Свеж
В# USB Женски НА USB Машки Адаптер 2 Пакет, Тип Полнач Кабел Адаптер ,Розово Злато

В USB Женски НА USB Машки Адаптер 2 Пакет, Тип Полнач Кабел Адаптер ,Розово Злато

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1.00

Полнење и Податоци Tran Type-c дигитални аудио слушалки се поддржани, но аналогните аудио слушалки не се SFER-Syncwire USB C Женски ДО USB Машки Адаптер нуди брзини на пренос на податоци до 480 Mbps помеѓу поврзаните уреди и исто така поддржува до 3a излез за полнење на вашите уреди Само приклучете во обична USB порта, што ќе ви овозможи да се претворите во надграден уред Од Типот C. БИДЕТЕ СВЕСНИ ЗА ОГРАНИЧУВАЊЕТО : ОВА е USB-C женка ДО USB-машки адаптер дизајниран за полнење или пренос на податоци и нема да поддржува пренос на видео сигнал.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

24Месечна Гаранција Без Проблеми, Лесна За Достигнување На Услугата за Клиенти Компатибилен Со Motorola Moto G

Надграден држач за телефони со Dash за автомобил : Гванда телефонски монтирање за табла за автомобили е оп

Пакетот вклучува : ќе добиете 2 штандови за дизајн на палецот, една црна и една сина боја, секој телефонск

Земја Како Што Е Означено Ширина на опсегот : 20мм, Материјал : Најлон,тока : 316Л нерѓосувачки челик Матери�

Сосема ново Нашите производи можат да ги исполнат сите ваши барања со траен и сигурен материјал од бака�

Воведување на BAIXUEJI : оригиналниот (и најдобар) пренослив телефонски клип прилагодлив додаток за вкрстен

Boho Тиркизна декоративни прстени јамки шарми : Спари накит Декоративни прстенести јамки можат да се кори

Оваа монтажа на ленти за градите за ширина на мобилниот телефон помеѓу 5585 mm како : i Phone 14 13 12 11 Pro Max XS XR X MAX S

❤ [Компатибилен модел] специјално дизајниран за i Phone 11 Pro Max / i Phone XS Max ❤ Екран [приватност] е видлив само з

[Пакет] (1) UAG i Phone 14 Про Случај 61 " Outback био Маслиново ограничување на отпечатоци од прсти и дамки се акумул�

10 парчиња леќи за камера за Huawei Honor 9 Lite 10 парчиња леќи за камера за Huawei Honor 9 Lite Замена на леќи за камера за

Интелигентен регулатор на батеријата на панелот : Модул за соларно полнење R50 Solar Charging DC Plug, R5.0 DC LAMP излез

Материјалот за КОМПЈУТЕР, потенок и потежок, може подобро да ја заштити картичката Шаблоните се разнови

Симпатична големина : приближно4 во x 2,7 во (L x W) Тоа е симпатичен мал телефонски штанд, но може совршено да

Стабилна Основа : стабилната основа не паѓа лесно, што му овозможува на вашиот телефон да остане на мест�

Вклучете 5 ПАРЧИЊА Заштитник На Екранот Од Калено Стакло специјално дизајниран За Samsung "Galaxy J7 Sky Pro" Од гре

ШТИТОТ ЗА ИНТЕЛИГЕНЦИЈА (Пријателски За Случај, Верзија 2) Заштитник на Екранот компатибилен Со Samsung Galaxy

Удобен Ремен За Рамо Вклучен делител за додатоци Цврст Тврд Случај 12 Месечна Гаранција Воведување На Се

Доаѓа во должина и ширина на зглобовите на децата 1x Силиконски Часовник бенд Компатибилен Со часовнико�

Телефонскиот монтажа за автомобил е изработен од легура ABS+алуминиум+акрилик Држачот на телефонот на ав

Сосема НОВА Оем Моторола Стандардна Батерија За Замена 2800mah (1 Pac) Производител : Моторола Компатибилност

Компатибилен : Компатибилен со Apple Watch Series 8 / 7 45mm Случајот со Apple Watch има елегантен дизајн кој изгледа одли

Добар квалитет : Направено од тврда пластика со раце што се придружуваат на вртливата шарка, доволно цвр

●Краток и Пренослив Кабел Компатибилен со ВАШИОТ BLU Life Play S L150 L е уникатен и супериорен сите други! € [ПЕ�

【Дизајн за i Phone 14 Pro Max】 Единствениот комплет за видео лажици со рачни телефони доаѓа со кафез специјалн

Погоден за стандардни отвори : држачот на телефонот на автомобилот е основно монтирање со стегач за зак�

Компатибилен Со : Samsung Galaxy Watch3 41mm Верзии : SMR855 F (Глобален, LTE модел); SMR855 U, (САД, LTE модел); SMR850 (само WiFi)(големи

Најсилна издржливостbetter се користи на мазни површински објекти и доволно добро за какви било методи на

Апс Направени во САД или увезени 🎁 Нашиот држач за мобилни телефони на автомобилот е изработен од ABS,

Земја како етикетирана 【Луксузен дизајн】 Висококвалитетна лесна јаглеродна влакна кутија, мека силик

Scroll