Свеж
Dododiy 225pcs Circlip 18 големини C-CLIP мијалници Snap Shop Assostment Alayloy Steel Steel Circlip Snap Snap Clip Clip Rings Постави

Dododiy 225pcs Circlip 18 големини C-CLIP мијалници Snap Shop Assostment Alayloy Steel Steel Circlip Snap Snap Clip Clip Rings Постави

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1.00

Направено од издржлив и зацврстен метал со јачина на затегнување, добра отпорност на корозија и отпорност на маслото Тешко и издржлив. Овој комплет вклучува 225 кругови, вкупно 18 различни големини на кругови, кои можат да се користат за различни намени и проекти. Секоја големина е уредно ставена во одделот за индивидуално во про transparentирен случај за складирање, лесно може да се добие потребната големина. Добро за добрите и хобистите, одлично за оски, шахти и други подвижни делови. Надворешен безбедносен прстен за задржување на лежишта, запчаници, макари, итн. Се користи во сè, од автомобилски апликации, индустриска опрема, машини и хоби, овој асортиман е одличен додаток на вашата алатка. Надворешни циркули може да се користат за да се поправат лежиштата, брзините, макарите, итн. Широко користени во цилиндри, автомобили, вентили, електрични уреди, обложување на спреј, врати и прозорци, лагери и машини. Направено од издржлив и зацврстен метал со јачина на затегнување, добра отпорност на корозија и отпорност на маслото. Тешко и издржлив. Овој комплет вклучува 225 кругови, вкупно 18 различни големини на кругови, кои можат да се користат за различни намени и проекти. Секоја големина е уредно ставена во одделот за индивидуално во про transparentирен случај за складирање, лесно може да се добие потребната големина. Добро за добрите и хобистите, одлично за оски, шахти и други подвижни делови. Надворешен безбедносен прстен за задржување на лежишта, запчаници, макари, итн. Се користи во сè, од автомобилски апликации, индустриска опрема, машини и хоби, овој асортиман е одличен додаток на вашата алатка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Компактен дизајн на преклопување со рачка за влечење Една рака пати и 5точка темперамент за безбедност..

Трансформирајте го вашиот дом за неколку минути! Совршен за проекти за декор во стилот на земја и фарма �

Пневматско прилагодување : 20 Високо издржливо обликувано полиуретанска пена амортизирање покриено со 1

Добро запечатување, побезбедно, посилно, отпорно на корозија и долг век на траење Материјал : 316 нерѓосув

Пластични, Метални И Електронски Компоненти Предвремено затворање ●Погодност●Едноставно Свиркајте И

Овој пакет содржи 2 ставки, 1*4 парчиња комплет акрилна четка и 1*10 парчиња комплет акрилен прав Висококва�

Универзална замена нуди најширок опсег на работа со повеќе напони : 24 / 120 / 208 / 240 VAC Супериорна контрола н

Подобрете го вашето искуство за јадење со овој прекрасен италијански рамен софтвер! Произведено Во Ита�

Дел# : 119038 Како Да Купите Опрема За Вежбање Делови За Замена : Лоцирајте Го Името И Моделот На Вашиот Моде�

Изработено одпријателско и задебелено стакло кое има голема издржливост и отпорност на топлина Нема по

Надградениот дизајн на заштитниот капак им овозможува на децата да избегнат оштетувања и безбедно да г�

АВИОН НОСАТ НА ПРИЈАТЕЛСКИвашиот женски викенд торба е 18 инчен x 9 инчен x 14 инчен ви дава она што ви треба

Ако не купувате Од Gamer Modz, не го купувате нашиот производ Точна Замена За Стандарден Xbox 360 Контролер...

●Големина}оваа големина на папката за проширување на датотеката е 13*9,1 инчи, лесен е за носење и може да �

Амана Алатка е лидер во индустријата повеќе од 40 години Посветеност на постојано обезбедување на најви�

СМРЕКА РАБОТИ : со нивниот топол дрвен изглед, овие украсни топчиња од топчиња прават привлечен декор ТР

Држач за Чаши За Керамички Јајца : Изработен од одличен квалитетен материјал, тој е издржлив и безбеден �

Големина : 15х9, 2х2см / 6х3, 6х0, 8ин, може да собере 7,7 мл (227мл) течност Материјал : колбата е изработена од висо

Комплетот за кревање на слушалките се продава одделно Електронски кабел за прекинувач на кука се прода�

Има тркалезен приклучок, а не 2 prong, ве молиме двојно проверете го приклучокот во играчките или оригиналн

Список за пакување : 1pc 1mod 16x16x1000mm решетка Големини на производот : мо тој * с * л (мм); 1 м 16 *16* 1000 Материјал : 45

Разновидни чепкалки за забиОвие чепкалки за заби може да се користат за чистење на забите, за нанесувањ�

[ Компатибилност] : заштитно куќиште специјално дизајнирано За Samsung Galaxy S23 / S23 PlS23 Ultra Ве молиме проверете �

ОРГАНИЗИРАЈТЕ СЕ ПОСТАБИЛНО овој организатор далечински кади има Метал внатре бидејќи Неговото Дно го

Водоотпорен Материјал овој патнички електронски организатор е изработен ОД 900Д шифрирана Оксфордска т

Големина : приближно 6x4 инчи Про фотографско печатење запечатено на ПВЦ од пена од пена дебелина од 5 мм...

Издржлива закачалка за панталони : Направено од 201 пластика од не'рѓосувачки челик и АБС, сè уште работи �

Здрава вода стакло не може да ги набудува сите детали со еден клик за отскокнување на капакот на чашата �

Формулар За Нарачка Влошки : Вклучува 100 листови е идеален за пополнување на 50 формулари за работна нара�

Да се чувствуваат Подобро Во ЛетоЛадниот и топол воздух за климатизација е контролиран од моторот за ко

Intel Quad Core i56500 Процесор 6 M Кеш, до 32 K Вртежи Во МИНУТА Хард Диск 8gb (2x4 G) 2133mhz DDR4 Меморија ; 32mb Интел Оптан Мемо

нема да одговара на кобо ВАГА H2 O 2019 порака Или Поттикне Клара HD / Кобо Мудрец utader(Пред да ја нарачате оваа

Вклучувајќи : 1х 1пц куќиште школка, 1 сет на шрафцигер, 1 сет на проводен дрампа Материјал : Пластика...

?●Практично Склопување●Белите Кутии За Подароци Лесно Се Собираат За Неколку Секунди Ќе Бидете Без На�

Материјал : Алуминиум; Распоред : Распоред 40; Стил : Цевка Брадавица; Нишка : Навој на Двата Краја Големина

црни долги шорцеви пливаат под шорцеви портокалови шорцеви мажи морнарица тренингот шорцеви црни пант�

3СЛОЈНИ ХАРТИЕНИ САЛФЕТКИ : Пакет од 16 хартиени салфетки со врвен квалитет ЗА МАСИ за ВЕЧЕРА и БИФЕ : Салф

7" (180мм) Жица Јаже И Кабел Машина 8 Капацитет за сечење : до 3 / 16 '(5мм 6АВГ) челик, бакар, жица и кабел, 1 / 4" (6мм

Scroll