Свеж
Голем пластичен клип на хартиена хартија „Божиќна мечка“ на Azeeda

Голем пластичен клип на хартиена хартија „Божиќна мечка“ на Azeeda

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 0.67

91мм x 45мм Лесно се лизга на документи. Силен зафат за држење документи заедно. Одликувајќи се со дизајн од еден од нашите талентирани дизајнери. Исто така достапно во поголема големина. Овие пластични клипови за хартија се идеални за прицврстување на документи и организирање на документи; Печатено со уникатен дизајн од едната страна, нежниот клип лесно се лизга на документи. Одлично за дома, училиште или канцеларија! Овие хартиени клипови се достапни во две димензии : големи (91мм) и гигант (141мм). Големина : Голем дел : 45mmheight : 91mmdepth : 2mm Големина : гигантска ширина : 72mmheight : 141mmdepth : 3mm Ве молиме Забележете : Цената е по индивидуален клип. Овие еколошки клипови се направени од рециклирани материјали, така што бојата може да варира малку од серија до серија. Се разбира, тие секогаш ќе изгледаат убаво - и помагате да ги зачувате китовите!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Безжични брзини до 150 + 433 Mbps Продолжен опсег и перформанси со 802 Иновативен минидизајн Пренесувајте HD ви�

☕ 【Висококвалитетно дрво од орев】 Kmise Espresso Knocking Cox е изработена од чисто природно цврсто орев, кое има п

Забелешка】 Поради грешки во пакувањето на производителот, доколку откриете дека производот добил со т�

Материјал : бакар / пластика Површина : затемнето Позлатеност : калај AWG 2 x 22 (бело) : F : 8mm L : 14,5 mm W : 5mm D : 1,8mm C

Широко апликации овие сет на рутер за јазици и жлебови се навистина разноврсни за вашата дополнителна �

Материјал : силикон; Одделение : храна; Цврстина : Стандард (70А 80А) Облик на пресек : круг; Систем на мерење

Прекинувачи Име на прекинувач на производ : Monolever Cross Cross Rocker Master Switch Model : HKB601 HKB6011 Position : 2 Rated Voltage : 660vrated ст�

95%полиестер, 5%аоли Еластично затворање Само миење на рацете Долгото здолниште за танцување на стомакот

Пакетот вклучува : Божиќни украси во училницата Сет доаѓа со 75 парчиња Божиќни исечоци и 100 точки на лепа

【Материјал】 Оваа прекрасна кутија за пилули во форма на квадрат е изработена од висококвалитетно елек

Ставката е нова во полето Идеално за клиенти, клиенти со среден и мал бизнис кои сакаат сигурен уред за р

Јапонски увоз на Котобукија Инспирирани од магично повиканите лопати што често ги гледавте во фантазиј

▼ Погодна рачка и 4 тешки тркала за мазно тркалање и движење Sport послужавник ABS : 3 ленти за складирање на A

Куки за лепило : Лепички на wallидни куки Ве молиме не користете на површината на предметот со влажна, масл

Leand sung Опис на модулот : 1, модулот е во согласност со меѓународните стандарди за безбедност, областа за к�

Пролет константа (N / MM) : 1,0 инчи (25,08 mm); Надворешен дијаметар : 1,7 инчи (44,5 мм) Бесплатна должина : 3,9 инчи (100 �

Вклучен пакет : 3 парчиња пенкала за четки за боење на вода, може да се избере различна големина Големина

8 од 8 инчи, мешавина од памук / 50 / 50 памук / полиестер Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси Ват�

Закачалка за црево од градина x 1 сидра на сув wallид x 2 изграден до последен безбеден и здрав дизајн...

Дизајнот на шупливата е корисна за да се задржи вентилација и сушење, ние веруваме дека држачот на Stand Stan

Премиум материјал : Направено од високо квалитетна хартија Крафт, еколошки и рециклирачки, без чуден ми�

[Со 3 парчиња чаши] со 3 различни чакови со дијаметар, лесен за замена и инсталирање, за да се задоволат ра�

Универзално вклопување за сите големини на разлики Универзални вкрстени шипки, носат до 2 сноуборд или 4

Име на производотваријабилни отпорници Тример Потенциометар Содржина на пакет : 20 парчиња x Потенциоме�

[Двојно еднострано 3 парчиња] знамињата на ветеранот на морнарицата за надворешни 3x5 се двострани дизајн

Компатибилен со повеќе RGB конекторикомпатибилни со 3 PIN интерфејс RGB производи на мејнстрим m / b брендови

Чувајте го уредно : вашата потрага по место за да ги изгаснете цигарите е завршено! Оваа корисна мала мет

Дрвена ѓубре од канта за отпадоци од корпа, хотелска дневна соба канцеларија за отпадоци Направено од т�

Направено од мешавина отпорна на вода од неопрена и еластан Затворањето на патентите го одржува вашиот

Бесплатна мобилна апликација Mac далечински компатибилен софтвер 4 канал POE Switch Вграден 2 терабајт Беспла

Официјално дистрибуирана нова и оргинална ставка од производителот Сите артикли и карактеристики од о�

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна...

за дупки и работнички маса со брз прилагодувач Челична вилица со хоризонтални и вертикални Vжлебови за �

Прекинувач на копчето за името на производот Вклучување на типот на акција Контакт Тип 1 Не (нормално от�

Дрвен распнување на Сан Дамиано : Реплика на распнувањето во црквата Сан Дамјано што Свети Френсис клек�

5мм LED диода Боја : Бело зелено црвено сино жолто портокалово розово виолетово топло бело Боја : Бело зеле

Главен материјал : 304 не'рѓосувачки челик; Содржина на пакетот : 1 x око за око Име на производот : вртење ок

Scroll