Свеж
Сечилото на Saw Saw Focstol - 3 парчиња 3 '' сечење диск за гранит мермер бетон asonидарски за агол мелница Арбор 3/8 ''

Сечилото на Saw Saw Focstol - 3 парчиња 3 '' сечење диск за гранит мермер бетон asonидарски за агол мелница Арбор 3/8 ''

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 319.84

【Големина】 Дијаметар 3 '' (75мм), роди 3/8 '' (10мм), висина на дијамант 8мм, дебелина на дијамант 2мм, дијамантска решетка #60/70 【Апликација】 Идеална за суво или влажно сечење на гранит мермер бетонски asonидарски, итн. 【Процес на топло притискање на топол】 Висококвалитетно дијамантско зрно и топло-притиснато сечило се обезбедува многу подолг работен век, брзо и мазно сечење, трајно и цврсто. 【Препорачана машина】 мелница за мини агол со 10мм арбор. Препорачана брзина 11000rpm, максимална брзина 19000rpm.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Заглавието „Ограничена област“ и легендата „не влегуваат само со овластен персонал“ со графички Без�

Високо квалитетен благодарам торби : Трајно црно сјајно злато Ви благодариме за пластични производи за

100% памук Затворање на копчињата Миси ФИТ (за жена со просечна големина, а не јуниори) Везење на логото на

Одличен приказ на слика Екран за проекција Донесете го вашето домашно театарско искуство на отворено М

Може да работи мали : Ве молиме, консултирајте се со табелата со големина и проверете ги мерењата пред да

Канта за отпадоци со рачна лост на стапалото, анти отпечаток, анти фаулинг и издржлив ● Многу издржлив и

Поддршката за сите производи треба да користи TF мемориска картичка Поддршката за сите производи треба �

★ Мултифункција : Има 3 светли бои : природа бела, топло бело, ладно бело (температура во боја : 3000k6000k); осв�

[Материјал со висок квалитет] : Заштитник на рачката на вратата е изработен од материјал за лепак за капе

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

Дизајн на директно капаче за теми за долга верзија Популарни за хидраулични фитинзи со двојна навојна п

Оваа повеќенаменска лента за патувања за автомобилот е неверојатно уредно изглед и неговата класична б

Сандали за жени секојдневни летни платформи и клинови Направени во САД или увезени Повлекување на затв�

2022 моден фустан за жени Увезена испорака : Обично 1018 дена ✿✿ Кралицата Кралица, ве молиме, прочитајте ја

Преклопување или повеќе преклопување на подлогата за греење Користејќи го во погрешна напонска околин�

Комплетно старо училиште, претворете во рачна контрола, рачен фокус и рачна изложеност, користено на Light

Цврсти бои : 100% памук; Хедер Греј : 90% памук, 10% полиестер; Сите други Хиткерс : 50% памук, 50% полиестер Повлеч�

3М овластен Овластените знаци се овластени за системот за компоненти со соодветна 3М Ова уверува дека зн

95% метал, 5% пласстик Скала модел на диекаст Неверојатно внимание на деталите Точно репродуцирана работа

Висок квалитет и одлична обработка, добри додатоци за 3Д печатач 1020% полиестер го прави филаментот повеќ

СТП кожа Направени во САД или увезени Оваа кутија за складирање на далечински управувач е изработена од

1 Големина на продукција : Оваа мермерна текстура на ранецот мери 14x16,9 инчи, со двострана печатена график

【Сијалици и затемнета base База на сијалица : 8*E12 / 110265 V (? Сијалици не се вклучени) Wattage : Макс 40 вати секоја �

Доверливи од професионалци, приклучоците за високи перформанси на Capri Tools се она што ви треба за работат�

MDF, стакло, термопластична гума1 x D 3,4 x H 5,6 инчи (180 x 87 Материјал : MDF, стакло, термопластична гума Земја на п�

Лесно за инсталирање, можете лесно да го инсталирате на вашиот дрон Додатоците E88 се изработени од пласт

100% полиестер Повлечете го затворањето Роналдо #7 притиснат на задниот дел Направено од 100% полиестер...

3 / 16 Хекс Алуминиумска легура #2011 (или еквивалентно) Алуминиумска легура #2011 (или еквивалентно)...

Кутија за складирање на накит Држачот за накит е великодушно со големина за да ги организира сите ваши н

Совети : Повеќе информации за големина Ве молиме погледнете ја табелата со големина на сликата, препора�

Ултра кристално чист, не сјај, дополнително густо Совршено за да ги заштитите сите ваши скапоцени споме�

❀ 【Материјал】 Оваа симпатична пилула е изработена од висококвалитетна метална конструкција со пласт�

Само миење на рацете Направено од високо квалитетен материјал, мала тежина, мека, дише и удобна за носењ�

LC Racing EMBLTC Touring Car Запечатен комплет за лежишта (5) 4x7x25 (11) 4x8x3 (1) 7x11x3 (4) 8x12x3.5 Вие ги купувате лежиштата наведе�

Compatible models : For Epson Powerlite 1975 W 1980 WU 1985 WU 4650 4750 W 4770 W 4855 WU G5910 HC 1440 PC 1985 EB1970 W 1975 W 1980 WU 1985 WU 4550 4650 4750 W 4770 W 4850 WU 4855 WU 4950 W

Без раце : уморно од тоа да се исцеди ладни, валкани молици при чистење на подот? Затоа Fuller Brush го дизајнир

Создадете разни стилови : Различни од другите брендови, Crislashes има кластери со камшик од 78 парчиња Moreе им�

Пакетот вклучува : 1 × Цветна рамка Метал умира Димензиите на сечење умираат, погледнете ја втората слик�

Грда Божиќна маичка Плус големина поштеди дуксери за увезени жени За големината : Ве молиме изберете ја

100% памук Повлечете го затворањето Thread Rock Exclusive Работи малку мал; Размислете да одите нагоре Големина : XS (

Тип на батерија : LiIon, Напон : 200 V, капацитет : 6000m Ah, WH : 120 Компатибилни модели : BH52120 PC Воздушен живот BH50110 Ра�

? 【Гласовно активирани и специјални звучни ефекти】 Висечки дух за Ноќта на вештерките имаат посебни зв

Што добивате : 15 ml при нокти за нокти Подготви дехидратни сет и 8 во 1 гел за градежни гелови за градежни г�

Scroll