Свеж
Абаодам 12 парчиња јајца свеќа за свеќички трпезарија декор ноќни светла за деца свеќи во форма на јајце во форма

Абаодам 12 парчиња јајца свеќа за свеќички трпезарија декор ноќни светла за деца свеќи во форма на јајце во форма

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 2.33

LED Flamless свеќи- Сјај светло светло, што е за создавање на амбиент на прослави на забава или празници LED ноќна ламба- идеална за украси, може да биде како светла за расположение или ноќни светла, да донесете повеќе уживање. Електрични лажни свеќи- дизајн во форма на јајца, изгледајте толку шик и уникатно, дополнителна декорација за вашите специјални настани. Батерија- Мулти-, за ресторани, домашна и градина свадба, забава, фестивалски украси,. Светло на свеќа- тие можат да бидат безбедно со деца и миленичиња, како и во близина на завеси, кревети и други мебел за домови. Список на пакети 12 X Светла на свеќи -Батер : 1 копче за батерии на батеријата.97x2 Велигденска ноќна светлина. -Поид Боја : Бела LED чај светло -Материјал : LED, PP Flicker Party Flamestless Teal Light -светла боја : топли бели електрични чајни светла -повеќенаменски, за ресторани, свадба за дома и градина, забава, фестивалски украси, итн. - За украси, може да биде како светла за расположение или ноќни светла, да донесете повеќе уживања во ноќните светла за децата. - Нема опасности од пожар или ризици од горење, безбедни за семејства со миленичиња или малолетнички расадници ноќни светла.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Појас за Инвалидска количка : Нашиот прилагодлив безбедносен ремен за инвалидски колички е дизајниран �

Има широк спектар на апликации, и можете да го користите за чување овошје, итн Фината изработка и прекра�

Нерѓосувачки челик Широк отвор на устата за лесно истурање Јаже прицврстува на капачето...

ЕУ Рохс : Во Согласност ЕКЦН (САД) : ЕАР99 Дел Статус : Активни ХТС : 853640 Тип : Микро Голема Брзина Терминал Л�

Димензии( во инчи) : 8 W x 8 H x 1 / 4 D градежно одделение Инсталација на подот не се препорачува...

изработени од квалитетни материјали за издржливост Нелизгачки рачен зафат, им овозможува на вашите рац

изработен од висококвалитетен и издржлив материјал, кој има долг работен век кинески фенг шуи ингот...

Име На Производот : Пин Заглавие; Позиција : 40 Ред : 1;Агол На Монтирање : Директно Пин Растојание : 2,54 мм / 0,1

Стп Произведено во САД Или Увезено Големина : овој сопствен организатор на работната површина има димен

Апс Материјал : СТОМАЧНИ + Стакло Големина : [Копче На Вратата]3,5евизија 2,8 СМ / 1,38€1,10 ИНЧИ [Завртка]0,4 € 2,5 �

3 Инчен Тристегач + 3 Инчен Силиконски Заптивка (1 парче ) Цевка ОД : 3 Инчи, Големина На Прирабница : 89ММ, Одг

Прекрасно детално ботаничко гравирање во боја На рака Од Елизабет Блеквел од нејзината книга "Љубопите�

Висина Прилагодлива од 70" до 85" во 5 " чекори Основата е 63 "Л х 24" В Двете Лавици З доаѓаат Со Дополнителни Ш�

8790 HMA Длабоки Приклучоци (1 / 4" 6точка) 1 / 4 " SW 13 тиркизна 8790 HMA Длабоки Приклучоци (1 / 4" 6точка) 1 / 4 " SW 13 тирки�

Контрола на температурата, вграден сув чип за заштита од пожар 360° апсорпција на вода, дизајн со низок шу

1 Поттикне материјал за покривање : Капакот е изработен од мек силикон, кој може целосно да го заштити п

Боја На Текст : Црна Улични Знаци Боја : Бела Должина : 20 "(50см) Карактеристика : Рефлектирачки Слој...

Акрилик Произведено во САД Или Увезено Материјал : канцелариската таблата со исечоци е изработена од ак

шорцеви атлетски шорцеви шорцеви за џогер машки шорцеви комбинезон без грб високи моторџиски шорцеви м

Материјал : метална рамка и подлога за сунѓер;Боја : Црна рамка и црвена подлога 4 позиција потпирач за гл

Релеи способност против пречки, стабилни перформанси Широко се користи за сите мцу контрола, индустрис�

БЕЗБЕДНИ САДОВИ ЗА МИЕЊЕ САДОВИ : Приборот За Јадење Мепра е дизајниран да биде издржлив и целосно безбе

Пластичната површина е мазна, текстурата е многу добра, цврстината не е лесно да се скрши, тежината е мал

Играјте како омилени полжави од филмотБрзина, скок, лебдат, мелење и превртување со вашите омилени лико�

Кутани Јаки (опрема) Јапонски Јуноми Чај Чаша хокусаи Кутани опрема има уникатно senseетско чувство кое е �

Пакет1 : Јоргенсен Бар Стегидлабочината на грлото е 3 инчи, максималниот капацитет за отворање е 6 инчи 450

●2 Режими На Тренирање И Рачка Што Може да се Одвојува ● овој систем на макара за кревање тегови ја мену�

1 " НПТ (Национална Нишка ЗА Цевки Во САД) Најчесто користена стандардна нишка за цевки во ЦВРСТ МЕСИНГ В�

Рачно изработена ВО ВЕЛИКА британија од калај без олово Џебна Колбас Со Сигурен Врв На Завртката Врежан

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Затворање на копчето Машинско Пере�

● Вклучен пакет ќе добиете : материјали за декорација На роденденска забава : 1 банер, 1 голема декорациј�

Што добивате?●24 парчиња лажни нокти со дизајн во 12 различни големини, 48 парчиња лепливи јазичиња, подго�

3д Ефект Заштеда На Филм Уживајте во забавниот и висококвалитетен момент на снимање со РЕТО3Д Филмска Ка

● Хранлива и Урамнотежена Исхрана : тропските рибни снегулки се висококвалитетна храна за риби за сите

Scroll