Свеж
Стерлинг заптивка CFF7530.500.062.150x100 7530 целосен заптивка на лице, 0,84 ID, 1/2 Големина на цевката, 1/16 дебела, класа на притисок 150#, ptfe/девица тефлон

Стерлинг заптивка CFF7530.500.062.150x100 7530 целосен заптивка на лице, 0,84 ID, 1/2 Големина на цевката, 1/16 дебела, класа на притисок

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 2.00

Getе добиете максимални перформанси од нашите материјали за заптивка кога ја користите нашата постапка за инсталација на заптивки [1] Исчистете ги и проверете ги прирабниците, површината или деловите за кои е потребно заптивка. 2] Исчистете ги или заменете ги завртките, оревите се споредливи со ултра-високо-молекуларна полиетилен, неговата екстремно висока отпорност на големо го прави идеален материјал за измислување на електротеки со долг живот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Вметнете челик 24603 Големина на низата : 1032 Вметнете челик 24603 Големина на низата : 1032 Во магацинот ОМБ, ние

Пакет од 36 сите во еден сет за украси во САД во САД : Комплетен сет на балон на 4 ти јули е она што го барате

Платно ИЗДРЖЛИВ, ЦВРСТ МАТЕРИЈАЛ : Оваа корпа за Бебиња е изработена со 100% надворешност на платно, ВНАТР�

Загради загради и поправање Плоча за спојување и зајакнување на аголни парчиња дрва, мебел шкаф единици

Тип на производ Контролер на притисок Направено во Јунајтед Управувано со инструменти Двајер Контроло

Име на производот : прекинувач за менување; тип : spdt (заклучување); позиција : 3 (вклучување) Дијаметар на н�

Дамаска Ткаенина € 100% сува микрофибер очила за чистење крпа за максимална заштита од магла Благодарени

5" х 10 " виси алуминиум новина знак Печатени со користење на ув отпорни мастила Водоотпорен нема да ' рѓа П

Квалитетсоставен е од врвен квалитет дизајнерска мрежа со транспарентен поглед и силен патент и двете �

Воки токи микрофон компатибилен за моторола XPR3300e XPR3500 XPR3500e XPR3300 XPR3000 XIR P6600 XIR P6620 E8600 E8608 mototrbo воки токи 2 на�

Квалитет на материјалот : Направете го вашиот бизнис видлив од далеку со нашиот банер за индустриски зн�

Отворена чиста пластична кеса за општи лабораториски апликации Дебелина од 4 мил Отворена чиста пласти�

MFR : TE конектори за засилувачи за поврзување Серија : ПИДГ Пакет : Лента и ролна (TR) исечена лента (CT) Стат�

Пластика Кутија за складирање на книги : Направено од премиум пластичен материјал, случајот за складира

Лесно се отвора и се затвора тивко и автоматски Слободно или wallидмонтиран со вклучен заграда...

● 4 Лепливи Куки●во пакувањето има 4 самолепливи куки за крпиИ куките може да се користат како кука за к�

Облик : Рамен Големина : Вкупна должина 8,5 инчи (215 мм) Спецификации : Гума, бамбус Боја На Зафат : Кели Грин.

Ракавици за Кревање тежина со Интегрирана Поддршка на Зглобот Со Врвно Кревање Тегови Бренд Нордиско К

DEN 1945.92

Високо квалитетен производ за пандит Коаксијалникабрили Коаксијалникабрили Видот на производот е Panduit

Име на производот : шарка на кабинетот; материјал : метал Боја : сребрен тон; Големина на дупката : 4,1мм / 0,16

●ОСНОВНИ ИНФОРМАЦИИ€Капацитет : 60g / 60ml / 2 mz; Димензии : 68€35€0,3 mm (Dx Hx T); Материјал : Алуминиумска Легура Qui

Квалитетен Хартиен Материјал : Божиќната салфетка за декупаж е изработена од квалитетен материјал со с�

Големина : 14 x14cmiw¼5, 5 x 5 Класификација : очила крпа Карактеристика : Брзо отстранете ги отпечатоците од пр

Надворешната обвивка за ткаенини се третира со високо масло и отпорна на топлина Облеките за затегнува�

【6 Супер светли LED ламбини мониста】 Светлото на сончевата палуба има уникатна абажур во форма на риба, к

Прстенести секачи за употреба со магнетната вежба Хуген ХМД130 Направено Од М42 ХСС за брзи дупки во сите �

Цврст и издржлив : Направено од железни цевки и пластични конектори, цврсти за употреба Дизајн на мрежен

[Ултра чиста ноќна визија во боја] имаат корист од чиста резолуција и ажуриран сензор за слика, безжична�

1 х Акрилна Плоча 1 x ABS Црна Светилка База 1 х Далечински управувач 1 х Упатство За употреба 3Д е само визуе�

Рефлексивни ПВЦ Појасен појас : : Направено од тенок, флексибилен неопрен, кука и сврзувачки елементи и с

Носител на тенџере на кралот Кукер Користете спортски држач за тенџере со кралот Кукер со координативн�

Leand sung Тип : клипови со двојно крокодил / алигатор Боја : Мултиобоена (црвена, зелена, портокалова, бела и ц

Тежина на производот : Мали 66гр; Големина На Производот : Мали 1000мл( 11х9х14, 5см), Боја На Производот : Сина, Ш

Оригинален дел за замена на OEM Делови и опрема за печка од adeад се фаворизирани од глобално признати готв

Има силна антиоксидација, антикиселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба Мат�

Тип на материјал : челик Влијание на низата : Класа 1А Направено во : Обединета држава Тип на материјал : ч�

Позадина на фудбалската забава : позадината на фудбалската роденденска забава е отпечатена со фудбалск

Подготовка : Ве молиме, проверете го филтерот за вклопување за да видите дали оваа ставка ќе работи на ва

јаглероден челик јаглероден челик Опис Карактеристики : Зголемен чекан за удирање и пишување на затегн�

Заштита за заштитни случаи на таблети за компјутер Дизајниран само за таблата Lenovo Tab M10 Plrd Gen 10.6 "TB 125 F / 128 F

Материјалот што го користиме е меѓународно признаена висококвалитетна смола, ситно обликувана, нетокс�

ЗАШТИТНО КУЌИШТЕ за 3+ материјалот на производот е врвен абс материјал, кој може да ја заштити вашата кам

Scroll