Свеж
Синхрони алуминиум на тркалото 8/10/12/12.7/19/20мм Внатрешен двор111мм Ширина на ременот Синхрони временски ремени макара xl тип 28Т 28 заби 5.08мм терените на теренот.

Синхрони алуминиум на тркалото 8/10/12/12.7/19/20мм Внатрешен двор111мм Ширина на ременот Синхрони временски ремени макара xl тип

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1.67

Материјал : Направено од висококвалитетна алуминиумска легура, издржлива, фино изработка и голема точност на преносот Ширина на забите : 11мм. Вкупна висина : 15мм. Внатрешно отворање : 8/10/12/12.7/14/15/17/19/20мм. Надворешен дијаметар (одобрение) : 44,77мм. Материјал : Направено од висококвалитетна алуминиумска легура, издржлива, фино изработка и голема точност на преносот. Ширина на забите : 11мм. Вкупна висина : 15мм. Внатрешно отворање : 8/10/12/12.7/14/15/17/19/20мм. Надворешен дијаметар (одобрение) : 44,77мм. Широко се користи во машини за мелење, обликувачи на менувачи, машини за дупчење, CNC струготини, машини за хобирање на менувачот или други механички прилики за пренос. 14/15/17/19/20 MMOUTSIDE дијаметар (одобрение) : 44,77mmflange дијаметар (одобрение) : 50мм пакет содржина : 2 парчиња xl тајминг матка : 0,05мм-0,2мм толеранција Дозволи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

?Мини штандови за кекси, секој штанд за торта, вклучувајќи ја и куполата, го мери дијаметарот 2,16 инчи, вис

€Комбинација колку Што Е Потребно ● единствената голема фиока се препорачува да се постави на горниот

6 "и 12" продолжување 5 / 8 "11 нишка (машки) до 5 / 8" 11 Тема Женски 6" и 12" продолжување 5 / 8 11 нишка (по 1) вкупна дол

Висококвалитетните Материјали се Безбедни и Издржливи овие лажици се изработени од нерѓосувачки чели�

Енкодер Електрични машини Градежни машини Електрични автомобили Ролери лизгање чевли Електрична вежб�

Подобрете го изгледот со овој прилагоден црн фар Комбинира исклучителен стил и заштита со лесна инстал�

Боја На Текст : Црна Улични Знаци Боја : Жолта Должина : 20 "(50см) Карактеристика : Рефлектирачки Слој...

Големина на Торба За Складирање Санитарни Салфетки : 4, 7х6, 6х6, 6 инчи / 12х17х17 см ● Материјал за торба за пе�

рачно изработени ликовно сликарство Ричард ДурандоТого Франција ликовна уметност слики масло францус�

Јаглеродни Влакна 9" Бар Со Машински Алуминиумски Вметнување Пократок Алуминиумски Вметнувач За Намалу

Dim димензијадијаметрите на плочите се 8,2"(21см) , 9,4"(24см), 10,6"(27см) Вкупната висина е 12" (32 см), има приближно 18

МАТЕРИЈАЛИ ОД ВРВНА КЛАСАОвие колби се изработени од нерѓосувачки ЧЕЛИК со врвен квалитет и покриени с�

ЧИСТ АЛУМИНИУМСКИ РАДИЈАТОР : ладилникот за вода има чист алуминиумски радијатор со 18 цевки Нашата опре

Произведено Во Италија со највисок квалитет од нерѓосувачки челик 18 / 10, многу издржлив, ergономски Машин�

Овие капи се импресивни и убаво дизајнирани, кои изгледаат креативно и шик Тоа може да се перат по долго

ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕННашата цврста колба за пиење колкови 8оз е совршена за секакви активности за пиење во за

[Автоматска Контрола На Светлината] Вграден паметен сензор за светлина, ноќното светло автоматски се па

овој комплет за мамурлак е совршен за додавање забава во специјални прилики како што се невестински туш

Разновидни Скуки идеални за закачување пластичен синџир, знаци и предмети за домаќинството Дизајниран

Ова е Од Колекцијата" Беше Таму Серија " најновата колекторска серија 14 унцидоаѓа во атрактивна кутија �

Комплет Од Четири Адаптери За Алуминиумски Тркала Шема На завртки на возилото : 5х5" или 5х127мм или 5х5, 5" ил

НЕСКИД КНИЖАРНИЦА ја користи книгата од потег Исто така, вашиот десктоп или полица од нула предизвика б�

Забелешка!!За дијаметар на канал од 13,5 до 21 смВлезниот напон е 220 V, (110 V 120 V, ќе бидеме опремени со конверт�

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ЗНАК ЗА СИТЕ СЕЗОНИ! : Оваа декорација за ѕидна уметност "Добредојдовте Дома" покажува виб

€ Суперхерој Партија Корист суперхерој тематските партија сет вклучува 12 парчиња Маски, 12 парчиња Клу�

Материјал : ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, Основен Дијаметар на Цврста структура : 0,66 инчи ; Висина :

[ПРЕМИУМ ЗАШТИТА] Чувајте ја вашата zenbook 13 ux331fal touchpad или trackpad заштитена без да ја жртвувате чувствително�

СКЛАДИРАЊЕ ХРАНАБезбедно ги чува вашите прехранбени производи благодарение на издржливата конструкци

100% полиестер Полиестерска обвивка Повлечете го затворањето Идеално за сите форми на танц! Ова здолништ�

●Совршена Торба За Заштита На Приватноста+тоа е совршен организатор за хигиенски салфетки и влошки! Сп�

Пд Катетер Појас : пд катетер покрива торбаЕластичен појас, Може да ја прилагоди затегнатоста според ни�

?€Апликација xproiiF Е компатибилен Со камерите на fuji Fujifilm Активирањето на блицот може да контролира трепк

Електричната грејна подлога 6во1 е изработена од мек вграден материјал за греење со топлинска изолација

ЕУ Рохс : Во Согласност СО Изземањето ЕКЦН (САД) : Еар99 Дел Статус : Активен СВХЦ : Да СВХЦ Го Надминува Пра�

КУЛ и СПОСОБЕН : технологијата За Директен контакт ги става проводните бакарни цевки директно на ПРОЦЕС

Модел за поддршка : Нинтендо Гејмбој Однапред ГБА Пакетот вклучува : 1 x Домување Школка со копчиња,2 x Шра�

● Овој пакет содржи : 2 нивоа повеќенаменска кујна под организаторот на мијалникот; заедно со Разноврсн�

? Тивка шипка : мазната шипка е во контакт со Римската прачка, која е цврста и против ' рѓа, вграден прстен

Боја На Текст : Црна Улични Знаци Боја : Жолта Должина : 20 "(50см) Карактеристика : Рефлектирачки Слој...

Широко користени во трансформаторот, моторите, кондензаторите и другите електрични и електронски комп�

Тип : Вртлив Машки Лактот Модел : МТЛ 6У10 Цевки : 6 мм ОД Тема : 1032 УНФ Материјал На Телото : Композитен / Ник

100% Полиестер Машинско Перење кошули за ноќта на вештерките за жени медицински тажен џемпер црна кошула

Овој Локатор На Тркала Е Погоден За Гаражи, Големи Паркинзи или Паркинзи на Отворено за Да Обезбеди Соод

Безбедно и Меко : Изработено од силикон без БПА, светилката За зајаче Данолт обезбедува нежен сјај што н�

Scroll