Свеж
Zitay Ultra Thin Micro HDMI до HDMI кабел 1,64ft / 50cm, голема брзина 4K 30P HDR HDMI 2.0, компатибилен со GoPro Hero 7/6 / 5, Sony A5100 A6000 A6600 / A6400-3042

Zitay Ultra Thin Micro HDMI до HDMI кабел 1,64ft / 50cm, голема брзина 4K 30P HDR HDMI 2.0, компатибилен со GoPro Hero 7/6 / 5, Sony

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 3.33

Должина од 50 см, дијаметарот на кабелот е 3,2 мм Ултра тенок и е добар за ладилни камери. Флексибилно, може да биде свиткано без оштетување. Висококвалитетни материјали, во кои има злато-позлатени конектори, бакарни проводници, алуминиумска фолија,. Двонасочно : HDMI до Micro HDMI или Micro HDMI до HDMI. Должина од 50 см.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Добро изработен Држач За Четка За Шминка : Направен со влакна со средна густина внатре со огледувано ста

Материјал : високо јаглероден челик Механизмот за крцкање со прилагодлива сила на стегање овозможува п�

Тропските острови нудат совршен амбиент за релаксирачки одмор што ќе ви овозможи да се наполните во пре

Алуминиумска Фолија 5000 квадратни метри Двострано Засилено Алуминиумско Зрачење Бариера Таванска Фоли�

Светски Влезен Напон 100240ВАЦ 50 / 60хз ОВП, ОЦП, ДКП Заштита (ОВП : Над Напон Излез Заштита ОЦП : Над Тековната

Галванизирани Торбички Избрани Големини : Големи : 14" (Висина) 7,25 "(Должина) 3,75 "(Ширина); Мали : 9" (Висина) 4,25

€ Патување Електронски Организатор Големина : 5 9х9, 44х3, 14 во / 15х24х8 см ● Материјал За Организатор на елек

● ЗДРАВИ МАТЕРИЈАЛИ и ДОБРО ИЗРАБОТЕНИ : Изработени Од Нерѓосувачки Челик Од 304 Степени На Храна, Здрави

детски тепих : мери 32" х 52 " големи димензии, овој екстра голем детски тепих што повеќе од дете може да го и

Dim димензијадијаметрите на плочите се 8,2"(21см) , 9,4"(24см), 10,6"(27см) Вкупната висина е 12" (32 см), има приближно 18

Бела керамичка 11оз кригла со сина внатрешност и рачка Слика отпечатена од двете страни...

● 328 стапки Лента Мерка, 1 / 2 Во Сечилото Должина на сечилото : 328 стапки ● Тип На мерење : SAE / Метрички...

Едноставен и компактен дизајн со елегантен изглед и може да се користи за складирање колективни накит О

Questares q : Специјалниот дизајн и висококвалитетните материјали гарантираат дека адаптерот се чува на нис�

Сите наши напори треба да датираат, нè направија еден од најголемите меѓународно оперативни производит

Материјал : ЗАШТИТА НА Животната СРЕДИНА 316l Изработени од нерѓосувачки челик, издржливи, без избледени,

Големина На конец : М3 х 12мм / 0,12 "х 0,47" (Д*Л); Вкупна Должина : 18мм / 0,7" Тежина : 16гр; Име На Производот : Завртк�

големинаприближно 5,9 инчи х 4 инчи Професионално печатени персонализирани покани и коверти Печатени ед�

Лесен за употреба : И двете страни на владината пила на табелата може да се прилагодат на 60 °, а аголот мо�

? Овој Пакет Содржи : Организатор На Кутија За Накит за организирање на сите видови накит, вклучувајќи об

I2 C серискиот интерфејс е лесен за интегрирањеДигиталниот дизајн на сензорот овозможува резолуции до 14

100% микрофибер Патувајте вреќа за спиење / душек со дремки со прицврстена перница : се трансформира од вр�

Видливоста може да се прошири при возење ноќе, а јасно се гледаат далечни пречки, кои може да се избегнат

Име на производот : Цевка Што Се Собира Топлина;Материјал : Полиолефин;Номинален Напон : 600 V Ниво На Темпе

Име На Производот : Цевка Што Се Собира Топлина;Материјал : Полиолефин Ниво на температура : 125С;Запаливо�

Што Ќе Добиете : пакетот вклучува 2 парчиња организатори на ѕидни датотеки за канцеларија во црно, секој

ГОЛЕМИНА НА КУТИЈА7,2" ШИРОК х 4,7" ДОЛГ х 2,2 " ВИСОК Декоративна и пространа метална кутија за складирање со

Должина : 52мм 50 парчиња Стил на возење : Ништо Стил на глава : рамен Број на модел : / Пакет : 5099 п...

Произведено во САД Прачка и Чак Само За Алатки За Отстранување На Јадрото Произведено во САД Прачка и Ча

СОВРШЕНИ ЗА СЕКОЈ НАСТАН : Нашите Двојно Полнети Бисерни Розови Балони Од Слонова Коска И Хром Шампањ Се

●Премиум Материјал● складирањето накит е изработено од микрофибер стп кожа + облога од руно Мулти моде

Големина : 1 ролна 158in x 11,8 x 985ft x 0.05in (400mm x 300mm x 300m x 1,25mm); Стандардна должина на намалување : 15,8 инчи Капаци�

Тип На Производ : Лабораториско Снабдување Димензии На Пакетот : 31,242 См L X40, 132 См W X30, 226 См H Земја На Потек

Совршено Вклопување : Професионално дизајниран За samsung Galaxy smarttag и samsung smarttag+плус, ова куќиште ЗА GPS тракер

Телото на ламбата е изработено од висококвалитетен материјал од не'рѓосувачки челик : водоотпорен, отпо

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 19мм Спојување Создаден 2 Дијаметар : 28мм Должина На Спојување : 90 Спојување �

Ова Е Сосема Нов Прекинувач За Притисок НА Бојлерот ОЕМ Врвен Квалитет Оем Замена Дел!...

Scroll