Свеж
Традиционално индиско стакло од стакло од пасли за цигари и цигари, држач за табела за табела за декорација на маса

Традиционално индиско стакло од стакло од пасли за цигари и цигари, држач за табела за табела за декорација на маса

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 319.84

Стакло Направени во САД или увезени. Големина : Дијаметарот на пепелта е 3,3 инчи x 3,3 инчи x 1,4 инчи во тркалезна форма, што е правилна и паметна големина до држачот на пепел и декор за вашиот дом, внатрешен двор, канцеларија. Материјал : Смешните фиоки за пепел за цигари се направени со стаклен материјал. Кој е висок квалитет, здрав и мазен, стаклените пепелници за цигари имаат едноставна, цврста и сјајна површина, издржлива за употреба. 3 жлеб : Постојат 3 дизајн на креветот на жлебот на пепелниците за цигари, што совршено ќе се вклопи со цигари за да спречи цигарите да се спуштаат во пепелта или на масата, да ја чуваат вашата работна површина чиста. Лесно чистете : Смешните пепелници од цигари се наоѓаат во мазен стаклен материјал во тркалезна форма, што е лесно да се чисти, одлично за секојдневна употреба, хотели, барови, ресторани, на отворено, кафулиња, забавни на отворено или домашни украси. Апликација : Симпатичната пепелник за табели не само што одговара на затворен простор за фаќање пепел, туку и префект за отворено, како што се дворот, забавата, паркот итн. Покрај тоа, печатената фиока за пепел е совршен подарок за дома, канцеларија, пријатели, тато, сопруг сопруг , момче како Божиќ, карневал, Денот на таткото, Денот на вineубените, Ноќта на вештерките, роденденскиот подарок. Направени во САД или увезени. Големина : Дијаметарот на пепелта е 3,3 инчи x 3,3 инчи x 1,4 инчи во тркалезна форма, што е правилна и паметна големина до држачот на пепел и декор за вашиот дом, внатрешен двор, канцеларија. Материјал : Смешните фиоки за пепел за цигари се направени со стаклен материјал. Кој е висок квалитет, здрав и мазен, стаклените пепелници за цигари имаат едноставна, цврста и сјајна површина, издржлива за употреба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Користете за да обезбедите поли лента Одлично за индустриска употреба 12 "Должина на рачката...

【Најлесниот филтер на пазарот】 1,83 унци мини филтер за деца и семејства Вклучува мини филтер за вода, то

Премиум материјал капакот на рачката од леано железо е изработен од густа полиестерска ткаенина, издрж

100% чешлана тери памук Пакет со вредност Комплетот на Риц Ројал од две (2), 100процентни кујнски крпи Тери П�

Тежи само 15 грама Компатибилна класа 1 оптика Поликарбонат леќи без искривување, нуди супериорна перифе

Индустриски одделение стандард сбр блок, со висока прецизност линеарна лого внатре Површинска сребрен�

【Комбинација со висока вредност】 : getе добиете 40 парчиња 10 инчи, 10 парчиња 5 инчи црни балони, 140 парчиња 1

Може лесно да се инсталира и отстрани Се целосно компатибилни со повеќето најголеми брендови...

Комплетот за заштита е специјален дизајниран за палуба за пареа Овој сет содржи : 2* Track Pad Заштита налепн�

Зацврстен и заземјен Номинален дијаметар на пинот : М5 инч Номинална должина на пинот : 40 мм инч Произвед�

Широка апликација Крафт хартиена лента : Може широко да се користи во сите видови на пакување со картон,

★ Големина на случајот со молив : 20x6 ★ Материјал за торбички со молив : кутија за моливи е изработена од �

Компресираните филтри за воздух ги отстрануваат загадувачите и подмикроничните загадувачи од чистиот

Getе добиете максимални перформанси од нашите материјали за заптивка кога ја користите нашата постапка �

✿1 Производите се рачно изработени, со деликатна текстура на површината, исклучителна и компактна, пого

Декор со тематски в Valentубени : Секој украс на дрвото за Денот на вineубените е со дијаметар од околу 4,5 см /

Hiumi Baitcaster / Држачите За Вртење Прачки ќе ви дадат комплименти за вашиот рекреативен или туристички брод �

Е компатибилен со 34 мл Нуди дополнителна изолација Иновативниот материјал е стабилен со непречен допир

Прекинувачи Switch DSC Surge заштитен уред, Заштитете од напони на молња во соларен систем (систем на напојувањ

Боја : 5x10mm35pcs Количина : лабава дијамант Големина : 5x10mm, 7x15mm Број на модел : 4200 rhinestone Боја : 5x10mm35pcs Количина :

Оваа кожена со молив со висока оценка PU кожа; Правоаголна форма, одговара на подолги моливи или подолги �

Chips Gate, основана во 2010 година, е професионална алатка B2 B & B2 C во полето за електронски компоненти Имаме по

Материјал : Клеј Пакување : 100g / многу Многу погодни за домашни и салони за нокти Убавите бои и обрасци ги

Getе добиете максимални перформанси од нашите материјали за заптивка кога ја користите нашата постапка �

Голема 13 "Затегнување на површината со цврсти пластични влакна со знаме со знаме рабови и под бројачи...

Совет : Очекуваниот период на испорака на производот е 815 денаако имате какви било прашања, ве молиме сло

✔ Ефикасно растојание Нашите полици од дрво се изработени од природно дрво и кабел за макраме еколошк�

Кардиоидна шема Супер антимешање Професионален микрофон Точни и лесни, професионални Ниска потрошувач

Овој пакет содржи : 2 заштитници на екранот на пакувања за стари модели Apple i Pad 97 ”2018 i Pad 6 ти генерал (A1893 A19

Вашите два омилени трендови на нокти се соединуваат за да го создадат изгледот на вашите соништа Воведу

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

Операции / функционалност : Клуч за негации Одделно „поголемо од“ и „помалку од“ клучеви Место место :

88 % најлон, 12 % спандекс Затворање на патент Долг ракав со цврст дизајн UPF 30+ заштита од сонце од штетни зра

Висина на пакетот : 7 Конструкција од не'рѓосувачки челик Остриот раб за брзо отстранување на заптивната

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

Направено во САД Компатибилен со сите големи градежни брендови Најголеми и најсилни плочи Интерконекц�

75% најлон, 25% спандекс Еластично затворање 【Меки хеланки на месар】 Направено од 4 патни истегнати ткаен�

ГОЛЕМИНА НА ЦВЕТНИ МАТРИЦИ : овој сет на цветни матрици вклучува 12 модели, има димензии 4, 7х6 инчи (12х15см) �

Избор на занаетчиски златен таклон голем четка сет3 / pkg Бренд : Кралска четка Произведено во Кина...

【Приклучете и пуштете】 Лесно за инсталирање и употреба Само трае 8 секунди! Засилувачот на сигналот WiFi

Материјал со висок квалитет : торбата со топла вода е изработена од висококвалитетен ПВЦ материјал, нет�

Scroll