Свеж
Ноќно космос шише со топла вода со мека покривка 1L голема класична потопла торба за нозе на рамо на вратот на вратот

Ноќно космос шише со топла вода со мека покривка 1L голема класична потопла торба за нозе на рамо на вратот на вратот

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 318.24

Краток кадифен (полиестер) + гума Гума шише со топла вода, добро запечатување, силно и издржливо, мека кадифен јакна, добро чувство на рака. Лесно е за употреба, само пополнете го со топла вода и ќе ве загрее, а удобната јакна ве штити да не станете премногу загреа. Суштински производ за заштеда на енергија, може да ве загрее во студената зима, можете да го земете со вас каде и да одите, можете да се чувствувате топло дури и ако нема загревање дома, софа, кревет, одмор. Класичен и стилски, тие се совршен дизајн на подароци за оваа зима, имаме најразлични убави обрасци за избор, би било најдобрата идеја да им ги дадеме на семејството и пријателите. Краток кадифен (полиестер) + гума. Гума шише со топла вода, добро запечатување, силно и издржливо, мека кадифен јакна, добро чувство на рака. Лесно е за употреба, само пополнете го со топла вода и ќе ве загрее, а удобната јакна ве штити да не станете премногу загреа. Суштински производ за заштеда на енергија, може да ве загрее во студената зима, можете да го земете со вас каде и да одите, можете да се чувствувате топло дури и ако нема загревање дома, софа, кревет, одмор.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Полиестер ●Материјал : овие две панделки од гингам се направени од полиестер Qraft лента големина : 3 / 8 инч

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

❀ГОЛЕМИНА : 32х15х43см / 12, 6х5, 9х16, 2ин Ранец со голем капацитет за училиште, спорт, патување, работа, пикник и

●ФУНКЦИЈА за СОГОЛУВАЊЕ НА КАБЕЛ q : ethernet crimper има функција за соголување на кабел СО сечила SK5 за лесно и

Пакетот Вклучува : ќе добиете 12 парчиња мали бели чаши за кампување, кои имаат едноставен и рустикален и�

Фолчарот за клип Duraclip Pro Belt има ултра тенок профил, гумен финиш и отворено копче за лесен пристап до сите

Изработени од бела керамика со завршна обработка со висок сјај Слика отпечатена од двете страни...

Широко апликации : Нашите картички за покани се совршени за роденденска забава, туш за бебиња, невестинс

DKD Home Decor Decor Decortion White Stoneware Bowl 14,8 x 14,8 x 7,5 см Производи за домашни украси од ДКД Домашен декор Димензии : 33,5 x

NBK Јапонија MJC80 KBL 24mm до 1 1 / 4 InchjawType Флексибилна Couplingnbk Јапонија MJC80 KBL 24mm до 1 1 / 4 инчен Флексибилна спојка о

ПРИСТАПНОСТ ВО ТЕСЕН ПРОСТОРзнаеш? Во принцип, лавиците што ви дозволуваат да го чувате вашиот велосипе

Големина : 22х10 см / 8, 6х3, 9 инчи, дебелина 1,2 см / 0,5 инчи Материјал : Калено филм, пдф МДФ, железо Апликација :

ЦВРСТА и ИЗДРЖЛИВА Нашата шолја за кафе 10оз има издржлива конструкција, чист и префинет изглед, светло �

●Компатибилни Модели● : Компатибилен Со One Pl T / One Pl T 5 G НЕ е компатибилен со други уреди ●Подарок● : ќе

Оригинална комеморативна 1 Руба Монета : 12 ти Светски младински фестивал Една монети од руба (рубл), напр�

Ве молиме Имајте Предвид Дека Овој тенок случај одговара само на 6,8" Поттикне хартија бела (11Та Генераци�

?● За Ноќта На Вештерките 1 ● човек наречен Јаскек кој беше добро познат пијаница и скржавецЕдна вечер д

Нашите батерии се направени на точните спецификации како исти како и оригиналната батерија Секоја бате

Прославете повеќе од 30 години од најиконското сино замаглување во светот, Соник theот додека ви ја носиме

Димензии( во инчи) : 7,25 Л х 4,7 В ЗАШТИТЕТЕ СО УДОБНОСТЛЕСЕН, дише и растеглив материјал Направено со 2 слој�

Кујна Мијалник Славини 100% месинг тапа тело, цврст и издржлив Повеќеслојна прецизна позлата, има текстур

● Висококвалитетни прилагодени неонски знаци, висока осветленост, долг работен век, побезбедни и потра

Овој вентилатор за вашиот лаптоп може да се користи како замена за оригиналниот вентилатор на лаптопот,

Цилиндрични Конектори Цилиндрични Конектори Дистрибутивна Кутија за Поврзување 1 во 16надвор Трифазен

Синтетички материјал РЕЦЕПТ КАРТИЧКИ случај рецептот може да се стави на жлебот на капакот на дрвената

€ Убава Цврста Метална Монета Можете да го користите како игра реквизит ● Одлична идеја за подарок за м

1 Може лесно да се преклопи, лесен за чување, дебел само 8 см по преклопување и не зазема простор Различни

2 тон кат џек работи за седан и купе Опсег на подигнување : 4,9 инчи до 11,8 инчи Тешката челична конструкциј�

Произведено Во Италија со највисок квалитет од нерѓосувачки челик 18 / 10 Лесно За Перење Безбедна машина

●Компатибилност●специјално дизајниран За apple i Phone 13 (6,1 инчи) ●Совршена Заштита●Случајот на браникот T

Водоотпорен Материјал овој патнички електронски организатор е изработен ОД 900Д шифрирана Оксфордска т

Материјал : не'рѓосувачки челик, многу отпорен на 'рѓа, корозија и ладење, цврсти и издржливи, информации

●Интелигентно Пенкало за Снимање и Репродукција На MP3 : може да се снима континуирано 60 минути 3 главни ј

Вински Јарем Држачи За Вино Од 4 (Црвена, Розова, Бургундска и Жолта) Крајната Раце Слободен Вино Искуств�

Материјал : Памук и полиестер ☀ело, шармантни дами! Добредојдовте во нашата продавница посакувам да им�

Прекрасен ангел претставува крст и посебен благослов во чест на посебен нечиј ден за потврда Слатко и с�

Sony NEC Optiarc CRX880 A 24x CDRW / 8x DVD Rom Лаптоп IDE Диск Општи Карактеристики : Црна рамка 24х цдР брзина на пишување 24х �

Scroll