Свеж
Hitachi 985342 возач бит 4мм хексадецимален 1 долг

Hitachi 985342 возач бит 4мм хексадецимален 1 долг

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 2.33

Алатките Hitachi Power го преименуваа во Metabo HPT Исти одлични алатки, со само ново име. Дизајниран според највисоките стандарди. Ригорозно тестирано и за перформанси и за издржливост. Алатките Hitachi Power го преименуваа во Metabo HPT. Исти одлични алатки, со само ново име. Дизајниран според највисоките стандарди. Ригорозно тестирано и за перформанси и за издржливост. Секој додаток на Хитачи е дизајниран според највисоките стандарди и строго е тестиран и за перформанси и за издржливост. Хитачи е лидер во истражувањето и развојот на алатките за електрична енергија и постигна многу први во индустријата за електрични алатки. Денес, Хитачи ја продолжува традицијата на иновации и инженеринг со нови функции, покрај класичниот квалитет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

●ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ ЗА ПЕВА И ПЕРФОРМАНСИ ОТПОРНИ на ПРАШИНА} нашите торби за облека се израб

стомна за пенење млеко Изработена од квалитетен керамички материјал, поздрава и побезбедна, издржлива �

● Брзо одводнување : Покачената основа може да ја филтрира водата, спречувајќи натопување и стискање до

【Квалитет на домашен салон】 Нашите нови трепки за кластери се лесни за примена и испорака удобни, бесп�

_Материјал : 900Д шифрирана Оксфордска ткаенина +Димензии : 5, 9х9, 44х3, 14 инчи / 15х24х8 см +Повеќе прегради : 2 го�

Овој производ е гордо направен во еден мал град во Северна Каролина, САД Се гордееме со производство на �

Природна Декорација На Резервоарот За Рибиова дрво бонсаи дрифтвуд од 6" х 8" е направено од вистинско ле�

●БРЗО ЗАГРЕВАЊЕ●Користејќи лесно за спроведување на топлински компоненти, брзо ќе се загрее за 3 секун

RAM меморија нуди разновидна линија на производи која е заштитена со над 100 издадени патенти со повеќе од

Димензии : 24 х 1 Ѕидната Уметност Е Подготвена За ЗакачувањеНе Е Потребна Инсталација или Хардвер За Лес�

CrMo ЛЕГИРАН ЧЕЛИКCrMo длабоко влијание приклучок карактеристики со додадена сила, повисоки работни темпе�

Марка : ГрузијаПацифик Материјал : Хартија 110 Салфетки по Пакување Додадете безвременски Допир На секој

Овој Производ е : Реконструиран Заменува ОЕ : 23319180 Висококвалитетни резервни делови за замена...

Димензии (во инчи) : 4 H x 4 W x 1 / 4 D градежно одделение Инсталација на подот не се препорачува Слика нанесена

[Широка апликација] Оваа машина за преклопување е идеална алатка за ременот на домаќинството и индустри

100% полиестер (рециклиран) Затворање на привремено Само миење на рацете Силиконска рекламна тркачка тим�

Materialидни куки Материјал : фиберборд, железо Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на wallидн�

Совршена големина Големината на овој знак на дрвена кутија е околу 5 x 5 инчи Премиум квалитет Нашиот зн�

Големина : прибл 20 см / 7,87 инчи во должина; Стил : 6 стилови Материјал : изработен од нерѓосувачки челик и п�

Мерач на компресија : мерачот за компресија на моторот опремен со систем за брзо исклучување и копче за �

Гаранцијата на производителот не може да се примени Компатибилни модели : Xperia XZ2 Премија Овој случај СО 0

❥ Кабинетот се справува со материјал : АБС, стакло Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на

Продадени како 5 / Пакет Лентата За етикета Лента Ви овозможува да ги означите сите јазичиња одеднаш Лес�

81 / 2" х 11" 3дел, 200 / книга (23 / 4 "х 71 / 2") Без ЈаглеродБело, Канаринско, Розово Отпечатоци Во Црвено мастило Со �

€USB Напојување●USB напојување, погодно за повеќето уреди што поддржуваат USB порти, како што се лаптоп ком

Состојба : Нова Дел Тип : Резервни Сите производи тестирани за издржливост, сигурност и перформанси Апли

Пвц отстранлив лепило Произведено во САД Или Увезено Оваа налепница за игри е изработена од самолеплив�

① ГОЛЕМИНА 86 х 54 х 0,22 мм / 3,4 х 2,1 х 0,01 инч(Л х ш х) ① МАТЕРИЈАЛОТ ●Визиткартичките се изработени од легура

☑ мазната површина гарантира дека можете лесно да ја исчистите Прашината може брзо да се отстрани со на

✅ 14 "Електрода за заварување 5 / 64" Дија, AWS E6013, 5 lb ✅ Материјал : јаглероден челик ✅ Должина : 14 in...

Алуминиумска легура Произведено во САД Или Увезено 🎅 случајот со визиткартичката е изработен од пол

За да ја задоволи секоја потреба, овој пакет комбинира модул за меморија за оверклокување и нагон со цвр

Scroll