Свеж
Инструмент музика Пинано гитано молив со молив, кутија за пенкало за тинејџери, држач за канцелариски материјал, сочинуваат торбичка за торбичка за торбичка за тор

Инструмент музика Пинано гитано молив со молив, кутија за пенкало за тинејџери, држач за канцелариски материјал, сочинуваат торбичка за торбичка

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 441.60

Голем капацитет : Големина 8 Овој голем случај со моливи обезбедува голем простор за складирање на училишни станици и други додатоци, може да има пенкала, моливи, калкулатор, налепница, мали предмети како бришачи, острилки, лепливи белешки и билети и други додатоци. Висок квалитет : Случајот со моливи со употреба на висококвалитетна PU кожа, која е многу издржлив и практичен материјал со силен патент, петел и отпорен на абење. Цврстиот материјал штити додатоци од нечистотија, гребење и шок. Совршено за долгогодишна употреба. Практичен дизајн : торба со молив со голем капацитет со 2 прегради. Патентот дозволува да се отвори широко и лесно, а соодветните предмети можат да се извадат или чуваат сè додека го отворите или затворите соодветниот патент. Мулти-намена : Рачната лента е лесна за носење. Овој случај со моливи може да се користи и за други цели, како што се торби за патувања или женски козметички кеси. Совршен подарок : Ова е добар избор за подароци кога децата или соучениците започнуваат училиште. Исто така, може да се даде како убав подарок за пријателите, семејството, соучениците, колегите. Идеално за канцелариски материјали, дневно складирање или торби за патувања за момчиња, девојчиња, тинејџери, возрасни, жени, мажи. Голем капацитет : Големина 8. Овој голем случај со моливи обезбедува голем простор за складирање на училишни станици и други додатоци, може да има пенкала, моливи, калкулатор, налепница, мали предмети како бришачи, острилки, лепливи белешки и билети и други додатоци. Висок квалитет : Случајот со моливи со употреба на висококвалитетна PU кожа, која е многу издржлив и практичен материјал со силен патент, петел и отпорен на абење. Цврстиот материјал штити додатоци од нечистотија, гребење и шок. Совршено за долгогодишна употреба. Практичен дизајн : торба со молив со голем капацитет со 2 прегради. Патентот дозволува да се отвори широко и лесно, а соодветните предмети можат да се извадат или чуваат сè додека го отворите или затворите соодветниот патент. Мулти-намена : Рачната лента е лесна за носење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Големина : одговара на 10,2 x 15,2 см (4 x 6 инчи) фотографии; Вистината на големината на рамката (завршена голем

Стр Проucирен стил, моделот на DIY е јасен, не избледува Snap Switch, лесен за отворен и затворен, фино изработка,

? ? ? Вградена функција за повик поддржана од микрофон Micro USB порта за брзо полнење голем капацитет на бат

Тонер кертриџ За модели на факс Телекопер 7041, 7042 2 касети по пакет За модели на факс Телекопер 7041, 7042 2 кас�

? Прелитни божиќни кутии за подароци : Прелитни 80 LED диоди осветлуваат кутии за подароци кои светкаат топ

❤ Висок квалитет Процеси на топлина за сублимација За да се обезбеди постојана слика, оваа ставка нема

Должина : 300мм Грубост на површината : РА 0,8 Број на модел : Хром позлатена тркалезна шипка Капацитет на вр

Првиот преносен филтер за вода денес класичен Направени од врвен, издржлив материјал Ова е причината з�

Бушава подлога за прашина две влошки по пакет МОП Шагиски влошки (2пакет) Бушава подлога за прашина две в

Автоматскопалпал, најдобриот автоматски пал Гаранција за квалитет на палпаледна година Секогаш обезбе

Кохлер оригинален дел Одговара на Kohler M8, K181 и K241K321 мотори 6 "OD X 45 / 8" ID X 17 / 8 "H KOHLER Оригинален дел Кохлер ори�

[Доказ за вклопување и ветер] Покривањето на табелата Мисаја доаѓа во еластичен раб, вграден околу стран

Цена за : Секоја ставка : Диспензерот за вежбање има : 1 до 60 мерач на жица Материјал : Челик и винил не е вк�

Име на производот : штекер за удар; Содржина на пакет : 1 x приклучок за удар Тежина : 641g; Материјал : CrMo...

? Капацитетот на организаторот е 90 L Пространа е за вашите удобности, ќебиња, перници, кадифен играчки, ја

Мулти употреба : Mill Collet Chuck може да се монтира на плочата за поддршка за употреба на струг или како тела н�

Течни тесни конектори директно цинк умираат течни тесни конектори директно се користат за да се прик�

Вклучува : Прирачник за упатства за адаптер за аниматорни бонбони со плашило Анимирано движење / звук ак

Организациски пакет : мултипакет од 8 длабоки и 4 контејнери за складирање на средни клипови за лесно скл

Ергономски : Користете ја нашата лента за замена на главата за замена за да обезбедите ергономски зафат

【Најдобра вредност на хипи очила】 Поставениот содржи 24 слатки очила, вклучувајќи 12 различни дизајни н�

Големина : 100 x 4mm / 4 "x 0,16" (d*t) Име на производот : Подлога за полирање на дијаманти; Материјал : смола, матери

1 Изработено квалитетен материјал за долготрајна издржливост Дизајниран со водоотпорен капак на двојн�

Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не навреме, директно продадени од производителот,

Елегантен, минимален изглед на цвест кој е разноврсен и на и надвор од душекот 70% најлон, 30% спандекс Затв

Елегантен Случај За Деловна Линија За Градот Мивиго 3 Премиум Случај на Деловна Линија caseroxx во сина боја

Увезени Затворање на патент Материјал : Памук (мека и удобна, сите сезони, дише, ладно, отпорно на абење, а

Вклучува мали заоблени агли за професионална завршница Транспарентна жолта сјајна завршница едната ст

Академско планирање Чувајте го распоредот на вистинскиот стил во стил Опфаќа опсег на датум од 15 месец�

Облека Кука Достигне Пол : Склопот на материјали,, безбедно, издржливи и практични Држач За Преклопување

Име на производот : Забна вратило; одговара за : Електричен чекан Боја : сребрен тон; материјал : метал...

Scroll