Свеж
Компактен Острилка За Моливи Арт Деко Форми

Компактен Острилка За Моливи Арт Деко Форми

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 468.80

42мм дијаметар од 20мм длабоко Острилка за моливи со една дупка. Куќиштето собира струготини. Извртливиот капак ја покрива дупката на сечилото. Одликувајќи се со дизајн од еден од нашите неверојатни дизајнери. 42мм дијаметар од 20мм длабоко. Острилка за моливи со една дупка. Куќиштето собира струготини. Извртливиот капак ја покрива дупката на сечилото. Одликувајќи се со дизајн од еден од нашите неверојатни дизајнери. Чувајте ги вашите моливи остри и подготвени за употреба со овој цврст, острилка со една дупка со еден од нашите прекрасни дизајни. Капакот за извртување ја крие дупката до сечилото и целосно се отстранува за да се отфрли струготини. Големина : Дијаметар : 42ммдептина : 20мм.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

◆ Три големини за избор : мали : 82cm x 200cm / 32 x 79 инчи, средна : 90cm x 200cm / 36 x 79 инчи, големи : 91cm x 248cm / 36 x 97 инчи

✔ Овој стилски прстен е во посебен дизајн, одлична изработка и уникатна структура ✔Силиконски прстен ж

Безбеден и еколошки материјал : Овој корал украси во боја на корални гребени изработени од екопријателс

Карактеристики мат црна завршница Изработени од керамика Капацитет од 15 унци Карактеристики декал трг�

100% Полиестер Произведено во САД Или Увезено бела мини јакна заварување јакна v pullover sweatshirt качулка графи�

100% полиестер Полиестерска обвивка Затворање на привремено Само миење на рацете Трипати паричник, затво

АКВАРИУМСКИ ЗАНАЕТИ оваа статуа е многу мирна и убав изглед Мал и лесен за вклопување во агол, идеален з�

Големина : 4,4 см x 4,4 см (1,7 инчи x 1,7 инчи) кога е склопено; 6,4 см (2,5 инчи) во должина кога легнува Класификаци�

Овој ѓубре може да даде изјава со својата модерна, дава изјава со своите стилски бои и уникатни завршува

[Совршен дизајн на форма] : Погоден За различни форми на нос, овој комплет за штипки за нос може да се прил

Сите производи што го носат брендот Devprayag претставуваат сливот на чистота и квалитет за да ги испорачаа�

75% полиестер, 25% памук Карактеристики : Атлетски дуксери за вежбање, женски џемпер на пуловер, долг ракав

* Големина : 18мм долг х 18мм широк; Дебелина : 0,130,17 мм *Лизгањето На Капакот ги одржува примероците рамни, г�

Кожа Издржлив и отпорен на нечистотија, исклучителна изработка и прецизно жици Елегантниот дизајн на к�

80% памук, 20% полиестер Затворање на чипка 50% памук 50% полиестер 8 унца мешавина од тешка категорија...

Премиум квалитетОвие високо квалитетни природни камења од страна на кралскиот увоз се нетоксични и еко

Супер мек 100% памук Печатено од едната страна со уникатен дизајн Одговара на стандардно шише со топла во�

Димензии : Секоја ролна мери ширина од 3 инчи со должина од 55 јарди (165 стапки по ролна) Вклучува 24 ролни ле

Cameron SINO 4200 MAH Батерија компатибилна со Sony CCDV55, CCDTR501 E, CCDF56, CCDTR51, CCDTRV24 E, CCDF355 E, CCDFTR75, CCDFX630 и други Камерон Сино

Материјал : смола, фино изработка, креативни украси Големина : 28 * 11 * 27см Декорација за десктоп : Креативн�

90% полиестер, 10% спандекс Затворање на патент Emsенски 2 во 1 шорцеви за трчање : Атлетските шорцеви со висо�

Нашите единечни минијатурни фигурини прават навистина симпатичен подарок бидејќи се обидуваме да ја д�

Одговара на DSLR со леќи до 12 " Го штити DSLR од дожд, прашина, кал Лесен за употреба Целосен пристап до контро

? [Одговара на која било рака] кутија за Boxwave компатибилен со Dejavoo Z1 MPO со екран на допир Лесно прилагодлив�

Лесен за користење Можете да користите напојување 5 V 2 A за да го ставите директно во шал и друга облека з�

Направено од пластични материјали, издржливи и може да се користи долго време Исклучителна изработка, п

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Quanvas Водоотпорна Патент Торбичка € оваа платнена торба беше врежана цитатите "ПРЕД" БЕФОРЕ "Не Б4,ние збо

Материјал ова е куќиште TPU дизајнирано за airtag на Apple за да го заштити вашиот нежен уред од надворешно абе

Материјал ладна леана смола Големина 5 1 / 2 инчи x 2 инчи x 3 1 / 4 инчи Статуата е рачно насликана...

Професионални додатоци за лесно работење Загарантиран квалитет, првиот избор за професионалци и ентуз�

Наменето да создаде крајно искуство во возбудувањето на соло сексуалните сесии или да го сподели со пар

Scroll