Свеж
Сицилија Знаме Нокти Машина За Нокти Мултифункционален Тример за Нокти со Отворач За Шишиња Со Пиво

Сицилија Знаме Нокти Машина За Нокти Мултифункционален Тример за Нокти со Отворач За Шишиња Со Пиво

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 3.00

Оваа машинка за нокти е изработена од издржлив метал Стилот е елегантен, остар и нема да ' рѓосува или крши. Сечилото е дизајнирано според природниот облик на ноктот, кој може прецизно и лесно да се контролира. Доаѓа со турпија за нокти и отворач за шишиња со пиво, а ланец е прикачен за лесно носење, за да можете да уживате во лежерно добро време во секое време. Ние дизајнираме различни стилски и индивидуални модели, погодни за луѓе од сите вкусови, погодни за семејства, салони за нокти итн. Оваа мултифункционална машинка за нокти е исто така многу погодна како празнични подароци, роденденски подароци, сувенири за деловни настани и така натаму. Оваа машинка за нокти е изработена од издржлив метал. Стилот е елегантен, остар и нема да ' рѓосува или крши. Сечилото е дизајнирано според природниот облик на ноктот, кој може прецизно и лесно да се контролира. Доаѓа со турпија за нокти и отворач за шишиња со пиво, а ланец е прикачен за лесно носење, за да можете да уживате во лежерно добро време во секое време. Ние дизајнираме различни стилски и индивидуални модели, погодни за луѓе од сите вкусови, погодни за семејства, салони за нокти итн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

✮ 【Проводници со висока чистота од сребро со двојно залепено,】 : : Проводниците со висока чистота од ср�

Напреден дизајн, нова замена за висока преносливост за полначи Висока ефикасност на размена на енергиј�

Карактеристики : Надворешна Димензија : 125мм х 180мм / 5 "х 7" (В*Л); Материјал : АПЕТ / КПП; Дебелина : двострана

● Пп здравје и заштита на животната средина, лесна нега, носивост на компресија и издржливост ● Шуплив �

Завртката за вентилаторот на куќиштето е изработена од врвен материјал за издржлива и практична употре

СИМПАТИЧНАСимпатична убава шема на пеперутка компатибилна со i Phone 11 Pro 5,8 инчи 2019 [Поддржува Безжично По�

Шарени чорапи со креативен изглед, за носење со шорцеви панталони, здолништа Разубавете го денот и осве�

FBADimension : 6x10x17mm Оригинален код : 1607000 V37 1607000 V53.ITEM Location G : САД Тип на производ : Замена (задниот дел) Состојба :

Големина на екранот : 17" до 32", Капацитет На Тежина : 2,2 фунти до 19,8 фунти (по монитор) Стандард ВЕСА : 75х75мм,

Произведени на 200мој фолија Матриците се ласерски на специјални пластични Листови Матрицата е направен

Премиум Материјали : држачот за подлога за Нега е изработен од стадо, сунѓер, ткаенина од оксфорд, матери

?●Информации за големината●секој држач за четка за шминка има димензии 20, 5х11х11см / 8Х4, 3Х4, 3инч; Може да п

Повеќе од една деценија, Deljou print На Барање го постави стандардот во ликовната уметност giclee печатење Наши

Издржлив и цврст, овој одмор со лажица за готвење изработен од нерѓосувачки челик 304, цврста структура, б

●Материјал и Структура ● Мека пластика Со армирана рамка : не за тешки и остри предмети ●Големо И Повеќ

Агли на гледање до 170 степени со бела површина дифузна светлина во сите правци Овој екран на проектор е и

Лесно за чување, може да се вклопи во мала фиока Лесно е за носење и патување, а патувањето веќе не е осам�

8 Бои за избор : мрежестите чанти за плажа доаѓаат во 8 различни бои, специфичните бои што можете да ги вид

Забелешка! ! За Дијаметар На Грип 13см / 130мм Влезниот Напон е 220в, (напон 110В120В, ќе бидеме опремени со конве

Максимален Електричен Рејтинг : 600 Волти Максимална Температура : +105°C Терминален Материјал : Бакарна Це�

Дизајн 2ВО1 : креативна комбинација, која може да биде решетка за палто, решетка за облека, решетка за чев�

Буково Дрво Произведено во САД Или Увезено Материјал : книгата е изработена од висококвалитетни трупци

Уникатен Божиќен Снешко, Драг Дизајн На Дедо Мраз И Украсна Корпа За Складирање Бонбони За Среќен Божиќ

●ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ●Нашата колба за колкови е конструирана со нерѓосувачки челик од 304 (18 / 8) храна, зач

??Добредојдовте Во Мојата Продавница, Ние ќе Ви Обезбедиме Квалитетна Услуга ??Тој е Многу Разноврсен, А �

HX711 Сензор За Мерење Двоканален 24Битен Прецизен A / D Модул Сензор За Притисок Микроконтролер Описи : овој

Повеќето Групно Финансиран Хардверски Проект За игри од 2019 година тактички скришум пристаниште за Пре�

Разновиден пластичен синџир создава силна визуелна бариера за заштита на луѓето и имотот Идеален за фо�

Комплетен Пакет : Фудбалскиот Гол На Еко Вокер на Надувување вклучува се што ви треба за часови забава, в

Пакетот вклучува : 1pc 1,5 M директно водич решетката +1pc 1, 5m20t дупка6 / 8 / 10 / 12 / 14 / 15 / 16 Конвексна опрема Ве мол�

Високо конфигуриран хардвер : Брзо Реактивно и Стабилно Работење Мулти Опции, пронајдете ја соодветнат�

Големина : Со Димензии 20,5"x7, 8 "x2" , ова поле за букви што може да се пополни е доволно големо за да собере мн

Влез : AC 100 V240 V 5060 Hz Производите НА PPJ се сертифицирани ce / FCC / Ro HS, тестирани од производителот за да одго

Резолуција од 10 мегапиксели за висококвалитетни отпечатоци до 30 x 40 инчи 3x оптички леќи за зумирање, 5x ди

Scroll