парчиња Висококвалитетен Вакуум. Изработени од висококвалитетни материјали за издржливост. [ПЕРАТ И ЕДНОКРАТНО] : Замена Хепа 29869 се перат и еднократно, обезбедувајќи долг работен век. Не само што може да заштедите пари, туку и да заштедите време на замена и обемот на работа. боја на пизара : како што е прикажано материјал : содржина на пластичен пакет : 2 * филтрирајте елементосамо горенаведената содржина на пакетот, други не се вклучени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

100% други Направени во САД или увезени Повлечете го затворањето Ултра лесен пропустран, целосно изградб�

Адаптер / кабел Влезен опсег на напон во светот : 100240 V 50 / 60 Hz Нашиот производ е замена Compatiblity : 9 V AC / DC Adapt

Нашите производи имаат сила и нудат добра отпорност на корозија во лошо опкружување како висока темпер�

Висока издржливост на температурата : Сигурен со уникатна комбинација на електрични, термички, хемиски

100% полиестер 713 дена испорака Шифон цветна шамија Мажи тенки шалови магнетна врата марами Божиќна шамиј

Транспарентен дизајн >>> Прената на високата транспарентност на нашата кутија за складирање на чевли е д

Тип на контакт : SPST; Терминали : 2 пинови (2 позиција Вклучено / Исклучено); Боја : Црна ; Материјал : Најлон, с

TSR100 DA SSR100 DA Трифазен реле со цврста состојба на цврста состојба DC 532 V Контрола на влез AC 90 ~ 480 V излезен то�

100% полиестер Околу големината : Бидејќи нашата големина е азиска големина, работи мала, затоа ви препора

Jerseyерси, полиестер, мрежа Повлечете го затворањето Забележете дека ова е Jerseyерси на поддржувачот на кри

YOU ARE PURCHASING THE PICTUREDREAMERSOLD BY M & J TOOLING LLCDAYTON, OHIOPRODUCT SPECIFICATIONS : CONDITION : USEDCUTTING DIAMETER : .4365"SHANK DIAMETER / SIZE : .371"LENGTH OF CUT & OVE

? Дизајн на златен сооднос Дизајн со помош на божествениот пропорција на фибоначи или златен сооднос ил

Грит : 55мм Снабдување со DIY : плочки Број на модел : 40 Апликација : : мермер Опен Снабдување со DIY : плочки...

Произведено од стр Погодно за повеќето цевки за домаќинство Намалете го ризикот од блокади едноставно �

Секвенци на срцеви нокти : Секој производ содржи 2 кутии на Sequins Nails Nails, секоја кутија има 12 мали решетки в

Микрофибер кожа Материјал : Кожа од микрофибер и 300 DPVC, лесно е да се исчисти, треба само да се избришете с

Апс €●Силно Вшмукување Длабоко Чистење€Моќна Моќност на Вшмукување 6000pa алуминиумски вентилатор така

Име На Производот : Мерна Лента;Материјал : Челик, Пластика Мерна Скала : Метричка; Должина На Мерење : 5М...

Лесно решете ги сите видови на проблеми со чистење, помошник за чистење на топол дом Косата за миленичињ

Стерлинг Сребрен приврзок 925 Ако не можете да ја пронајдете потребната ставка, може да не контактирате...

Универзално Вклопување : Совршено дизајнирано за цврсто вклопување на различни тенки лименки од 12 мл, О�

Лунпон е бренд специјализиран за производство на алатки за сечење и сечило за кружно пила Ние им нудиме

Изработени од кристални октагонални монистра од процесот на сечење дијаманти во серија, опкружени со р�

【Големина】 : Со димензии од 8,3in*22in може да има скоро за што и да е потребно на што луѓето Голем капацитет

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна...

Бит за вежбање со пресврт : Дијаметар на сечење на работ : 8мм / 0,31 "; 13мм / 0,51"; Дијаметар на Шанк : 8мм / 0,31

? Совршено за готвење на отворено ? ? ? 【Лесно за чистење】 : Со капак за да се спречи загубата на топлина Т�

100% Сосема нов и квалитетен комплет за маникир вклучува нега на лице / нега на раце / нега на стапала Вкуп

Секоја четка е направена прецизно започнувајќи со дрвената рачка и алуминиумската легура Превртете го

? Бојата е убава и не згаснува по миењето Материјалот е удобен за носење и формирање фитинг, што овозможу

Шише со топла вода со теми од нордиско теми, совршено за постудените сезони Сезонска боја и стил погодна

Број на цртичка : 043, фракционо лична карта : 3 1 / 2 '', вистинска лична карта : 3489 '', вистински OD : 3.629 '', ширина

Стил : 77мм капаче за внатрешна леќа Материјал на градежништвото : Премиум одделение, пластика со големо �

1х Пенкало Состојба На + Висок Квалитет! Тежина Над : 20гр Боја Фотографијата Може Да биде Малку Поинаква о

Домородна поддршка за продажба на квадратна точка идентична со 7 CI поддршка Домородна поддршка за Shopify,

Предмет : Пролет на заварен сечило за гас Тип : Пролет на гас Материјал : челик Големина на низата на прач�

Б5101 Серија Пеперутка Вентил Со Вертикална Пролет Враќање Активирање Големина 1", Стегач Стилот Е Нормал�

✔✔ 【Белешка】 Големината работи мала, проверете ја табелата со големина пред да купите и изберете 12 го�

Големина : вратило 3,1 инчи (80 мм) x висина 2,4 инчи (62 мм) Симпатична пластична клип Големина : вратило 3,1 инчи

Изграден за да работи толку напорно како што правите : Gel Max нуди засилена надворешна рамка за зголемена �

Микро Прекинувачи Лесна инсталација и долг животен век Овие електрични прекинувачи може да се активира

Scroll