Свеж
X-Gree M10x19mm рамен глава занишана орев Отворено завршен навој inter utser_ts 50 парчиња (M10x19mm tuerca de remache de cabeza plana de insersión abierta roscada insersión nutserts 50 piezas

X-Gree M10x19mm рамен глава занишана орев Отворено завршен навој inter utser_ts 50 парчиња (M10x19mm tuerca de remache de cabeza plana

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 2.67

Големина на низата : (г) M10/ 0,4 "; Име на производот : Орев на заниткување; Материјал : јаглероден челик, обложен цинк Тежина : 342 G; Содржина на пакет : 50 (+/- 2%) x навртки за занишани. Главна боја : бронзен тон; Големина на дупката за апликација (Д0) : 11мм/ 0,43 ". Големина на прирабница (dk*k) : 14 x 1,1 mm/ 0,55 "x 0.043" (d*дебелина); Тема на темата : 1,5мм (Тамањо де ла Брида (ДК * К) : 14 x 1,1 мм / 0,55 '' x 0.043 '' (D * Espesor); Paso de Rosca : 1,5 mm. Вкупна должина (L) : 19mm / 0,75 "; Дијаметар на телото (Д) : 13мм / 0,5" (вкупно должина (L) : 19 mm / 0,75 ''; Diámetro (D) : 13 mm / 0,5 ''. M10x19mm рамна глава навртката наврткана завршна навојна навојна навојна навој Вметнете Nutser_TS 50 парчиња · Рамни завртки на капачето на главата, дијаметар на женска нишка M10, вкупна должина од 19мм, површинска површина од цинк, орев за забивање на јаглерод челик.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Флексибилна инсталација, може да се инсталира насекаде на секое возило Погоден само за задни камери чие

Боросиликатно стакло Убавите бои го опкружуваат ова парче кога вистинското светло ќе го погоди Рачно и�

Преклопен и Прилагодлив : држачот за мобилен телефон може да се прилагоди, лесно да се прошири во висина�

Жал Ми Е Што Сме Затворени Знак Метал Калај Знак За Мало Продавница Светла Високо Видлив Знак За Вашиот �

[Висок квалитет на материјал] со употреба на германски патентирана увезена жицаЕМИ заштитен спроводлив

КОМПЛЕТ ЗА ЛАК ЗА СУПЕР БОЈАкомплетот за лак за одмор Во Клубот Во Боја може да се користи за создавање у

нерѓосувачки челик Божиќни Лажици За Мешање : изработка, со текстура во раката Табела Лажици : Кафе Лажи�

РАЦИОНАЛИЗИРАН РАНЕЦ ОД 26 ЛИТРИ : Носете опрема удобно во градот или шумата со овој елегантен ранец од 26

Забави украси Тема забава украси роденденски забави украси за возрасни забава фаворизираат хавајски з�

♬ Ако сте ги купиле нашите платнени салфетки и имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ни

Идеални Индустрии Идеални Индустрии Дел Број : 783250785018 Дел : Идеален 45119 Црвена, Бела И Сина Ракувана Жица

Платно Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен Од платно, многу издржлив Дизајн : дизајнот �

Акц ДО ДИН 3123, ИСО 3316 За рачни приклучоци со квадратен погон според DIN 3120, ISO 1174, со игла за заклучување...

? [СЕКОЈ АГОЛ ПОКРИЕН] Држач И Монтирање На Боксови Компатибилен со Acer Travel Mate P2 (TMP21452) Погледнете го екран�

Пакетот вклучува : 16 крпи за хартија за гости на Kiwi 8 "x 4" Ibrивотен дизајн : Овие гостински крпи имаат цврст

ВРВЕН КВАЛИТЕТ 100% висококвалитетен и цврст алуминиумски метал со кафеав антички, безбеден, издржлив и

Оваа Серија Налепници За Личност Е Изработена од Издржлив, Водоотпорен, висококвалитетен Пвц Материјал

ICexpertинвентар, основан во текот на 10 години, е професионален во електронски компоненти и производи за ин�

Увезени Пластична рамка Фотохромна леќа АнтиМагла Слој слој Објектив : Хд Поларизирана ОфШор Сина Боја.

MAIXBIT RISCV DUAL CORE 64 BIT CPU POSS BOARD MINI PC + LAGRE LENS + комплет за екран на екранот Вовед во Maixpy : фирмверот Maixpy ​​е фирмв

Овие се bitsидарски јадро битови Се користи на рака држени вежби или со адаптер (ADJAC) за да се користи на ре�

Пакување од 3 Лажицивисококвалитетната лажица за кафе е идеална за секојдневна употреба, како лажици за

★ [Не калено стакло] Забележете дека овој заштитник не е калено стакло, туку мек филм на TPU ★ [[AntiSpy] екран�

●Издржлив Материјал●овој леден ракав за кафе е изработен од издржлив неопрен со висока густина со фле�

Ние создаваме иновативни брзини и технологии на отворено од 2015 година Тоа е добар почеток Magcomsen е незави

Се применува за дома, канцеларија, училиште и други места Корпа за отпадоци од хартија Без Капак Стп Кож�

Фесто Оригинален Сосема Нов Производ Ве молиме проверете го моделот и бројот на производот на производ�

Ве Молиме имајте предвид дека овој заштитник на екранот е Тпу Мек Филм, А не Калено Стакло ● [Отпорен на �

Материјал : алуминиумска легура + силика гел Дизајн на клип за вкрстување : лесен за чување, избегнувајте

Омоциите се Забележете го видот на производот што ви треба при купување Насловот е модел на производот..

Модел : 2 V02506; Тип На Работа : Директно Дејство Влез = Излез = ПТ 1 / 8" Тип : 2 Позиција 2 Начин; Потрошувачка На

Scroll