Свеж
750 ml шише со вода што може да се сруши - БПА шишиња со вода 25,4 мл преклопен силиконски вода со вода со капакот и каишот, шише со вода за преклопување со лесна тежина за

750 ml шише со вода што може да се сруши - БПА шишиња со вода 25,4 мл преклопен силиконски вода со вода со капакот и каишот, шише со вода

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 2.67

【Доверливо шише со вода за да останете хидрирани】 Ако сте го вкусиле вашето време надвор со тоа што ќе земете долги прошетки и пешачење, вистинската опрема ќе биде сигурна дека ќе го подобри вашето искуство, шише со вода од Yee Worig, дејствува како спасители во такви ситуации што може да се чуваат Лесно и имаат доволно волумен за да зачувате добра количина вода 【Безбедно и еколошки】 750мл шише со вода што може да се склопи од Yee Worig е направено од 100% силиконски силиконски храна, без БПА. Шишето може да задржи до 750 мл течности кои се движат од -50 ° C до 200 ° C. Можете да го користите ова шише со широко распространетост за да пополните ладна или топла вода и да го срушите откако ќе биде празно. 【Преносен и компактен】 Погодното кука за носење ви овозможува да го носите водата за време на патувањето, фитнесот за теретана, тренингот, возењето велосипед, кампување, пешачење или само кратко виси наоколу. Бидејќи шишето е направено со лесни, флексибилни материјали како силикон што ви овозможуваат да се склопите, или да ги искривувате за да станете доволно компактни за да се вклопат лесно во вашата торба и потоа повторно да се проширите кога е време да се пополните. Design Дизајн на доказ за протекување】 Дизајниран со заптивка за докажување со цврста истекување и соодветна големина на шише, капачето и млазниците за да се спречи истекување и да се заштити содржината од прашина. Отворањето со широки уста е лесно да се пополни со коцки мраз и овошје, исто така за ефикасно чистење. Ова шише исто така ви дава опција без загриженост да го ставите во торбите, куферите или стеблата. 【Дефинирајте го вашиот стил на пиење】 Пиењето изобилство на вода е важно за да ве одржуваат енергични во текот на денот, можете да престанете да се грижите да останете хидрирани додека патувате кога имате склоп на вода со вода со вас. Исто така, не треба да се грижите за квалитетот на производот, секогаш ја добивате гаранцијата од 12 месеци на производителот и услугата за клиентите за живот од Yee Worig. 【Доверливо шише со вода за да останете хидрирани】 Ако сте го вкусиле вашето време надвор со тоа што ќе земете долги прошетки и пешачење, вистинската опрема ќе биде сигурна дека ќе го подобри вашето искуство, шише со вода од Yee Worig, дејствува како спасители во такви ситуации што може да се чуваат Лесно и имаат доволно волумен за да зачувате добра количина вода. 【Безбедно и еколошки】 750мл шише со вода што може да се склопи од Yee Worig е направено од 100% силиконски силиконски храна, без БПА.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

_Материјал : 900Д шифрирана Оксфордска ткаенина +Димензии : 5, 9х9, 44х3, 14 инчи / 15х24х8 см +Повеќе прегради : 2 го�

Направена во сад природна состојка храна за снегулки за месојадни и сештојади морски риби Главна храна

Издржлива КонструкцијаТегови Со Цврста тежина на Телото се направени со гумени обложени Тегови се идеа

Графичко напојување со користење на четири цврсти кондензатори, така што напојувањето на графичката ка

СОСЕМА НОВА Колба 8оз Нерѓосувачки Череп Дизајн Со Специјална Кожа Класичен дизајн 8 течност мл колба о�

€®Безбедносен Материјал Q овој канистер за кафе е изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик, из

Намалување на адаптерот за поврзување и проширување на цевки со различни големини Женски Национален Це

Големина : 1 / 4 Цевка Од 1 / 8" Нпт Течност Призна Воздух, Вакуум, Тип На Вода : Лактот Вентил За Контрола На П�

Комплет од 4 претходно набраздени ознаки за подароци Печатени на висококвалитетна картичка од 250гсм со �

[Безбедност на материјалот] нашиот стаклен Сад е изработен од стакло отпорно на висока боронска висока �

Ниво На Отпорност на пламен : V W1; Температура На Собирање : 125 C Земја На Производство : КИНА; Материјал : П

Димензии (во инчи) : 4 H x 4 W x 1 / 4 D градежно одделение Инсталација на подот не се препорачува Слика нанесена

_Материјал : 900Д шифрирана Оксфордска ткаенина +Димензии : 5, 9х9, 44х3, 14 инчи / 15х24х8 см +Повеќе прегради : 2 го�

24 свеќи Потребен е надзор на возрасни Папирус роденденски свеќи поставени карактеристики светли нијан�

Релеи способност против пречки, стабилни перформанси Широко се користи за сите мцу контрола, индустрис�

Стп кожа Произведено во САД Или Увезено Материјали : оваа прилагодена кутија за складирање на далечинск

Ве МОЛИМЕ љубезно потврдете го бројот на моделот на задната страна на Вашиот ечитач Е PQ94 WIF ПРЕД да го ку�

●Совршен Додаток На Вашата Шалтерска Лента ● елегантната бронзена завршница на држачот за чаши к оди с

3д Интелигентен Масажер За Вратот Електричен Пулс Далеку Инфрацрвено Греење 6 Режими Цервикален Уред За

Комплетите За ремонт На Ингерсол Ранд Оем се дизајнирани да ја обноват целосната пумпа на Компресорот З

ФУНКЦИЈА ЗА ВЛЕЧЕЊЕ НА ВДЛАБНАТИНИ НА МОСТОТмостот за влечење е ефикасна алатка за поправка на вдлабна�

Овој воден блок е специјално дизајниран за ладење НА VRAM на задната страна на графичката картичка Ge Force RTX

Големина : 60*20см / 23,6*7,9 инчи, 76*20см / 29,9*7,9 инчи Достапни се две големини Изработка на нив само вистинската �

атфоликс Мајкрософт Xbox 360 Дизајн На Кожатазнаме На Боливија Дизајн Прецизно исечете за да одговара На В�

ГОЛЕМИНА : 8 х 6 х 0,75 инчи (ширина х длабочина х висина) МАТЕРИЈАЛ : Изработен од висококвалитетен јасен ак�

?①СОДРЖИНА на ПАКЕТОТ】 10 парчиња професионални четки за нокти со француски врв, форма на половина месе�

€Големина} Машка Нишка 1 / 2 "NPTx2+3 / 8" NPTx2+1 / 4 "NPTx4+1 / 8" NPTx4 Машки Национални Цевки За Заострување (НПТ) теми за �

Овој прекрасен организатор за дизајн на фустани со розова боја го комплиментира секој плакар или собле�

Повеќе од една деценија, Deljou print На Барање го постави стандардот во ликовната уметност giclee печатење Наши

Големина : 22х10 см / 8, 6х3, 9 инчи, дебелина 1,2 см / 0,5 инчи Материјал : Калено филм, пдф МДФ, железо Апликација :

Високо конфигуриран хардвер : Брзо Реактивно и Стабилно Работење Мулти Опции, пронајдете ја соодветнат�

Ова е збир на винил материјал налепница ЗА Редовни XB САМО ЕДНА КОНЗОЛА НЕ ЗА XB One S Или XB X висококвалитете

Релеи способност против пречки, стабилни перформанси Широко се користи за сите мцу контрола, индустрис�

Папки Со Капацитет На Џебови : Проширувањето на папките со датотеки има 6 џебови што може да се прошират �

Смешен подарок за секој со добра смисла за хуморБарате идеи за роденденски подароци за некој што сака д�

€FITMENT®Компатибилен со 9295 Civic 2 / 3 Dr q Оваа Ставка Вклучува Q 1 X Пар Фарови Изработени од Висококвалитетни Ab

€ Десерт Штандови Големина : Висина 32 см / 125 во, Плочи 21 см / 8.44 во и 27 см / 10 ● Материјал За Држач За торта :

Персонализација : како уникатна декорација на домот, покажувајќи ја вашата единствена личност Димензии

Целосно потопен и ipx8 сертифициран водоотпорен до 100 стапки / 30 метри Целиот нов клип за заптивка за приц�

Памучна мешавина Повлечете го затворањето ღ материјал : Изработена Од Висококвалитетни Полиестерски В

Украсете го вашиот дом со стил оваа сезона! Материјал : Метал / МДФ од модерен до антички, традиционален д

Метал+Дрво ●Организатор На Кујнски Бројач ● корпата За складирање жица има бамбус отстранлив врв на ка

1 Извлечени Анимирани (3 10 играчи) жив е! Играта за погодување со страшни цртежи и урнебесно погрешни одг�

Мек материјал : материјалот на играчките за суперхерои е многу мек пп памук, неверојатни играчки за супе

Scroll