Свеж
DSFEOIGY 60-150INCH Преклопување без бразда меки проекторски екрани Дупки што висат преносен домашен филм за состаноци на филмот 16: 9

DSFEOIGY 60-150INCH Преклопување без бразда меки проекторски екрани Дупки што висат преносен домашен филм за состаноци на филмот

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 3797.28

Преклопување, без бразда, лесен за носење Висококвалитетен материјал со влакна, висок контраст, светла и реална. Постојат метални дупки за лесно дружење со куки. Засилено со црна граница околу екранот за да се направи жици повеќе деликатни и стабилни. Погодно за привремена употреба, како што се домашно кино, деловни состаноци, изложби, конвенции, презентации, итн. Преклопување, без бразда, лесен за носење. Висококвалитетен материјал со влакна, висок контраст, светла и реална. Постојат метални дупки за лесно дружење со куки. Засилено со црна граница околу екранот за да се направи жици повеќе деликатни и стабилни. Погоден за привремена употреба, како што се домашно кино, деловни состаноци, изложби, конвенции, презентации, итн. Карактеристики : преклопување, без бразда, лесен за носење. Висок квалитет на влакна, висок контраст, светла и реална. Постојат метални дупки за лесно виси со куки. , 72inch, 84inch, 92inch, 100inch, 120inch, 150inch (по избор) Сооднос на аспект : 60inch : 16 : 9/4 : 372 Inch : 16 : 9/4 : 384 Inch : 16 : 9/4 : 392 Inch : 16 : 9100 INCH : 16 : 9/4 : 3120inch : 16 : 9150inch : 16 : 9 (по избор) Големина на артикалот : 60inch : (16 : 9) 1330 * 750mm / 52.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

€ГОЛЕМИНАМодел : M6x50mm; Дијаметар На Прачка : 6mm / 0,24"; Должина На Прачка : 50mm / 1,97"; Дијаметар На Ракавот : 8mm /

Спојување со дијаметар од 1 дијаметар : 3 / 8 инчи Спојувањето со 2 дијаметар : 1 инч Должина на спојување : 78

Премиум Материјал : Изработен од врвни СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, тој е силен, издржлив, не е лесен за оштетување �

Левата рака на хеликс насочува силите на сечење надолу во акција, одлично за безбедно држење на делови п

Големина : 2,5инх Материјал : природен портокал калцитен кристален камен Количина : 1pce, со дрвен штанд Фун�

✅ Спреј боја, еспресо, сатен, 12 мл ✅ Нето тежина : 12 мл ✅ Тип на база : растворувач ✅ Тип на смола : Алкид ✅

Кожа 【Соодветна големина и преносна】 Мини кутии за накит мери 4.8x10,5 см, што е мало, но има доволно просто

Компатибилност : Рим Технолошкиот телефон за носење со клип за појас дизајниран специјално за заштита н

40 ти Бдеј подароци за неа : Нашите 40 ти роденденски украси за жени се совршени 40 ти подароци за жени Подар

Pro батерија за контрола на батеријата за Canon EOS 550 D / 600 D / 650 D / 700 D Rebel T2i / T3i / T4i / T5i SLR камера, држете 6 батерии

Алатка за мерење на мерачот на конецот од не'рѓосувачки челик Скала за намалување на навој од не'рѓосува

Специјално дизајниран заштитник на матекранот против сјај за Apple i Pad Mini / i Pad Mini со ретина дисплеј Преци�

? [20 W ИСПОРАКА на ЕНЕРГИЈА] Полнач Компатибилен Со Emdoor EMT195 ПД (ИСПОРАКА НА ЕНЕРГИЈА) значи ДЕКА пд миникуб

АВТОПАЛПАЛ, НАЈДОБРИОТ ДРУГАР НА ВАШИОТ АВТОМОБИЛ ПАЛПАЛЕДНА ГОДИНА ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ СЕКОГАШ ОБЕ�

Getе добиете максимални перформанси од нашите материјали за заптивка кога ја користите нашата постапка �

Вклучен пакет : 22 парчиња 5мл течни измет и 1 парчиња чисти четки, секој капнувач има јасна скала на карос�

Широка Примена : терминалите За жичани обрачи се погодни за разни прекинувачи за опрема, батерии, автомо

Изолација : Истекување Алуминиум Фолија Пена Јадро Технологија Димензии : 10 Х 8 Х 4 Инчи...

【?????????????Единствен дизајн ЗА Ipad Pro 11" 2022 / 2021 / 2020 / 2018, 4Ти Модел На Генерација : (М2 / А2435) ,3Ти Модел На Генерац

Произведено од КолПармер Земја на потекло Соединетите држави Стенд за поддршка на типот на производот..

Материјал : полицата за решетки за палто е изработена од микрофибер кожа и тврда пластика Димензија : ви

Спојување со дијаметар од 1 дијаметар : 7 / 8 инчи Спојување со 2 дијаметар : 25мм Должина на спојување : 78 Спо

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

Оваа елегантна И внимателно рачно изработена УРНА за Кремирање е совршена почит кон вашата сакана Убав�

Рачно Изработен стаклен декантер за виски во форма на стакло со генијален чамец што дува со рака, впечат

Живописна боја на издржлив, винил на отворено Произведено во САД Флексибилна магнетна подлога Плескајт

®Големина : 90 Стапки долга по ролна венец од пеперутка, големината на една поголема пеперутка е 1,4 инчи x 2

Ултраприфатлива : Ултракомпактен, разноврсен аудио интерфејс USBC за снимање на домови и мобилни телефон�

Персонализирано Со Име Цврста ПЛА Пластика Направено Од Тим На Тато / Ќерка Продавница Оценет 5 Ѕвезди н�

Изработени од бела керамика со завршна обработка со висок сјај Слика отпечатена од двете страни Висина

Што можете да добиете : ќе добиете 24 парчиња затка на вратата, што може да избегне врати и wallsидови од тро�

€ДОВОЛНО ПРОСТОР●Секоја дрвена кутија обезбедува доволно простор за складирање за да ги собере или пр

Родови откритие картички за гласови : Родова открива партиска игра за да го дадете вашиот глас за полот �

Производот е лесен за употреба Производот е издржлив Производот се произведува во Швајцарија 5 асортим�

1 Овој прекинувач има отпорност на корозија и топлина и долг животен век Терминалот за поврзување е среб

①Не Е Потребно Склопувањебанерот е нанижан однапред и може директно да се закачи тоа ќе ви заштеди врем

Висококвалитетни материјали : висококвалитетни пп и тпр материјали,дебели сливови,дизајнирани да пост�

НапојувањеСпецијалност, Услуга, Задоволство! Сите производи се целосно тестирани оем еквивалентни зам�

Нашите батерии се направени според точните спецификации исто како и оригиналната батерија Секоја бате�

Квалитетен материјал Широка употреба Покажете ја вашата личност Направете го вашиот живот интересен и

Материјал : случај тело / поликарбонат Обработка : увмастило за лекување, завршна обработка на горниот с�

Прекрасен дизајн : Овие украсни урни се врежани со цветни обрасци Уникатни дизајни во боја, карактерист

Scroll