Свеж
1PC 512627 3.8 V 420mAh Полимер Липо Батерија со PCM Батерија На Полнење

1PC 512627 3.8 V 420mAh Полимер Липо Батерија со PCM Батерија На Полнење

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 264.00

512627 38 V 420m Ah Полимер Батерија Полнење. Големина на производот : Дебелина (●0.5) x Width (fr 1) x Length (fr 1) (mm) : 51* : 26*27mm. напон На Производот : 3. волумен На Производот : 420m Ah. Ако имате посебна големина и тековни барања, ве молиме контактирајте не. Параметри на производот : Име На Производ : производ 3.8 V литиум полимер батерија волумен на Производот : 420mah големина На Производот : Дебелина (quith 0.) x Length (€1) (mm), 51*26*27mm производ напон : 3.8 V (номинална) 2.Внатре со параметри на заштитна табла : напон на прекин на полнење од 4,25 V, напон на прекин на празнење од 2,75 V, овозможува максимална струја 0,5 А, со преполнување, прекумерно празнење, заштитна табла за краток спој. Карактеристика : 1, платформа За Високо празнење, просечниот напон надминува 3,8 V, низок отпор, брзо време на полнење 2, Добра безбедност, со заштита од прекумерно полнење, заштита од прекумерно празнење, заштита од прекумерна струја 3, технички параметри за заштита од ПРЕКУМЕРНО полнење : напон за заштита од Прекумерно полнење 4,20 V_ 0,05 V 4, напон за заштита Од Прекумерно празнење 2,7 V_ 0,1 V 5, заштита Од прекумерна струја 3,0 ° 1,0 A (2.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Пакетот вклучува (6) уредни алатки 60 инчи индустриска јачина памучна прашина од прашина со рачка од дрво

Замена на оџакот на маслото за ламба Може да создаде топла атмосфера за вашиот дом или други места што с�

Легура МИНИЈАТУРНА КОШНИЧКА ЗА КУПУВАЊЕ ??Мала и компактна големина, мала тежина, удобна и практична за �

Писмо блузи маички за идеи за подароци за тинејџери Кратки блузи на вратот на екипажот ✈✈✈ ДЕЛОВИ : Оби

Рачно изработени од железо, толе и смола Користете во затворени простории или на отворено во заштитена �

Премиум материјали : Сите балони се изработени од латекс, транспарентите се изработени од картон, шарен�

Влез : AC100240 V 50 / 60 Hz Овој адаптер е сосема нов, висок квалитет што никогаш не се користи (неОЕМ, но 100% компа�

95%полиестер, 5%најлон Повлечете го затворањето Само миење на рацете Балетскиот фустан е изработен од вис

Пад на делови за замена за водечки производители на пумпа за AODD Делови со висок квалитет по ниска цена...

1Пред да го користите комплетот за вшмукување вдлабнатина, треба да ги исчистите вдлабнатите рамни повр

Црвени сандали за жени направени во САД или увезени! ЛОГИСТИСКО ВРЕМЕ : 1015 дена; Забрзана логистика : 710 д�

●Држете до 4,4 килограми ● вклучувајќи 4 мали куки, задоволете ги вашите потреби за складирање на мали п�

100% полиестер Количина : 1 парчиња Обем на главата : 5658см / 22 Една големина најмногу се вклопува со прилаго�

Материјал : Површината е обложена со никел за добра отпорност на 'рѓа и подобри перформанси, ако не ја ко�

Изработени од високо боросиликатно стакло со квалитет на отпорност на топлина, ултра еколошки и безбед�

За испорака : Најдобри подароци за мажи / тато / пријатели! Денешни зделки Голема промоција : ✔ 715 дена исп

Нбк Јапонија МЈС65ЦСКЕРД 25мм до 38мм флексибилна Спојка од типот на вилицанбк Јапонија МЈС65ЦСКЕРД 25мм до

Машки боксерски шорцеви црни шорцеви за пливање пливаат машки фармерки права нога фармерки се протегаа

【Големина】 Ве молиме, проверете дали се однесуваат на табелата со големина обезбедена од нашата после�

Маслото од миризба Nag Champa е популарен мирис кој најчесто се користи во темјан, свеќи и други производи за

Големина : расплетуваната големина на секоја кутија за подароци мери прибл 23х14, 5см / 9,06 х 5,71 инчи, а негов

Голема подлога за биро, 23 ”x 16” со висина од 0,08 ”што ќе смести многу уреди со големина Разновиден за дом�

☕ Оваа керамичка кригла за кафе е идеална за вашата утринска пијалак со топли или ладни пијалоци Црачка

【Декорација на простории】 Декоративниот дизајн на текстури и птици привлекува инспирација од природа

Карактеристики на производот : Не е лесен за 'рѓа, погоден за употреба во морска вода, надворешни, влажни

*Дизајнот на основата на заптивката што не се лизга, не само што го заклучува мирисот, туку додава и гуме�

Дизајнирано со елементи на Ноќта на вештерките, совршен за декор на Ноќта на вештерките Декорацијата во

4К само поврзете го со продолжниот кабел на мониторот Кажете им збогум на тешките инсталации и поздраве�

Влез : AC 100 V 240 V 5060 Hz PPJ производите се сертифицирани CE / FCC / ROHS, тестирани од производителот за да одгова

100% Полиестерска Мешавина Повлечете го затворањето Машинско Перење Овие лесни, водоотпорни шорцеви за т

Осигурувачи Опис на осигурувачите : Еден Влез Од 0 Мерач Два Влеза Од 4 Мерачи Три Излези Со 8 Мерачи Издрж

Tigers Eye е заштитен и среќен камен што може да помогне во заштитата од негативна енергија Користете ги виб�

Дизајнирано од Maxxi Photo во Шпанија Рачно нанесена (златен лист) со античко миење Цврсто дрво со висококвал

95% полиестер, 5% спандекс Направени во САД или увезени ❀ Со големина : Ве молиме изберете ја големината сп

? 【Креативни Божиќни украси】 Дали барате сосема нов персонализиран украс за новогодишна елка за да го �

Компатибилен со FCC ID : CWTWB1 U793 / OUC6000022 За целосна компатибилна листа, проверете го описот на производот и �

Чистота : 9999 Парична Казна Сребро Метална Содржина : 32 Дијаметар : 100,9 мм; Дебелина : 14,5 мм Акции Слика; Сли�

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговар�

Висока Температура : температурата може да биде висока дури 50°C преку нанокомпозитното загревање на вла

Scroll