Свеж
9/32 HSS TIN 130 DEG.

9/32 HSS TIN 130 DEG.

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 2.00

✅ 9/32 "HSS TIN 130 deg Бит за вежбање со должина на работници. ✅ 9/32 "HSS tin 130 deg. Бит за вежбање со должина на работникот. ✅ Групирање на бит за вежба : Бит за вежбање. Type Тип на димензија на бит за вежба : Фракционо инч. ✅ Големина на вежба за вежбање : 9/32 in. ✅ Агол на вежба за бит : 130 степени. 38 MX08 работнички должина на вежба, бит за вежбање со големина 9/32 во, агол на бит-точка Агол 130 степени, челик со голема брзина, црн оксид, децимални еквивалент 0.2813, фракционо инч, точка на поделување на типот на точката на бит, не-ладен преку.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Голем Простор За Складирање Мултифункционален Организатор Висока Стабилност Лесно Склопување Совршен

Име на артикалот (издржлив во употреба) : 6 точки приклучок; хексадецимален штекер (најновата технологиј�

Пролет константа (N / MM) : 1,1 инчи (27,79 mm); Надворешен дијаметар : 0,5 инчи (12,5 мм) Бесплатна должина : 2,4 инчи (60 м

Големина на случајот 8,5 "W x 5,5" L Разновиден и простран случај на црно молив со печатен капак Направено од

Листата е за 2 месинг копчиња 4мм месинг ЦБ радио монтажа држач копчиња Нема да пукне или да се скрши како

Покемон TCG : V Битка ПалубаZeraora наспроти Deoxys вклучува 2 Готови За Играње V Битка Палуби (60 картички секој) и

Еден (1) Громет Сет Комплетот Вклучува 2 Парчиња (Лагер За Громови и Капак на Горната Плоча) Дијаметар : 3", �

Материјал : HSS, кобалт; Должина на флејта : 28мм / 1,1 " Вкупна должина : 55мм / 2.2"; Дијаметар на дупче за дупче�

Име на производот : Нитрилна гума o прстен за запечатување на прстенот Материјал : Нитрилна гума...

Почист Вентилатор : едноставен во дизајнот, но практичен за употреба, што ќе ви даде фантастично искуств

Fits : 300 (20052007), 300 C (20052007), Аспен (20072009), Пацифика (20042008), ПТ Крузер (20072012), Себринг (20072012), Град И Земја (20042007), Од�

Четка За Филтер за Аквариум : Флексибилната четка работи одлично при чистење околу затворачот и ќе стиг�

Име на производот : слепи навртки; Содржина на пакет : 80 (+ / 2%) PCS X Blind Rivet Главна боја : црн, сребрен тон; Мат�

Влезен напон со широк широк 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја на и�

Сертификација : НИКОЈ Потекло : Континентална Кина Сертификација : CCC Потекло : други прекуокеански реги�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Кратката кошарка на момчињата на м

Quits Model_ : Bmw Smart Key Fob 1 2 5 7 Серија И X 1 3 5 6 Серија и др Забелешка : Дури И ако типот на автомобилот е ист, клучот

Ултратенок и свилен екран за заштита на екранот дизајниран специјално за Aopen Monitor 27 27 CH2 Благата облога п�

Ова меко, акрилно предиво ќе се чувствува одлично за што и да одберете Произведено во САД и Увезено Голе�

Реле за префрлување на хидронично греење Реферирањето на хидроничното зрачење на серија ILink серија 5зон

ИЗДРЖЛИВИ : Нашите чаши За пиво Од 16 Мл се силни и цврсти варени во печка на ниска температура Прилагоден

Изработен Од Армиран Силикон Со Висока Температура од 4 слоја Исполнете ги и надминете ги индустриските

Предизграден модел Големина во инчи : Должина : 2,79 ширина : 2,76 Материјал : диекаст Предсобраниот модел, по

IcexpertInventory, основана над 10 години, е професионален во електронските компоненти и производи за индустриск

Проверете ја нашата серија за информации за собирање сребро на You Tube : Ренесанса од Доненик и Хафстерлин�

Надворешна лента за монтирање што е дизајнирана да се држи силно на тули, бетон, сув wallид, дрво, постер и �

Се бори со мастило 3 тетратка за предмети има 150 двострани, широки управувани чаршафи Две разделувачи со

Skullcandy Earbuds Ink'd PlShoise Islations Fit Контрола на повик и песна со далечински управувач Микрофон за разговор и упра

Задоволни сме да ви помогнеме Ве молиме имајте предвид дека секогаш сме тука да помогнеме Ве молиме кон�

Вклучува мали заоблени агли за професионална завршница Непроaирна бела сјајна завршница едната страна

HQRP® Слушалки Без Раце Со Акустична Цевка, Слушалка И Микрофон За притискање за разговор плус hqrp® Сонце м

[ Роботски Сакура Трамвај] Со Сакура што трепери на небото, можете да се прошетате по трамвајот и да ужив

Ве молиме, забележано 1а, 3а, 5а, 10а, 15а, 20а, 25а, 30а само осигурувачи Ако сакате држач за осигурувачи, дополни

95 WH A Mound Battery Tap Tap Power Interface Помогнете им на електрична енергија и светло за интервју во исто време Увезена

[ПИНТ СТАКЛО ПИВО 16ОЗ] Ништо не може да го замени пивото стакло освен уште едно пинт стакло Овие многу по

Тип на производ : Уред за мрежно поврзување Димензии на пакетот : 2,387 см L x5 Земја на потекло : Кина...

Прекрасен производ од Devgemsand Jewels Совршено за вашиот квалитетен накит Прекрасен рачно изработен метален

Scroll