Свеж
Симпатична зајак со лак молив кутија кутија за пенкала тинејџери за канцелариски држач за чанти сочинуваат торбичка за торбичка за торбичка за торбичка

Симпатична зајак со лак молив кутија кутија за пенкала тинејџери за канцелариски држач за чанти сочинуваат торбичка за торбичка

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 384.00

Голем капацитет : Големина 8 Овој голем случај со моливи обезбедува голем простор за складирање на училишни станици и други додатоци, може да има пенкала, моливи, калкулатор, налепница, мали предмети како бришачи, острилки, лепливи белешки и билети и други додатоци. Висок квалитет : Случајот со моливи со употреба на висококвалитетна PU кожа, која е многу издржлив и практичен материјал со силен патент, петел и отпорен на абење. Цврстиот материјал штити додатоци од нечистотија, гребење и шок. Совршено за долгогодишна употреба. Практичен дизајн : торба со молив со голем капацитет со 2 прегради. Патентот дозволува да се отвори широко и лесно, а соодветните предмети можат да се извадат или чуваат сè додека го отворите или затворите соодветниот патент. Мулти-намена : Рачната лента е лесна за носење. Овој случај со моливи може да се користи и за други цели, како што се торби за патувања или женски козметички кеси. Совршен подарок : Ова е добар избор за подароци кога децата или соучениците започнуваат училиште. Исто така, може да се даде како убав подарок за пријателите, семејството, соучениците, колегите. Идеално за канцелариски материјали, дневно складирање или торби за патувања за момчиња, девојчиња, тинејџери, возрасни, жени, мажи. Голем капацитет за молив Пенки за канцелариски колеџ, Големо складирање торба со висок капацитет за торбички за торбички, организатор на кутија за тинејџери/тинејџерски пенкало/молив со голем капацитет, може да се користи како кутија за молив, козметички кеси, торба за мобилни телефони и монети Спецификации на торбите за монети : Материјал : ПУ кожа Големина : 8.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

1936 Линколн Пченица Цент денар исклучително парична казна 1936 Линколн Пченица Цент Денар Во Исклучително

Должина : 7,6 инчи (192 мм) Ширина : 10,4 инчи (265 мм) Димензии на хартија за складирање : Б4 од двете страни : Б5 од

Одлична изработка со деликатна шема за резба, може да биде добар подарок за вашите пријатели или семејс�

Пвц Врвот Заврши Не Се Лизга Назад Димензија на пакетот : 8 Пвц Врвна Завршница Не Се Лизга Назад...

Рачен основен монтиран кран, 4, 000 lb, висина под распон : 10 ft Оваа листа е за секоја Рачен основен монтиран �

Висококвалитетна хартија, мазна површина, удобна за носење Божиќ цртан филм модели дизајн, совршен Како

ASME B1620 дихтунзи за ASME B16.5 прирабници / класа 900 Центарот на прстенот точно го лоцира заптивката на лицето �

Сандали за жени широка ширина ? Најдобри подароци за мајка / жени / сопруга / девојка / ? Купете сега? Денеш�

Вкупна димензија( во инчи) : 18 х 27; големина на слика (во инчи) : 16 х 16 Изработен од 100% еднослоен полунепроѕи

Овој бокал е дизајниран да биде отпорен на абење, кој има долго време на услуга Изгледот е едноставен и м

€ Убава Цврста Метална Монета Можете да го користите како игра реквизит ● Одлична идеја за подарок за м

Суперјуниорските визии доаѓаат во база на два стиловиспојување и вртење Заграден дизајн ги задржува за

♥ Преносен ладен новост Содржи 5 прекрасни бои мини камера во форма за избор Направено од мек ПВЦ гумен

75% полиестер, 25% памук Направени во САД и увезени Посебен акцент : Проверете ја табелата со големина за да

Оваа бенто кутија е изработена од пп материјал, цврст и издржлив, еднократно, дизајн на тока, удобен прек

Bluetooth овозможено за лесно безжично стриминг Свежи и моќен систем на 5 звучници Војдовите на динамички оп

Големина Вкупна Големина : 55 х 24мм / 2 ЗАШТИТЕТЕ ГИ ВРАТИТЕ Вкупна Големина : 55 х 24мм / 2 ЗАШТИТЕТЕ ГИ ВРАТИТ

Полиестер, Најлон Затворање на врвка Миење Раце Само [Повеќе Избори] Крст крст назад или без грб, многу у�

Сијаличка за компатибилна проектор со висок квалитет за Sony VPLVW60 Овие компатибилни светилки се идеални з

?Добар Материјал : овој временски контролен вентил на часовникот е изработен од абс пластика, со висока �

ТИП НА МАТЕРИЈАЛ : Водоотпорна Кожа нашите производи се изградени да го издржат абењето на секојдневна�

Бенто Со 3 Садови : Нож, Вилушка, Лажица И Носење Многу Е Погодно За Носење Опсегот Отпорен На Температура

Кожа Големина 14, 5х14, 5х3 см (расклопена големина20, 5х20, 5 см) МатеријалИзработен од висококвалитетна микро

СТИЛ : од забавни и чудни до традиционални форми, овие садови можат да послужат низа пржени гарнитури ка�

Најпрактично1 USB 'A' Portенски порта за конектор 2 Поддржете ја стапката на податоци со голема брзина до 480 Mbp

Пластика Предвремено затворање Мини Рачни Усб Мини Ветер Моќ УлтраТивка И Удобен Студент Канцеларија П

СВРШУВАЧКА ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК : нововерижената двојка ќе ужива во релаксирачка вечер со нивното ново омил

????????? Пролетните врвови за жени / женски врвови, облечени обични / женски резервоари на врвовите / од врво

Cat7 SSTP shiedleded ethernet кабел стандард обезбедува перформанси до 600 MHz и може да се користи ЗА 10 BASET, 100 BASETX (Брз Ет

Издржлив И Стабилен : Конекторот Го Прави Поврзувањето На Двете Чаши Постабилно И Издржливо, А Дебелина�

СТП кожа Направени во САД или увезени Оваа кутија за складирање на далечински управувач е изработена од

Замена за Обратна Осмоза 10 Инчен Стандарден Филтер Замена за Обратна Осмоза 10 Инчен Стандарден Филтер О

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

Вентил притисок рејтинг 250 пси / 17 2 бар нешок ладен работен притисок Максимална температура на услугата

Водоотпорен МатеријалИзработен од кожа, не грижете се дали предметите во торбата ќе се навлажни, одржув

Големини : PH1; PH2; PZ3; PZ1; PZ2; PZ3; рамен 5,5 mm; 6,5 mm; 8mm, 50mm долг x 3 / 8 " d Приклучоци произведени од хром ванадиум со и�

Димензии на пакетот : 45,21 L x 21,84 H x 221 W (сантиметри) Тежина на пакет : 2,4 фунти Земја на потекло : Кина Број на

ДВИЖЕЊЕ НА РАБОТА : стоењето на место цел ден има свои ограничувања, а седењето на место веќе не е опција�

Отстранливи макари : внатре има отстранливи шестоаголни завртки, кои можат да се заменат во секое време

【Исклучителен дизајн】рамо е многу разноврсно лизгање само како ќе се чувствувате многу безбедно, носе

95% Полиестер, 5% Спандекс ● Четиринасочно истегнување, отстранување на пот, лесна, мека ткаенина ● Безбе�

Scroll