Свеж
EAI заптивка на маслото 95мм x 120mm x 13mm Tc двојна усна w/пролет. Метална кутија w/нитрилна гума обвивка

EAI заптивка на маслото 95мм x 120mm x 13mm Tc двојна усна w/пролет. Метална кутија w/нитрилна гума обвивка

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 0.33

Истиот работен ден испорака !! Супериорен квалитет и издржливост : EAI заптивките на маслото се дизајнирани со здрав јаглероден челик пролет и висока јачина на нитрилна гума за сигурни и долготрајни перформанси Оваа заптивка за гума на капакот од 95мм е лесен и не е лесен за стареење. Запечатете го истекувањето и нечистотијата : Повеќе не се нагласувате од излевање од вашите ротациони елементи! Изработено со гума, гарнирска пролет и внатрешна метална кутија, оваа метричка заптивка за масло од нитрил ефикасно го спречува истекувањето на лубрикантите и спречува внесување прашина и нечистотија во вашата скапоцена машина. Одлично вклопување : 95mmx120mmx13mm големина. Совршена заптивка за масло со двојна усна за автомобилски коленести мотори, диференцијали, камшици, вратила на оските, машини, пумпи за вода, вентили, предни и задни тркала и мотори на возила. Нашата заптивка за нафта ќе се вклопи совршено секаде каде што ви треба. Отпорност на висока температура : Со својот дизајн на материјал од 70 A нитрил бутадиен гума за покривање, оваа пролетна натоварена метричка ротирачка вратило ќе издржи температури од -40 ℉ до 226. Течности за јаглеводороди : Инженерски за околината за запечатување на јаглеводородни течности, оваа заптивка на маслото од 95х120х13мм ТЦ ја зајакнува добрата отпорност на маснотии, минерално масло, хидраулични течности и нафтено масло. Што повеќе, овој заптивка има мал оток во вода, обезбедувајќи долгорочна употреба. !! Истиот работен ден испорака !! Супериорен квалитет и издржливост : EAI заптивките на маслото се дизајнирани со здрав јаглероден челик пролет и висока јачина на нитрилна гума за сигурни и долготрајни перформанси. Оваа заптивка за гума на капакот од 95мм е лесен и не е лесен за стареење. Запечатете го истекувањето и нечистотијата : Повеќе не се нагласувате од излевање од вашите ротациони елементи! Изработено со гума, гарнирска пролет и внатрешна метална кутија, оваа метричка заптивка за масло од нитрил ефикасно го спречува истекувањето на лубрикантите и спречува внесување прашина и нечистотија во вашата скапоцена машина. Одлично вклопување : 95mmx120mmx13mm големина. Совршена заптивка за масло со двојна усна за автомобилски коленести мотори, диференцијали, камшици, вратила на оските, машини, пумпи за вода, вентили, предни и задни тркала и мотори на возила. Нашата заптивка за нафта ќе се вклопи совршено секаде каде што ви треба. Отпорност на висока температура : Со својот дизајн на материјал од 70 A нитрил бутадиен гума за покривање, оваа пролетна натоварена метричка ротирачка вратило ќе издржи температури од -40 ℉ до 226. Течности за јаглеводороди : Инженерски за околината за запечатување на јаглеводородни течности, оваа заптивка на маслото од 95х120х13мм ТЦ ја зајакнува добрата отпорност на маснотии, минерално масло, хидраулични течности и нафтено масло. Што повеќе, овој заптивка има мал оток во вода, обезбедувајќи долгорочна употреба. Уживајте во мазна перформанси на машината со помалку протекувања и дефекти во компонентите на машината, истекувањето може да доведе до мешање на различни медиуми или да доведе до штетни загадувачи кои влегуваат во вашата машинерија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Quish callCooking Престилка е изработена од врвен полиестерски памучен материјал кој е мек за допир од памучен �

1 Мерење на белината на сината светлина на супстанции како што се хартија, градежни материјали, скроб, бр

Големина : 3 см дијаметар, Тркалезна форма Материјал : налепница за бакарна плоча Количина : 12 листови ети

Опсег : 11 / 2 – 33 / 4" / 3895мм со вклучени додатоци Повеќето разноврсна Машинист Џек Завртка Вклучува 2 ексте

Уникатен Стил На Дизајн : Оваа Чешма е Совршено Надополнување за Вашата Бања со Впечатлив Изглед, Мазни �

Корпа за отпадоци со рачна рачка за стапала, отпечаток од прст, анти фаулирање и издржлив ● ПОУРЕДНО ПО �

▲ Одделот за батерии може да се грижи за литиумските батерии компатибилни со различни големини, а прост

95% полиестер, 5% памук ❤ 【Висок квалитет на материјал, умерена дебелина】 ткаенината нема истегнување...

Единствениот гравитациски управуван, двофазен ладилник на ПРОЦЕСОРОТработи без пумпа и користи диелек

Вклучете 1 поставете монтирање на двојна мониторска маса и 1 поставете универзален комплет за адаптер з�

Обвивките На Зглобот Ги Штитат Вашите Зглобови Од Сериозни Повреди При Екстремно Кревање Тежина Супер �

18 Во еден комплет за додатоци за акциони фотоапарати Лента за глава, лента за зглоб, лента за градите, кл�

Полиестерски материјал Патент Околу двопреклопен дизајн, пренослив, цврста структура, издржлив...

1 Калено Стакло Заштитник На Екранот 1 Прирачник За Инсталација 2 Етикети За Позиционирање 1 Налепница За

Приклучок и Репродукција : куќиштето На хард дискот М2 ссд +приклучна станица поддржува 6 читање на прист

тинплејт Полнила За Корпи За Јајца од Зајаци : тоа не може да биде како кутија за бонбони, туку и како укр�

ICexpertинвентар, основан во текот на 10 години, е професионален во електронски компоненти и производи за ин�

Водоотпорна и лента отпорна на нафта со агресивна адхезија и голема јачина на затегнување Самолеплива �

Производ 1 : Cobolt Висока Потпора XL Компактен Болт Намалување Производ 1 : Cobolt Висока Потпора XL Компактен Бо

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран DC стрипови производ Рачно изработена кожна конструкција.

●Висококвалитетна Ткаенина●оваа торба за градинарски алат е изработена од висококвалитетен материја

Оваа ставка ја продава продавач од трета страна Попустот е обезбеден од Ова е ограничен временски попу�

Уникатен дизајн во форма на лебед, стилски и елегантен, па дури и може да се користи за украсување на дом�

Повеќе сцени користат, многу практични и креативни, шик и елегантен, прекрасен декор за домаќинство Диз�

Модерни Дрвени Столови, Цврсти И Издржливи : нашето дрво за јадење со коска од желби беше избрано од силн

Големина : 10x16x02 "Куката е поставена зад знакот, подготвена за виси, вклучени се сите хардвер...

_Материјал : 900Д шифрирана Оксфордска ткаенина +Димензии : 5, 9х9, 44х3, 14 инчи / 15х24х8 см +Повеќе прегради : 2 го�

100% Акрилик Затворање на повлекување Миење Раце Само Изработени од 100% акрилик Една големина најмногу од�

Стапчиња на какви било чисти, суви, масни, непорозни мазни површини како стакло, прозорец, метал, плочка,

Прилагодено е : Да Тип : Топлина Се Намалува Потекло : Континентална Кина Сертификација : НИКОЈ...

28 Должина Од 2 Метри СФФ8088 ДО СФФ8088 конектор Висококвалитетен Амфенол skewclear кабел Сонце И Оракл П / Н 53038830

Безжична Правосмукалка : без разлика какви цврсти материјали и течности, лесно може да се справи со саѓи

Задебелени Материјали : Попречувачот За Перење Пеперутки За Мачки Е Направен Од Ткаенина Од Ткаенина Од

Висока дефиниција (обложен дизајн) +10 леќи од крупен Оптичко стакло со високоиндекс / ниска дисперзија 2

Материјал : Памук и полиестер ◕‿◕ 【За испорака】 Експедитирана испорака : 47 дена Стандарден превоз : 1218

Scroll