Свеж
Festo DFM-40-80-P-A-GF, водени активатор DFM-40-80-P-A-GF

Festo DFM-40-80-P-A-GF, водени активатор DFM-40-80-P-A-GF

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 3.00

Тежина : 7,67lb Димензии на производот : 12,00 x 10,00 x 8,00 инчи. Состојба : Користено - како ново. Festo DFM-40-80-P-A-GFGuided Actuator Stroke : 80 mmpiston Diam : 40 mmdrive единица OP режим : yokeguide : liding Guide Operating Притисок : 0,15 MPa . 10 Barmax Брзина : 0,8 m/smode of operation : Двоен Актерлт ИД : 170866.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

НЕМА да работи На WERIZON AT&T / BOOST / CRICKET / METRO КОМПЈУТЕРИ или Било Кој CDMA Превозникот 4g Волте Во Светот Отклуче�

Пп Произведено во САД Или Увезено Материјал : оваа смешна двослојна бенто кутија е изработена од пп,робу

Пакетот Вклучува : овој сет вклучува 250 парчиња тешка патент вратоврска со различни големини и бои Црни �

ТАМБЛЕР од нерѓосувачки ЧЕЛИК : оваа кригла за патување од 14 мл е изработена од нерѓосувачки челик за из�

●Нерѓосувачки ЧЕЛИК● : Овој гумен за туширање е изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик за д�

МАТЕРИЈАЛ Оваа Двострана Печатена Те Сакам Бушел И Пек И Прегратка Околу Вратот Тоалетна Торба Изработ�

Оем Замена Дел Висококвалитетни Материјали Униформни Димензии Од Производителот Химото Предна Шок Вра

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 16мм Спојување Создаден 2 Дијаметар : 22мм Должина На Спојување : 90 Спојување �

Што има во пакетот? Еден сет На Плетена Корпа за Складирање Џамбо со 1 Пакет, димензии : 16 € "L x 13"W x 7 q" H...

Замена ЗА ТОЈОТА КОРОЛА ГОДИНА 2014 РЕГИСТАРСКА ТАБЛИЧКА СВЕТЛО БЕЛО ЛЕР ЗАМЕНА ЛЕР Единица по продажба :

Лесен Капацитет : Патничката Тоалетна Торба има големина 65 см, со затворен патент, има многу области за с

Изработени од бела керамика со завршна обработка со висок сјај Слика отпечатена од двете страни...

СТАКЛЕНИ ЧАШИ ЗА КАФЕ со КАПАЦИ Капацитет : 500мл ШОЛЈИ ЗА КАФЕ ЗА КАМПУВАЊЕ оваа специјална Чаша е соврше

Количина на пакет на артикли 1 Тип на производ видео картичка Овој предсопственик на производ е профес�

100% полиестер Направени во САД или увезени Почитувана кралица Ве молиме проверете ја нашата табела со го

Материјали : хартија од црница / Цветна боја : мешан тон жолта боја / модел : цвеќиња / код PD : TTA31#Тон жол�

100% памук Произведено во САД и Увезено Полиестер поставата Нема затворање затворање Миење Раце Само...

Направено од материјали, фино изработка, убава амбалажа и оваа четка за шминка Дрвена рачка за оптималн�

Овие ефикасно инженерски единици се направени да го држат секое парче хокејска опрема до воздухот, што �

Безбедност : без Олово, нетоксична опрема за камен, безбедна во микробранова печка,замрзнувач, машина за

(2) 55 Вати 4100К Ксенонски Халогени Светилки000 К Сини Светла за Паркирање 3 Функција Рокер Прекинувач Вклуч�

Далечински управувач : Инфрацрвен далечински управувач на плочата, брзина, насока, различен режим на ро�

80% полиестер + 20% спандекс3 " / 34 x 70 x 72 cm; целосно печатење на лице; одговара на повеќето седишта за автомоб

Долг сервисен живот Висока флексибилност 【Мултифункција】 Ребреста правоаголна гумена заптивка може �

Претворете еден влез HDMI во еден HDMI + аудио (SPDIF + R / L) излез Аудио излез Поддржува : SPDIF + R / L аналоген аудио и

ОВА Е СОСЕМА НОВ Прекинувач За Воздух НА Оем Печка Врвен Квалитет Оем Замена Дел! ОВА Е СОСЕМА НОВ Прекин

22 х Висока Дефиниција Телефото Објектив Оптимизиран За Мега Пиксел Фотографија Дигитална Леќа Со Висок

Ghostless Ghost е е прикажан емулатор (виртуелен приклучок) кој може внимателно да се вклучи во видео излезниот

Голем формат, совршен за млади студенти Овозможува простор за пишување и цртање Користете ракопис без с

Ракување Со Врвна Моќност : 350 Вати Рмс Моќ Ракување : 175 Вати Фреквентен Одговор : 30500 Hz Чувствителност : 87

Висококвалитетната конструкција од двоен ѕид од нерѓосувачки Челик спречува кондензација и го изолира

100% Корално Руно Должина : 40 См Сјајни Очила Гребење Кујнски Сунѓери за Со Рачка Маснотии Кујнски Мијални

Ремените ги надминуваат нивоата на објавени оценки на САД рма; тие се дизајнирани да настапат на иденти�

100% шифон Направени во САД и увезени Затворање на копчињата 715 дена испорака plSize Party Dresses Short Dressy Maxi Dresses plSiz

Замена ЗА ACURA ILX СО H / L ГОДИНА 2014 КОЧНИЦА СВЕТЛИНА Единица по продажба : 10 Замена ЗА ACURA ILX СО H / L ГОДИНА 2014 К

Ако сакате да ги чувате вашите производи за шминка или производи за нега на кожата, тогаш оваа чанта е за

●Голем Капацитет●пространиот главен оддел и џебовите обезбедуваат многу простор за организирање и об

Рачно изработени, со силен несмасен вкус Удобен дизајн, мазни линии и лесен за носење Може да се совпадн�

Производот е пакет од 2 предмети Содржина на пакетот : 1 € 4 K Краток HDMI Кабел + 2 € 8 K HDMI Адаптер Со Прав Аго�

100% полиестер Материјал : 100% полиестер Машинско миење, суво суво на ниско ниво Заоблен полите w / опашка од

✅material : Дихтунзите се изработени од јаглероден челик за отпорност на корозија, отпорност на топлина и и�

ЗАШТИТА ОД ЗАШТИТА ОД РАДИЈАЦИЈА ЗА ОДГЛЕДУВАЊЕ БЕБЕ Блокира зрачење од мобилни телефони, wifi, лаптопи 99,

Голем капацитет, може да складира многу работи Ова е креативна ткаена корпа од rан, изработена од високо�

големинаприближно 5,9 инчи х 4 инчи Професионално печатени персонализирани покани и коверти Печатени ед�

Scroll