Свеж
Обезбедување на тематски партии за пикник на лубеница за 16 лица | Плочи за десерт за хартија и салфетки | Фарм Дизајн на свежа лубеница

Обезбедување на тематски партии за пикник на лубеница за 16 лица | Плочи за десерт за хартија и салфетки | Фарм Дизајн на свежа лубеница

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 239.20

Овошни летни парчиња парчиња партии за пикник за пикник вклучуваат плочи со теми од цитрус и салфетки за 16 лица (16) 7 инчни плочи за мезе / десерт, дизајнирани како парче лубеница. (16) Дизајнот на салфетки за пијалоци вклучува парче лубеница на сива позадина и зелена граница. Овој сочен дизајн е поставен совршен за жешки летни излети, скара, семејни собири и многу повеќе. Фарм свежа лубеница за пикник за пикник е совршен за вашиот летен пикник, забава за базени, скара или кој било настан на отворено!. 16- 7 "Плочи за хартија за десерт. 16- 7" Плочи за хартија за десерт. Фарм свежа лубеница летен пикник десерт за снабдување со десерт вклучува (16) 7 инчни апетизети / десерт / закуски плочи и (16) салфетки за пијалоци, (5 инчи, склопени). Плочите за десерт се дизајнирани како парче лубеница. Дизајнот на салфетки за пијалоци вклучува парче лубеница на сива позадина и зелена граница.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

АПЛИКАЦИЈА : тоа е важна компонента на контролата на температурата на погоните со цврста состојба, пого�

Го елиминира движењето напред кон назад со закотвување на спротивставените тркала на приколки со танде

Засилени шипки со врвови за превртување ленти отпорни на рипување Се проширува за да се приспособат на �

Димензии (во инчи) : 6,7 Л х 4,3 В ЗАШТИТЕТЕ СО УДОБНОСТЛЕСЕН, дише и растеглив материјал Направено со 2 слоја

Преклопниот Дизајн Завршува Со прилепувања во 4те агли за да може лесно да се преклопи и расплетува и да

100% полиестер Затворање на патент Материјал за миење Егзотични маички за автомобили, автомобили, младин�

Пакет, вклучувајќи : Mini Bubble Bubble Wands Sets вклучува 90 парчиња мини меурчиња од меурчиња (без течност), 90 парчињ

Западен марк Германија мелење плоча, 4,5 мм, големина 5 Резервни мелење плоча (4.5 мм дупки) за запад марк ме�

90% мешавина од полиестер црни кошули за жени Бела кошула фустан жени жени облека жени црна кошула за жен�

Изработен Од Висококвалитетен Еколошки Лен, Со Нежна И Едноставна Текстура Совршен За Помали До Средни

Компатибилен Модел : [Важно] ве Молиме изберете го точниот модел на телефон во" Големина " пред купувањет�

Прекрасен дизајн со ниско сечење длабоко V предниот дел се вклопува во ниско деколте Купови, грб, продол

ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕННашата цврста колба за пиење колкови 8оз е совршена за секакви активности за пиење во за

Material Материјал за премија : Нашиот знак за дрво е направен од висококвалитетен дрвен материјал кој е лес

Time Време на делење : ① Експетитирана испорака : 35 дена ②стандардна испорака : 715 дена ☆ Во рок од 24 часа и�

Направено од дрво, внимателно изработено Мазна површина и дизајн Не е лесно да се избледи и да се деформ�

【За прилики ги користите овие флуоритни камен во вашата медитација, кристални решетки, олтар, за време

Материјал : пластика Големина : по влечење : дијаметар 20см Убав и убав, добар декоративен ефект...

100% акрилик Детска единечна рамо налепена на рамо, сјаен метален елек за земјоделски култури Табела со г�

Официјално лиценциран Карактеристики на вашето омилено лого и боја на училиштата Големина : приближно 5

♥ Модел и големина : Божиќно црвено вино Гном облик, 11 x 10,5cm / 4,33 x 413inch (приближно) Божиќно црвено вино Гном

Лепило со течна изолација силно запечатување, добра отпорност на вода, издржлива, висока цврстина Форм�

Изобилство количина и Стилови : ќе добиете 24 парчиња кадифен животински уши ленти за глава, вклучувајќи

100% памук Направени во САД или увезени Повлечете го затворањето Неверојатно вклопување : Оваа кошула има

FR 100% памук Направени во САД или увезени Еластично затворање Материјал и градежништво на машината : Обви�

●решетка за сушење монтирана на ѕид● држач за ѕид на решетката за сушење облека со 3 преклопни делови и

●Безбеден Издржлив●домашниот сеф е изработен од подебел цврст челик Телото на кутијата од цврст и нис�

Димензии( во инчи) : 8 H x 8 W x 0 Вметнете висок сјај 6" x 6 " керамичка плочка Клучалката во задниот дел на рамка

Изработени од висококвалитетна стп кожа, водоотпорна, отпорна на абење и лесна за чистење Наредени со р�

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, рачно, зголемување, патување Ка�

100% најлон Затворање на патент Омнисенка : Бидете безбедни и заштитени Омнисенка блокира UVA и UVB зраци за �

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Материјал : Памук и полиестер...

● Целосна Должина : 72 мм; Дијаметар На Морон : 15 мм ● Отпорен На Топлина, Антистатички ● Операција со едн�

100% Полиестер Затворање на врвка Миење Раце Само Премиум 100% полиестер песна јакна и панталони во стилот..

Водоотпорен Материјал овој патнички електронски организатор е изработен ОД 900Д шифрирана Оксфордска т

Повеќе форми : Нашите шаблони за геометриски цртежи доаѓаат во различни големини на кругови И центрите �

Кристално ветување прстен гломазни прстени накит гроздобер венчален прстен сет прстени за вашата дево�

Спојка за батерии до адаптер за наизменична струја Ограничена гаранција од 90 дена Компатибилност : Lumix D

Дали знаевте дека 60% од жените носат подлога за погрешна големина? Ова може да доведе до протекување Зас�

Scroll